پیش بینی قیمت بیت کوین 2021

Rate this post

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021: تحلیلگران پیش بینی می کنند که ارزش BTC بین صفر تا 600 هزار دلار باشد

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021: تحلیلگران پیش بینی می کنند که ارزش BTC بین صفر تا 600 هزار دلار باشد

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021

از آنجایی که بیت کوین روز پنجشنبه نزدیک به دسته 50 دلار به بالاترین قیمت رسیده است ، مردم کنجکاو شده اند که قیمت در آینده کجا خواهد رفت. در همین حال ، علی رغم دستاوردهای صورت گرفته تاکنون ، تعدادی از مفاخر ، تحلیلگران ، مدیران اجرایی و طرفداران فضای رمزنگاری معتقدند که دارایی رمزگذار پیشرو در این سال بین 60 هزار دلار تا شش رقمی خواهد بود.

مایک نووگراتز 100 هزار دلار بیت کوین پیش بینی می کند: “سایر مدیران مالی و مدیران عامل می گویند چه کاری باید انجام دهیم؟”

اختراع Satoshi Nakamoto در چند وقت اخیر جذابیت گسترده ای پیدا کرده است زیرا دارایی دیجیتال پیشرو بیت کوین ( BTC ) به بالاترین ارزش خود در سال 2021 رسیده است. صبح روز پنجشنبه (EST) ، BTC به بالاترین قیمت (ATH) 48،697 دلار در هر واحد رسید. . اوایل صبح حدود ساعت 2 بامداد ، بیت کوین با قیمت 44،485 دلار در حال رد و بدل شدن بود و از آن زمان تاکنون 8.98٪ افزایش داشته است. در زمان انتشار ، در ساعت 6:30 بعد از ظهر (EST) در 11 فوریه 2021 ، بیت کوین (BTC) با قیمت 47821 دلار برای هر سکه مبادله می شود.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021: تحلیلگران پیش بینی می کنند که ارزش BTC بین صفر تا 600 هزار دلار باشد

با توجه به نزدیک شدن BTC به مرز 50 هزار دلار ، مردم پیش بینی قیمت های جدید را برای سال 2021 پیش بینی کرده اند. برخی از افراد فکر می کنند که روند گاو نرفته به پایان نرسیده است و طرفداران رمزنگاری باید انتظار داشته باشند قیمت های بسیار بالاتری را از اینجا ببینند. اگرچه ، افراد بدبین فکر می کنند که دارایی رمزنگاری پیشرو کاملا بی ارزش است و بزرگترین حبابی است که جهان در اعصار دیده است.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021: تحلیلگران پیش بینی می کنند که ارزش BTC بین صفر تا 600 هزار دلار باشد
بنیانگذار Galaxy Digital فکر می کند بیت کوین ( BTC ) تا پایان سال می تواند به شش رقم برسد.

مایک نووگراتز ، بنیانگذار Galaxy Digital اخیراً پس از آنکه تسلا فاش کرد 1.5 میلیارد دلار BTC خریداری کرده است ، برای مصاحبه با بلومبرگ نشست .

“شما بزرگترین ، ثروتمندترین مرد جهان و یکی از بزرگترین داستانهای انجام این کار را به دست آوردید. شما باید فکر کنید که سایر مدیران مالی و مدیران عامل می گویند ، ما باید چه کار کنیم؟ ” نووگراتز گفت . بیت کوین گاو Novogratz انتظار دارد که شرکت های بیشتری پیروی از لباس های تسلا را دنبال کنند و فکر می کند BTC امسال می تواند به 100 هزار دلار برسد.

در یادداشت سرمایه گذاران هفته گذشته ، شرکت بازرگانی کمی QCP Capital در مورد مدیر امور مالی Bridgewater Associates صحبت کرد و گفت که شرکت ری دالیو توضیح داده است “اگر 50٪ از سرمایه طلا به BTC منتقل شود ، این امر منجر به قیمت 85000 $ برای هر BTC می شود . ” در اواخر ژانویه دالیو به مردم گفت که همکاران Bridgewater Associates “تمرکز زیادی بر ذخیره سازی دارایی های ثروت دارند.”about:blank

هزاران پیش بینی قیمت بیت کوین بین صفر تا 600 هزار دلار

در تاریخ 11 فوریه ، سیمون پیترز ، تحلیلگر رمزنگاری از پلت فرم سرمایه گذاری چند دارویی Etoro ، در یادداشتی به سرمایه گذاران توضیح داد که BTC می تواند تا پایان سال 70k دلار استفاده کند.

“دنیای دارایی های رمزنگاری شده با سرعتی سرسام آور در حال ورود به حوزه های مالی سنتی است. ارائه دهنده عمده پرداخت Mastercard اعلام کرد که از دارایی های دیجیتال به طور مستقیم از طریق شبکه خود پشتیبانی می کند و این یک علامت مهم دیگر برای این صنعت است. “

تحلیلگر ایترو افزود:

بیت کوین و همتایان آن ، به همین سادگی ، دیرتر از دیرتر بخشی از جریان اصلی جریان مالی خواهند بود. من انتظار دارم که تقاضا افزایش یابد و تا پایان سال جاری حداقل 70،000 دلار به قیمت بیت کوین برسد.

در حالی که BTC به دستگیره 50k دلاری رسید ، رئیس Luno در آسیا و اقیانوس آرام ویجای عیار گفت که او معتقد است قیمت از این منطقه قیمت روانی پیشی خواهد گرفت. عیار تأکید کرد که بیت کوین “به آرامی از بازار سرمایه طلا دور می شود.”

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021: تحلیلگران پیش بینی می کنند که ارزش BTC بین صفر تا 600 هزار دلار باشد
در حالی که BTC به طور خطرناکی به قیمت روانشناختی 50 دلار رسیده است ، اشکال طلا پیتر شیف فکر می کند که بیت کوین بی ارزش است.

اما علیرغم اینکه ویجای عیار از لونو و دیگران معتقدند که بیت کوین کلاه بازار طلا را از بین می برد ، مطمئناً اشکال طلا پیتر شیف مخالف است.

“بزرگ وال استریت بانک های سرمایه گذاری را دوست فدرال رزرو،” شیف توییتی نفرستاده . وی گفت: “آنها سیستم پولی فیات را دوست دارند و مقررات دولتی را که مانع بازارهای آزاد می شوند و رقبای کوچکتر خود را له می کنند ، دوست دارند. اکنون آنها نیز عاشق بیت کوین هستند. آیا بیت کوین جدیدترین BFF وال استریت برای کسی مشکل ساز است؟ ” شیف از 355000 فالوئر خود در توییتر س askedال کرد.

وقتی کسی پاسخ داد و گفت که BTC رقیب طلا است ، شیف دوباره مخالفت کرد.

اشکال طلا پاسخ داد :

نه واقعاً ، اما شاید بانک های وال استریت فکر می کنند اینگونه است. از آنجا که آنها از طلا متنفر هستند ، ممکن است منطقی باشد که آنها عاشق بیت کوین هستند. دشمن دشمن شما دوست شماست.

دیگر افراد بدبین با نظر شیف کاملاً موافق هستند ، زیرا نویسنده اندی کسلر ، نویسنده Inside View و وال استریت ژورنال فکر می کند که BTC بی ارزش است. در مقاله نظر یافته کسلر با عنوان “پشت حباب بیت کوین: شناخته شده است که بازیگران دستکاری از جنون جمعیت استفاده می کنند.”

کسلر در مقاله خود اعلام می کند:

بیت کوین چیزی نیست ، بخار است ، مفهومی از یک ایده است. معاملات با استفاده از بیت کوین بسیار کم است. این یک ذخیره ارزش نیست – هر چیزی که در هفته 30٪ کاهش یابد نمی تواند آن نقش را داشته باشد.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021

حتی اگر بیت کوین (BTC) منتقدان و منتقدان خود را داشته باشد ، به نظر می رسد افراد و سازمان های زیادی خوش بین ترند. هفته گذشته ، مدیر سرمایه گذاری Guggenheim Partners ، اسکات مینرد تخمین خود را نسبت به دارایی رمزنگاری پیشرو افزایش داد. مینرد جزئیات داد: “ما تحقیقات اساسی زیادی انجام دادیم.”

اگر عرضه بیت کوین را نسبت به عرضه طلا در جهان و ارزش کل طلا را در نظر بگیرید ، اگر بیت کوین به این تعداد برسد ، ما در مورد 400 تا 600 هزار دلار به ازای هر بیت کوین صحبت خواهیم کرد. اکنون ، من نمی گویم که در نهایت به آنجا خواهیم رسید ، اما این نشانه ای از ارزش منصفانه است “، ماینرد گوگنهایم افزود.

با این وجود ، پیش بینی هیچ کس سنگ تمام نمی شود و فقط زمان مشخص خواهد کرد که تا قیمت آینده BTC چه تحقق خواهد داشت.

نظر شما در مورد همه پیش بینی های قیمت بیت کوین برای سال 2021 چیست؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

بازدیدها: 3

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا