تماس با ما
اطلاعات
منوی کناری
بنر تبلیغاتی
نمودار شیبا
23/07/1401 0

نمودار شیبا را در سال های قبل تا الان را در این مطلب ببینید!

نمودار شیبا اینو در ابتدا:

شیبا در ابتدا نموداری به شکل زیر داشته است:

نمودار شیبا
نمودار شیبا

معرفی شیبا

شیبا اینو یکی از محبوب ترین سکه های میم در بازار است. ثابت کرده است که قاتل دوج کوین که خود را معرفی می کند بسیار بیشتر از یک سکه شوخی است. همانطور که سرمایه گذاران بیشتری را جذب می کند، بسیاری در تلاش هستند تا پیش بینی قیمت سکه شیبا اینو و چشم انداز آینده دارایی را رمزگشایی کنند.

در زیر، می‌توانید نظرات تخصصی در مورد پیش‌بینی قیمت شیبا اینو و اینکه بازار شاهد پیشرفت دارایی در چند سال آینده است، بیابید.

پیش بینی قیمت شیبا اینو 2022

لیست زیر پیش بینی هایی در مورد قیمت شیبا اینو برای آینده قابل پیش بینی است. در مورد موارد زیر بحث می کنیم:

  • پایان سال 2022: شیبا اینو یکی از پرطرفدارترین میم کوین ها در بازار است و جامعه رو به رشد آن همچنان یک دارایی است. با رشد SHIB به عنوان یک روش پرداخت، ما انتظار داریم که شاهد افزایش قیمت 0.000030 دلار باشیم.
  • پایان سال 2023: سال 2023 باید عملکردهای بیشتری برای شیبا اینو ببیند. این دارایی بخش مهمی از Shibverse و ShibaSwap خواهد بود و این موارد استفاده می‌تواند به رساندن آن به 0.000040 دلار کمک کند.
  • پایان سال 2025: با توجه به اینکه توسعه دهندگان Shiba Inu هنوز روی Metaverse و صرافی غیرمتمرکز خود کار می کنند، و انتظار می رود جامعه Shiba Inu بیش از این رشد کند، می توان انتظار داشت که SHIB تا پایان سال 2025 از 0.0001 دلار عبور کند.

تاریخچه قیمت شیبا اینو

نمودار شیبا
نمودار شیبا

در میان بهترین شیت‌کوین‌ها ، شیبا اینو در 1 آگوست 2020 راه‌اندازی شد. قیمت 1 واحد از دارایی 0.00000000051 دلار است. در آن زمان 100 دلار، 196,078,431,372 SHIB بود.

اما، شیبا اینو در آوریل 2021 با اوج تاریخی بازارها در آن زمان مورد توجه قرار گرفت. این یک فرصت عالی برای “قاتل دوج کوین” خودخوانده برای رشد ایجاد کرد. از آن زمان Shiba Inu به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال کم ارزش در بازار شناخته شده است.

فهرست بایننس SHIB را تقویت می کند

معیارهای قیمت نشان می دهد که SHIB با 0.00001377 دلار شروع به معامله کرد. این دارایی به زودی هنگامی که در Binance فهرست شد، تقویت شد. اعلام فهرست در 10 می منتشر شد و باعث شد قیمت SHIB در 24 ساعت حدود 114٪ افزایش یابد.

شایان ذکر است که SHIB قبلاً سر و صدای بازاریابی پیدا کرده بود. ایلان ماسک در مارس 2021 توییتی درباره خرید یک سگ شیبا اینو منتشر کرد و جردن بلفورت، سرمایه‌گذار مشهور وال استریت، این دارایی را در آوریل تایید کرد. با این حال، فهرست بایننس یک تقویت بزرگ برای سکه میم با تم سگ بود.

کمک های مالی بیشتر بازاریابی و یک کمک مالی عمده

وقتی بایننس SHIB را فهرست کرد، این دارایی بلافاصله به یک پدیده جهانی تبدیل شد. موج دیجیتال زمانی توجه وال استریت را به خود جلب کرد که مجله فورچون مقاله ای در مورد آن نوشت و ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم نیز با اهدای 50 تریلیون SHIB به صندوق امداد COVID-19 هند خبرساز شد.

ShibaSwap فعال می شود – و اخبار عملکردی بیشتر

توسعه‌دهندگان Shiba Inu به دنبال سرمایه‌گذاری از هجوم، ShibaSwap را راه‌اندازی کردند – یک صرافی غیرمتمرکز که همچنین به نظر می‌رسد نام‌های صنعتی بزرگی مانند UniSwap و Curve Finance را در اختیار داشته باشند.

در عرض 24 ساعت پس از راه اندازی، ShibaSwap بیش از 1 میلیارد دلار در کل دارایی های خود قفل شده بود. این SHIB های سیمانی چیزی فراتر از یک میم سکه است.

زمانی که Shopping.io شراکت با Shiba Inu را اعلام کرد، یک قایق بزرگ دیگر آمد. به لطف این مشارکت، مشتریان اکنون می توانند از SHIB به عنوان یک روش پرداخت هنگام خرید کالا از eBay، Walmart و Amazon استفاده کنند.

لیست کوین بیس، اخبار پرداخت بیشتر، و ماموریت انجام شده است

نمودار شیبا

تا سپتامبر 2021، بسیاری از سرمایه‌گذاران شروع به تعدیل پیش‌بینی قیمت سکه شیبا اینو کرده بودند، زیرا این دارایی به عنوان یکی از بهترین میم کوین‌ها در سراسر جهان شهرت پیدا می‌کرد.

در ۹ سپتامبر، کوین‌بیس SHIB را فهرست کرد و این دارایی را به افسانه‌ای «اثر کوین بیس» رساند. قیمت سکه شیبا اینو در روز 5 درصد افزایش یافت و همچنان به افزایش خود ادامه داد زیرا NowPayments نیز این سکه را به عنوان کانال پرداخت برای پلتفرم های تجارت الکترونیک گنجانده است.

در 1 نوامبر، SHIB از Dogecoin به عنوان برترین میم کوین بازار پیشی گرفت. در بالاترین حد خود، SHIB به قیمت 0.00008845 دلار رسید.

سرگرمی AMC در راه است

شیبا اینو اخیراً چند ماه نسبتاً آرام را تحمل کرده است. رکود بازار بر قیمت آن تأثیر گذاشته است، همانطور که بر روی هر سکه اصلی تأثیر گذاشته است.

برجسته ترین پذیرش شیب اینو در شرکت سرگرمی افسانه ای AMC است. در این ماه، آدام آرون، مدیر اجرایی AMC تأیید کرد که قصد دارند شیبا اینو و دوج کوین را به عنوان روش‌های پرداخت در سینماهای خود بپذیرند. انتظار می‌رود این حرکت تا چند هفته دیگر آغاز شود و بخشی از برنامه بزرگ‌تر AMC برای گنجاندن ارزهای دیجیتال در سیستم پرداخت خود است.

پیش بینی قیمت شیبا اینو 2022

قیمت فعلی Shiba Inu 0.00002024 دلار است. این دارایی در 24 ساعت گذشته 4.98 درصد افزایش یافته است، اگرچه در بازار گسترده تر که 6.19 درصد رشد داشته است عقب است.

نمودار شیبا
نمودار شیبا

به لطف عملکرد چشمگیر، قیمت سکه شیبا اینو امروز بالاتر از بیشتر شاخص های میانگین متحرک (MA) خود معامله می شود – از MA 20 روزه 0.00002386 دلار تا MA 200 روزه آن 0.00002361 دلار. اما، MA 10 روزه 0.00002471 دلاری همچنان بالاتر از قیمت خود است. ما انتظار داریم که به زودی شاهد عبور SHIB از این نقطه مقاومت باشیم، زیرا همچنان به راه خود ادامه می دهد.

در همان زمان، 23.6 سطح اصلاحی فیبوناچی SHIB از آخرین اوج اصلی خود، 0.00002427 دلار را نشان می دهد. این می تواند به عنوان منطقه حمایتی برای سکه در دراز مدت عمل کند.

امسال، ما انتظار داریم که قیمت رمزنگاری Shiba Inu به قیمت 0.000030 دلار برسد. بازار در حال حاضر انتظار رشد بیشتری برای Shiba Inu دارد. ثابت شده است که این سکه بسیار بیشتر از یک میم سکه است و استفاده از آن به عنوان یک کانال پرداخت قابل توجه تر است. در عین حال، رشد صرافی ShibaSwap همچنان به رشد خود ادامه می دهد. ارزش کل قفل شده در بورس از اوج ژوئیه 2021 به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما بورس برای ادامه مسیر رشد ارگانیک کافی است.

پیش بینی قیمت Shiba Inu 2023: Into The Metaverse

شیبا اینو

به نظر می رسد یکی دیگر از نقاط رشد شیبا اینو، ورود توکن ها به Metaverse باشد.

در ژانویه 2022، توسعه دهندگان Shiba Inu اعلام کردند که در حال کار بر روی Shibverse هستند – یک پروژه فراجهانی همهجانبه برای اکوسیستم آنها. هنوز جزئیات زیادی در مورد Metaverse منتشر نشده است، اما تحلیلگران انتظار دارند که این یک معامله بزرگ برای Shiba Inu باشد.

متاورس یک شرکت بزرگ است که شرکت‌های مختلفی در حال حاضر سرمایه خود را به آن اختصاص داده‌اند. جی پی مورگان – بانکی که در حال حاضر مقداری زمین در متاورس دارد – تخمین می زند که این مفهوم جدید می تواند یک بازار تریلیون دلاری باشد.

با توجه به اینکه Shiba Inu بخشی از این بازار را در اختیار گرفته است، ما انتظار داریم که به سود سکه تبدیل شود. در سال 2023، ما قیمت SHIB را 0.000040 دلار تخمین می زنیم.

چشم انداز بلندمدت پیش بینی قیمت شیبا اینو – پیش بینی 2025

با تمدید پیش‌بینی قیمت سکه Shib Inu تا سال 2025، دارایی دیجیتال را پیش‌بینی می‌کنیم که سطح قیمت 0.0001 دلار را به چالش می‌کشد. کارشناسان رمزارز توافق دارند که قیمت سکه در بلندمدت رشد خواهد کرد، صرف نظر از هر اتفاقی در کوتاه مدت. با توجه به اینکه شیبا اینو یکی از بزرگترین سکه های بازار است، مطمئناً از این افزایش قیمت سود خواهد برد.

موارد استفاده اضافی مانند ادغام آن در Shibaswap و کاربرد آن در Shibaverse نیز باید قیمت SHIB را حتی بیشتر تقویت کند. بنابراین، حرکت به سمت 0.0001 دلار تا سال 2025 منطقی به نظر می رسد.

در صورت ادغام بازار، شیبا اینو ممکن است با پیش‌بینی قیمت بسیار پایین‌تر مواجه شود و این یک رقابت کاملاً آزاد باشد.

تیم Shiba Inu به دنبال خروج از مسیر وجودی خود در رسانه های اجتماعی، موارد استفاده قوی را برای حمایت از رشد اکوسیستم خود ایجاد می کند.

این به راحتی در موارد استفاده تجاری رو به رشد آن برای چندین شرکت قابل مشاهده است. اعلامیه اخیر شبکه پرداخت ضد تقلب محبوب Flexa نشان می دهد که میم کوین عزم خود را برای دور شدن از هنجار نشان می دهد.

ادغام آن در شبکه Flexa باعث می شود که دارندگان توکن SHIB بتوانند دارایی های دیجیتال خود را در بیش از 41000 مکان در ایالات متحده و کانادا خرج کنند.

به این ترتیب، Shiba Inu می تواند برای تقویت تسویه سریع تراکنش ها استفاده شود. Flexa تنها شرکتی نیست که در حال حرکت است زیرا بیش از 600 کسب و کار وجود دارد که به اکوسیستم Shiba Inu متصل شده اند. نام‌های برجسته‌ای مانند GameStop، GiftChill ، Whole Foods، Nordstrom و چندین نام دیگر امکان پرداخت با توکن‌های SHIB را فراهم می‌کنند.

Shiba Inu Gift Chill
نمودار شیبا

پذیرش سریع به طور کلی به افزایش قیمت در آینده اشاره دارد. این در مهمترین دارایی دیجیتال بیت کوین که بیشترین سهم را در زیرساخت پرداخت غیرمتمرکز دارد، مشهود است. ادامه پذیرش SHIB نشان دهنده تعصب فزاینده نسبت به دارایی دیجیتال است که می تواند به افزایش قیمت در ماه های آینده تبدیل شود.

پروژه Ethereum Decentraland فضایی قوی برای اکوسیستم Metaverse ایجاد کرده است. تاکنون، متاورس نه تنها چشم‌ها و گوش‌های کنجکاو را جذب کرده است، بلکه سرمایه‌گذاری‌های عظیمی را نیز به خود جلب کرده است. فضای Metaverse با پشتیبانی از تکثیر توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) میلیاردها دلار ارزش دارد و انتظار می‌رود سرمایه‌گذاری‌های بیشتری در سال‌های آینده آن را به سطح تریلیون دلاری سوق دهد.

برنامه‌های اخیر شیبا اینو برای ایجاد سرزمین عجایب دیجیتالی برای پروژه‌ها و کسب‌وکارها به آن اعتبار بیشتری می‌دهد. در نقشه راه اخیر خود، جامعه پر جنب و جوش کاربران خاطرنشان کردند که Metaverse فضای امیدوارکننده ای است.

فراجهان-پوشش
نمودار شیبا

با توجه به این موضوع، پروژه میم نقشه های مجازی به نام سرزمین های شیبا را راه اندازی خواهد کرد. در حالی که این هنوز در حال انجام است، پیامدهای احتمالی این پرتاب دور از ذهن نیست.

برای شروع، Shiba Inu فرصتی مناسب برای شرکت‌ها برای اتصال به سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی بیشتر از آنچه Decentraland در حال حاضر می‌دهد، ارائه می‌کند. توکن SHIB در حال حاضر برای بادام زمینی معامله می شود و بزرگترین گروه دارندگان افراد هستند.

این به فرصت‌های بیشتری برای ارتباط با این مجموعه از سرمایه‌گذاران در محیطی مملو از سرگرمی و بدون بارها تبدیل می‌شود. SHIB یک بازار باز برای خرید ابزار و همچنین راه‌اندازی پروتکل‌های مشابهی ایجاد می‌کند. یک نمونه مناسب Oshiverse است که انتظار می رود Shiba Inu را به یک پروژه بزرگ در فضای رمزنگاری تبدیل کند.

پروژه Shiboshi NFT احتمالاً در اینجا سروصدا خواهد کرد و انتظار می‌رود که این امر کشش بیشتری را برای پروتکل مبتنی بر اتریوم ایجاد کند. همه اینها ردپای خوبی است که سرمایه گذاران می توانند برای تصمیم گیری هوشمندانه برای خرید سکه شیبا اینو دنبال کنند.

بالا و پایین های احتمالی شیبا اینو

انتظار می‌رود که میم کوین‌ها وسیله‌ای برای جذب سرمایه‌گذاران بیشتر در فضای کریپتو باشند. شیبا اینو در هر دو جایگاه قرار می گیرد و آن را ذاتاً ارزشمندتر از ارزهای دیجیتال جوک Dogecoin می کند.

مورد استفاده رو به رشد دارایی های دیجیتال و رویکرد نوآورانه برای ادغام زیربخش جدید ارزهای دیجیتال به طور قابل ملاحظه ای مثبت است. اگر بهترین سکه‌های میم به دلیل نوار ورودی پایین‌ترشان به سرعت مورد قبول قرار گیرند، شیبا اینو می‌تواند نزدیک به یک سنت افزایش یابد. با این حال، یک تلنگر نزولی می تواند آن را تا 0.00000964 دلار کاهش دهد.

سالپتانسیل بالاپتانسیل پایین
20220.00005585 دلار0.000003321 دلار
20230.00007586 دلار0.0000145 دلار
20240.0000964 دلار0.00000342 دلار
20250.0001987 دلار0.00000562 دلار
نمودار شیبا

Shiba Inu برای چه مواردی استفاده می شود؟

شیبا اینو کمتر از یک سال پس از راه اندازی، ورود قابل توجهی به سال 2021 داشت. پروتکل مبتنی بر اتریوم قرار بود به رقیب Dogecoin تبدیل شود و خالق ناشناس آن، ریوشی، به طور ماهرانه ای اشاره کرد که Shiba Inu می تواند ارزش بازار DOGE را بدون رسیدن به یک سنت کاهش دهد. Shiba Inu علاوه بر اینکه یک ارز دیجیتال شوخی است، دارای موارد استفاده بی شماری است.

ارز مجازی

Shiba Inu از آن زمان پس از عملکرد قابل توجه خود در سال گذشته به یک رسانه اصلی مبادله تبدیل شده است، زیرا چندین کسب و کار قاتل Dogecoin را برای تسویه حساب پذیرفتند. اغلب برای پرداخت‌های دیجیتال همتا به همتا (P2P) استفاده می‌شود و بیش از 600 کسب‌وکار در شیبا اینو پرداخت‌ها را دریافت می‌کنند.

با توکن های SHIB، می توانید به راحتی فروشنده ای پیدا کنید تا آنها را با دارایی های واقعی عوض کند.

ShibaSwap

Shiba Inu ممکن است یک سکه تقلید کننده باشد، اما رقیب Dogecoin به طور پیوسته به دنبال این است که خود را خارج از سایه رقیب محبوب تر خود نشان دهد. این باعث شد که تیم توسعه اصلی، معروف به ShibArmy، یک پلت فرم تبادل غیرمتمرکز (DEX) به نام ShibaSwap را راه اندازی کند.

دارندگان توکن SHIB، LEASH، و BONE می‌توانند توکن‌های خود را بدون یک نهاد حاکم مرکزی مبادله کنند. پلت‌فرم‌های DEX اکنون در حال حاضر غوغا هستند زیرا کاربران می‌توانند به راحتی توکن‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) را مبادله کنند.

علاوه بر این، ShibaSwap از آن زمان قابلیت‌های تبادل خود را گسترش داده و به دیگر توکن‌های سازگار اتریوم اجازه می‌دهد تا روی پلتفرم خود مبادله کنند. ShibaSwap تنها یکی از صداهای قوی Shiba Inu در فضای شلوغ میم سکه است.

شیبرس

فضای کریپتو در دو سال گذشته تا حد زیادی گسترش یافته است. تعدادی از بخش‌های فرعی مانند اکوسیستم‌های DeFi، NFT و Metaverse مورد استقبال گسترده‌ای قرار گرفته‌اند و هنوز هم از آن لذت می‌برند. از این سه، متاورس بیشترین هیجان را ایجاد می‌کند و خواستگاران و پروتکل‌های متعددی به فضای پررونق دست می‌زنند.

پروژه Shiba Inu با درک پتانسیل منحصربه‌فردی که یک دنیای مجازی ایجاد می‌کند، از آن زمان خط خود را از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در تلاش برای بهره‌برداری از متاورس راه‌اندازی کرده است. در یک نسخه اخیر ، پروژه کریپتو جوک به اهمیت روزافزون اکوسیستم نوپا اذعان کرد و در عین حال به اهداف آن اشاره کرد.

طبق گفته تیم توسعه، توکن SHIB نقش مهمی در چیزی که انتظار می رود Shiberse باشد، ایفا می کند. در اینجا، توکن‌های SHIB خرید، اشتراک‌گذاری، توسعه، و متعاقباً کسب درآمد از Shiba Lands را تسهیل می‌کنند. این املاک و مستغلات مجازی شامل NFT ها می شوند و انتظار می رود موج جدیدی از هیجان را در اطراف پروژه شیبا اینو راه اندازی کنند.

یک رویکرد نوآورانه در نبرد خود برای برتری می‌تواند باعث شود که Shiba Inu متعاقباً از Dogecoin به عنوان رمزارز روی استروئید برای فضای کریپتو پیشی بگیرد.

چه چیزی باعث افزایش قیمت شیبا اینو می شود؟

ارزهای دیجیتال فاقد دارایی‌های واقعی هستند که از ارزش آن‌ها پشتیبانی می‌کنند و این دارایی‌های مبتنی بر بلاک چین عمدتاً دارای نوسانات قیمتی منظم بوده‌اند. این تغییرات مکرر قیمت باعث شده که دارایی های دیجیتال با نوسانات مبارزه کنند.

با این حال، ناهماهنگی قیمت در مورد سکه های تقلید یک درجه بالا گرفته است. بیشتر میم کوین ها عمدتاً توسط تبلیغات رسانه های اجتماعی هدایت می شوند. حمایت عمومی توسط افراد مشهور و شخصیت های رسانه های اجتماعی شاهد افزایش 21000 درصدی سکه های میم مانند Shiba Inu در دو هفته بوده است.

با توجه به این، چندین تحلیلگر معتقدند فعالیت های رسانه های اجتماعی تا حد زیادی بر حرکت قیمت شیبا اینو تأثیر می گذارد. حرکات قیمت بیت کوین نیز در افزایش و افت مکرر آن نقش دارد. با این حال، اقدام قیمت SHIB تا حد زیادی با ذکر رسانه های اجتماعی ارتباط دارد.

تیم Shiba Inu به دنبال جدا شدن از این مسیر خلقی، در حال ایجاد موارد استفاده قوی برای حمایت از رشد اکوسیستم خود است.

برچسب ها

نظر بدهید