پیش بینی قیمت دوج کوین

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

4.4/5 - (35 امتیاز)

درباره دوج کوین

درباره دوج کوین

دوج کوین با نماد اختصاری DOGE یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۰.۸۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱۰ بازار قرار داشته و سهم ۱.۱۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از دوج کوین در این لحظه با قیمت ۰.۲۳۳۲۶۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۶۶۹ تومان معادل ۶,۶۸۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۹۵۶.۳۴ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۹۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت دوج کوین در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۴۰۰(18 August 2021) معادل ۱.۸۲ دلار بوده که همینک %۸۷.۱۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش دوج کوین ۱۳۲.۲ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۱۳۲.۲ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن دوج کوین معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم %۱۶.۷۶ از حجم معاملات روزانه است.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

احتمال افزایش قیمت دوج کوین

با وجود اینکه بازار دوج کوین وارد فاز تثبیت قیمت شده است، تاریخچه نوسانات این ارز دیجیتال نشان از احتمال شکل‌گیری یک روند صعودی جدید دارد.

به گزارش کریپتو بریفینگ، به نظر می‌رسد دوج کوین در حال تکرار حرکات قیمتی است که در ابتدای سال جاری تجربه کرده بود. فشار خرید آن‌قدر زیاد نیست که دوج کوین جهش قیمتی داشته باشد، با این حال می‌توان با چند شاخص درون‌زنجیره‌ای حرکت بعدی این ارز دیجیتال را پیش‌بینی کرد.

سرنوشت دوج کوین وابسته به دو معیار کلیدی است. میم کوین اصلی بازار سالی به یاد‌ماندنی را تجربه کرده است. این ارز دیجیتال در اوایل ماه مه (خرداد)، در دوره هیجان بازار، به اوج تاریخی خود در ۰.۷۴ دلار رسید. با وجود نوسانات قیمتی محدود دوج کوین در چند ماه گذشته، این ارز دیجیتال از ابتدای سال جاری میلادی بازدهی ۴,۵۰۰ درصدی داشته است.

نمودار روزانه نشان می‌دهد که دوج کوین معمولاً قبل از جهش و شکستن روند قیمتی، دوره تثبیت قیمت طولانی را تجربه خواهد کرد. مشخصه این دوره‌ها تشکیل مثلث‌های نزولی است که به حرکت نمایی قیمت منجر می‌شوند.

قیمت دوج کوین در آینده

دوج کوین (DOGE) پس از رسیدن به سقف نوسانی خود در ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) به بن بست رسیده است. از آن زمان، خریدار‌های دوج کوین هیچ گونه تلاش قابل توجهی نداشته‌اند و این منجر به نوسانات قیمت به سمت سطوح پایین‌تر شد. با این حال، روند اصلاحی این میم کوین را به یک ناحیه حمایتی مهم رسانده است که به احتمال زیاد، باعث جهش قیمت آن خواهد بود.

قیمت دوج کوین پس از ثبت سقف نوسان ۰.۳۵۲ دلاری در ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد)، تقریباً ۲۵ درصد کاهش یافت و در پی آن، دوج کوین به محدوده تقاضایی از ۰.۲۶۲ دلار تا ۰.۲۸۱ دلار کاهش یافت. این عقب نشینی با افزایش ناگهانی فشار خرید در این محدوده مواجه شد که در حال حاضر قیمت دوج کوین را با رشد ۱۲ درصدی به قیمت فعلی رسانده است.

در ادامه، سرمایه گذاران می‌توانند انتظار ادامه روند صعودی تا مقاومت ۰.۳۲۸ دلاری را داشته باشند. بسته شدن کندلی قاطع در بالای این مقاومت، دوج کوین را در مسیر رسیدن به ۰.۴۰ دلار قرار می‌دهد.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

آیا دوج کوین صعود خواهد کرد؟

آیا دوج کوین صعود خواهد کرد؟

ایسنا/خراسان رضوی : پس از سقوط اخیر، دوج کوین در بازار متحمل ضرر شده‌ است اما مشکلات این رمز ارز فقط با سقوط شروع نشد؛ این دارایی دیجیتالی در حال رشد بود و بیشتر ارزش خود را از تبلیغات اطراف خود کسب می‌کرد.

به گزارش بیت کوینیست، این ارزش عمدتا ناشی از شیلینگ شخصیت‌های برجسته‌ای مانند ایلان ماسک است. این امر، سرمایه‌گذاران قدیمی و جدید را به این رمز ارز وارد کرده‌ است که با رشد بیش از ۲۱ هزار درصدی به ۰.۷۳ دلار رسیده‌ است.

پس از این رشد، سقوط‌های متعددی رخ داد که این رمز ارز را لرزاند. دوج کوین پس از سقوط بازار در ماه مه، تلاش کرد قیمت‌های بالای خود را حفظ کند. در حالی‌که سرمایه‌گذاران دارایی خود را به بهای اندکی فروختند تا کمتر ضرر کنند و همین امر قیمت این دارایی دیجیتالی را کاهش داد و منجر به از دست‌ دادن بیش از ۶۰ درصد ارزش بالای تمام تاریخ خود شد. با ‌این ‌وجود، سرمایه‌گذاران فکر می‌کنند دوج کوین پتانسیل صعود دارد.

پیش‌بینی‌های پایان سال

کریپتو گادفادر، تحلیلگر رمزنگاری معروف در توییتر اخیرا پیش‌بینی خود در مورد رمزارزهای معروف مانند بیت‌کوین و اتریوم تا توکن‌های کمتر شناخته‌شده مانند FTT و RAY را اعلام کرد.

این تحلیلگر به ترتیب از بالا، ارزش بیت‌کوین را تا پایان سال ۸۰هزار دلار تعیین، در حالی که اتریوم را ۱۰هزار دلار پیش‌بینی کرد که نشان‌دهنده حداقل ۲۰۰ درصد رشد در رتبه دوم ارزهای دیجیتال با رتبه بالاست. کاردانو (ADA) توسط این تحلیلگر تا پایان سال به‌طور محافظه‌کارانه چهار دلار و BNB بایننس، ۱۲۰۰ دلار پیش‌بینی شد یعنی بیش از ۲۰۰ درصد افزایش.

برای دوج، گادفادر تا پایان سال ۲۰۲۱، ۰.۵۰ دلار تعیین کرد. این پیش‌بینی محافظه‌کارانه‌ای برای  این توکن بود و افزایش ۱۰۰ درصد را به‌همراه داشت. برای توکنی که بسیار مستعد حرکات نامنظم است، این پیش‌بینی بسیار محافظه‌کارانه خواهد بود. پیش‌بینی‌های دیگر شامل SOL با ۶۰۰ دلار، XRP با ۲.۸ دلار، FTT با ۳۰۰ دلار، LINK با ۱۰۰ دلار، SRM با ۱۲۰ دلار و RAY با ۵۰ دلار بود.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

پیش بینی قیمت دوج کوین

فعالیت‌های درون‌زنجیره‌ای و حجم معاملات بالا در صرافی‌های بزرگ باعث شده است تا تحلیل‌گران متقاعد شوند که دوج کوین بار دیگر در شرف ورود به یک روند صعودی است.

به گزارش کوین تلگراف، بخش‌های مهم بازار ارزهای دیجیتال از دیفای و توکن‌های غیرمثلی گرفته تا میم کوین‌ها و راهکارهای لایه دوم رشد قیمت و افزایش ارزش قفل‌شده را تجربه کردند و همین مسئله باعث شد تا سال ۲۰۲۱ سالی پر فراز و نشیب برای ارزهای دیجیتال باشد.

دوج کوین یکی از میم کوین‌هایی بود که رشد بسیار زیادی را تجربه کرد و به یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین نام‌ها در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شد. این در حالی است که دوج کوین در قالب یک شوخی عرضه شده بود. در ماه‌های اخیر، شتاب صعودی قیمت دوج کوین افزایش پیدا کرده است و داده‌های مختلف حاکی از احساسات صعودی‌تر در ارتباط با این ارز دیجیتال هستند.

قیمت دوج کوین چیزی در حدود یک ماه پیش به کف ۰.۱۵۹ دلاری خود رسید. از آن زمان تا به حال دوج کوین ۱۲۰ درصد رشد کرده است و دیروز توانست به ۰.۳۵ دلار برسد. حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال هم با رشدی ۶۳ درصدی به ۸.۶ میلیارد دلار رسید.

پیش بینی کوتاه مدت

در زمان فعلی و با توجه به یکی از پیش بینی های اخیر CoinCodex، پیش بینی قیمت دوج کوین برای کوتاه مدت به نظر صعودی می آید. این پیش بینی زمانی اعلام شده است که قیمت در حوالی 0.27 دلار قرار دارد. از بین شاخص های پیش بینی قیمت، اکثریت آنها افزایش قیمت را نشان می دهند. 

پلتفرم CoinCodex پیش بینی می کند که DOGE در تاریخ 15 نوامبر (24 آبان) با قیمت 0.2913 دلار معامله خواهد گردید.

اما پیش بینی های بلند مدت به گونه ای است که نشان می دهند شکست سقف قیمت قبلی Dogecoin یعنی 0.74 دلار در سال های آتی شکل می گیرد و به دنبال آن به 1 دلار خواهد رسید.

پیش بینی بلند مدت

پدرخوانده کریپتو که یک تحلیلگر مشهور در توئیتر به حساب می‌آید و بیش از ۷۵ هزار فالوئر دارد، نسبت به آینده دوج‌کوین خوش‌بین است. این تحلیلگر پیش‌بینی کرده که بیت‌کوین تا پایان سال ۸۰ هزار دلار و اتریوم ۱۰ هزار دلار خواهد شد. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، اتریوم رشدی ۲۰۰ درصدی را به ثبت خواهد رساند.

پدرخوانده کریپتو نسبت به کاردانو دیدگاهی محافظه‌کارانه‌تر داشته و آنرا تا پایان سال ۴ دلار پیش‌بینی کرده است. از نظر او بایننس هم با رشدی ۲۰۰ درصدی به ۱۲۰۰ دلار خواهد رسید.

این تحلیلگر معتقد است که تا پایان سال شاهد دوج‌کوین ۵۰ سنتی خواهیم بود که از سقف تاریخی این ارز همچنان پایین‌تر است. سولانای ۶۰۰ دلاری، ریپل ۲٫۸ دلاری و لینک ۱۰۰ دلاری هم از دیگر پیش‌بینی‌های این سرمایه‌گذار است.

از زمان سقوط دوج‌کوین در هفتم سپتامبر، این رمزارز در پیدا کردن روند صعودی دچار مشکل شده است. اصلاح صعودی اگر چه مشاهده شده ولی هم مقیاس با سقوط نبوده است. در حال حاضر دوج‌کوین در محدوده ۲۴ سنتی معامله می‌شود و در یک هفته اخیر افتی ۱۸ درصدی را به ثبت رسانده است.

تحلیل تکنیکال دوج کوین از 2013 تا 2020

2013: Dogecoin برای اولین بار در دسامبر 2013 با 0.0006 دلار با سرمایه 3.5 میلیون دلار شروع به کار کرد. به مدت یک سال Dogecoin در یک مسیر صعودی قرار داشت و رشدی دو برابر داشت.

2014: سال 2014 برای Dogecoin خیلی سال خوش یمنی نبود. ارزهای رمزپایه جدیدی مانند NEO ، Stellar و Monero در بازار ظاهر شدند و توجه معامله گران را به سمت خود جلب کردند. دراین سال قیمت DOGE به 0.0001 دلار کاهش یافت و بسیاری را نسبت به قیمت دوج کوین در اینده مردد کرد.

2015: جکسون پالمر یکی از بنیان گذاران دوج کوین در سال 2015 به طور غیر منتظره ای پروژه را ترک کرد. توضیح او درباره ترک دوج کوین این بود که ترجیح می دهد روی جنبه های تکنیکی بلاکچین تمرکز کند. با انتشار این خبر بسیاری مرگ قریب الوقوع دوج را پیش بینی کردند اما این اتفاق نیفتاد و آینده ارز دوج کوین بر خلاف تحلیل ها رقم خورد. DOGE تا دسامبر 2015 با قیمت 0.00014 دلار معامله شد.

2017: تا سال 2017 از محدوده قیمت 0.0002-0.0003 دلار عبور نکرد. اما بسیاری از مردم برای پرداخت های شخصی این کوین را خریداری کردند و سرمایه آلت کوین رشد کرد.ارزش دوج کوین در بهار 2017 به طرز چشمگیری افزایش یافت و به 0.003 دلار رسید. در کمال تعجب DOGE در پایان سال 2017 به 0.007 دلار رسید.

2018:  بعد از اینکه بسیاری از کشورهای آسیایی سخت گیری های خود در زمینه آلت کوین ها را شروع کردند قیمت این کوین ها با کاهش چشمگیری روبه رو شد. اما این موضوع خلل چندانی به کار دوج کوین وارد نکرد و قیمت آن به 0.017 دلار رسید. دوج کوین سال 2018 را با قیمت.0.002 دلار به پایان برد.

2019: دوج با اندکی افزایش قیمت ، بازار را در حدود ماه ژوئیه تا 0.004 دلار همراهی کرد ، اما بعداً تا پایان سه ماهه سوم بسیاری از بازدهی خود را از دست داد. Dogecoin در پایان دسامبر 2019 با 0.0020 دلار معامله شد.

2020: در ابتدای ژانویه معاملات دوج با قیمت 0.002 دلار شروع شد و سال 2020 را با قیمت 0.004 دلار به پایان رساند. در تصویر زیر می توانید روند رشد قیمت ارز دوج کوین را در طی 7سال مشاهده کنید.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022
پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

سال 2021 برای دوج کوین بسیار بزرگ بوده است و نمی توان به اندازه کافی بر آن تاکید کرد. این ارز دیجیتال در طول این سال از همه انتظارات فراتر رفت و 300 برابر قیمت را تجربه کرد و سرمایه‌گذاران اولیه را با سودهای عظیمی روبرو کرد. با این حال، Dogecoin نتوانسته از نقطه عطف 1 دلار پیشی بگیرد. با این حال، انتظار می‌رود که این اتفاق به زودی رخ دهد، اما کارشناسان ارزهای دیجیتال برای آینده Dogecoin کاملاً مثبت هستند.

براساس پیش بینی تحلیل گران دوج کوین اگر این روند صعودی ادامه یابد، قیمت آن تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۱.۲ دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال ۲۰۲۲ رشد سریع تا ۱.۲۵ دلار را نشان خواهد داد. سپس قیمت آن کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با پیشرفت‌های آینده، مشارکت و رسیدن به ۱.۲ دلار از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است، اما بدون شک برای آینده ای نزدیک امکان‌پذیر است.


سلب مسئولیت :

اطلاعات ارائه شده در این وب سایت برای اهداف آموزشی و سرگرمی است. اطلاعات ارائه شده در این وب سایت به منزله مشاوره سرمایه گذاری ، مشاوره مالی یا مشاوره تجاری نیست. Niki net خرید هیچ ارز رمزپایه ای را توصیه نمی کند. بازارهای رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه گذاری های رمزنگاری خطرناک است. خوانندگان باید قبل از هرگونه سرمایه گذاری رمزنگاری ، تحقیقات خود را درباره ارزهای رمزپایه انجام دهند و با مشاور مالی خود مشورت کنند.


💢 آیا قیمت دوج کوین بالا خواهد رفت؟

پس از سقوط اخیر، دوج کوین در بازار متحمل ضرر شده‌ است اما مشکلات این رمز ارز فقط با سقوط شروع نشد؛ این دارایی دیجیتالی در حال رشد بود و بیشتر ارزش خود را از تبلیغات اطراف خود کسب می‌کرد.

🚧 آیا قیمت DOGE به 1 دلار خواهد رسید؟

پیش بینی های بلند مدت به گونه ای است که نشان می دهند شکست سقف قیمت قبلی Dogecoin یعنی 0.74 دلار در سال های آتی شکل می گیرد و به دنبال آن به 1 دلار خواهد رسید.

🚩 آیا دوج کوین بخریم؟

با توجه به پیش بینی های کوتاه مدت و بلند مدت میتوان به این نتیجه رسید که دوج کوین در طولانی مدت نشان خواهد داد که گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است.

بازدیدها: 17514

6 دیدگاه دربارهٔ «پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022»

 1. چیزی که من میخام اینه اگه شما میگی میره بالا چرا از ماه ها گذشته انقد افت داشته اینم نشه مث بورس بیچاره بشیم

  1. علی نیک سیرت

   سلام دوست عزیز
   کلا بحث سرمایه گذاری در رمز ارزها خیلی ریسکی هست ولی شما باید این رو در نظر داشته باشید که مقداری سرمایه گذاری کنید که با از دست دادن اون به شما آسیبی وارد نشه، در کل برای سرمایه گذاری طولانی مدت تجرب نشان داده که با سرمایه گذاری روی رمز ارز های مطمئن سود آوری خواهد داشت.

  2. مچکرم از بابت وقتی که گذاشتید و زحمتی که کشیدید

   در پناه حق موید و منصور باشید ان شاء الله.

 2. لاقل مطلب خارجی رو یجوری کپی وترجمه میکردی ک ب زبون مادری معنی بده ،،ن اینک فقط کپی کاری،،تا وضع مااینه ،،پس همینه…

  1. علی نیک سیرت

   سلام کاربر عزیز،
   ما تمام سعی مان بر این است که نظرات بین المللی سایت های جهان را به گوش فارسی زبانان برسانیم، درسته که متن کپی است ولی وقت گذاشتن و پیدا کردن مطالب درست و مهم هم به مراتب سخت است ، قبول میکنم که مشکل گرامری دارد متن ها ولی باز هم سعی میکنیم به زبان ساده تر مطلب را بیان کنیم.

 3. آقا یکی مارو راهنمایی کنه تا کی قرار بازار اینطوری باشه، بد بخت شدیم ک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا