پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2021

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2021

Rate this post

پیش بینی قیمت رمزنگاری: بیت کوین تا سال 2050 از دلار پیشی می گیرد و تا پایان سال 2021 به 66000 دلار می رسد

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2021 > بیلی بامبرو مشارکت کننده ارشد رمزنگاری و بلاک چین: من می نویسم که چگونه بیت کوین ، رمزنگاری و بلاک چین می توانند جهان را تغییر دهند. دنبال کرد بیت کوین در چند ماه گذشته با مشکل روبرو شده است و بیش از نیمی از اوج خود در حدود 65000 دلار در آوریل کاهش داشته است.

قیمت بیت کوین نسبت به قبل از شروع آخرین صعود خود در ماه اکتبر هنوز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است ،  روند صعودی که بازار رمز ارزهای ترکیبی را قبل از سقوط به 2.5 تریلیون دلار افزایش داد.

در حال حاضر ، گروهی از کارشناسان ارزهای رمزنگاری شده پیش بینی کرده اند که بیت کوین تا سال 2050 از دلار آمریکا به عنوان شکل غالب تامین مالی جهانی پیشی می گیرد و قیمت بیت کوین را تا پایان سال 2021 کمی بیش از 66000 دلار اعلام می کند.

بیت کوین ، قیمت بیت کوین ، قیمت رمزنگاری ، پیش بینی قیمت بیت کوین ، تصویر
پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2021

ایلان ماسک قیمت دوج کوین را افزایش می دهد زیرا بیت کوین و کریپتو میلیارد ها ضرر می کنندهشدار قیمت رمزنگاری: گلدمن آینده بیت کوین و پیش بینی اتریوم را شگفت زده می کند گلدمن پیش بینی تعجب آور Coinbase را پس از سقوط یک تریلیون دلار بیت کوین و قیمت کریپتو اعلام کرد.

جوزف راچینسکی ، تکنسین تامسون رویترز و آینده پژوه ، که می گوید فکر می کند بیت کوین تا سال 2025 با ارزش 150 هزار دلار از دلار پیشی خواهد گرفت ، گفت: “برخی از کشورها از بیت کوین به عنوان ارز اصلی انتخابی خود استفاده می کنند.” “با گردش ثابت ، سهولت انتقال ، به آنها کمک می کند تا به مدل” بدون بانک “ذاتی در این اکوسیستم برسند.”

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2021

امسال ، السالوادور در یک آزمایش اقتصادی بحث برانگیز ، بیت کوین را به عنوان دلار قانونی در کنار دلار آمریکا تصویب کرد. سایر کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی اعلام کرده اند که ممکن است در تلاش برای فرار از وابستگی به دلار ، از این روش پیروی کنند.

با این حال ، پیش بینی می شود که قیمت بیت کوین قبل از یافتن قیمتی بیشتر سقوط کند ، با توافق 25،000 دلار برای هر بیت کوین – که حدود 8000 دلار از قیمت فعلی آن حدود 32000 دلار کاهش یافته است.

در حالی که 54 درصد از هیئت مدیره ، که توسط سایت مقایسه مالی شخصی Finder مورد بررسی قرار گرفته است ، انتظار دارند که بیت کوین در نهایت از ارز فیات – که گاهی اوقات “hyperbitcoinisation” نیز نامیده می شود ، پیشی بگیرد – تا سال 2050 ، 44٪ از داوطلبان ، از جمله لی اسمالز ، استاد دانشگاه استرالیای غربی ، انتظار نداشته باشید که بیت کوین به شکل غالب تامین مالی جهانی تبدیل شود.

اسمالس می گوید: “در نهایت من فکر می کنم بیت کوین (و بسیاری دیگر از دارایی های رمزنگاری شده) در برابر ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی از دست می رود – بسیاری از آنها تا پایان دهه زنده خواهند ماند.”

این هفته ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو گفت که یکی از استدلال های قوی برای دلار دیجیتال این است که می تواند نیاز به بیت کوین ، سایر ارزهای رمزنگاری شده و به اصطلاح استیبل کوین ، ارزهای دیجیتالی مانند تتر که به دارایی های سنتی وابسته هستند را تضعیف کند.

در اروپا ، اتحادیه اروپا برنامه های خود را برای توسعه یورو دیجیتال طی چند سال آینده پیش برد ، در حالی که چین در حال حاضر آزمایشات واقعی یوان دیجیتالی خود را آغاز کرده است.

CryptoCodex- یک خبرنامه رایگان و روزانه برای افراد کنجکاو رمزنگاری شده. به شما کمک می کند تا دنیای بیت کوین و رمزنگاری را هر روز درک کنیدبیشتر از فوربسگلدمن ساکس پیش بینی تعجب آور Coinbase را پس از سقوط یک تریلیون دلار بیت کوین و قیمت کریپتو اعلام کردتوسط بیلی Bambrough

بیت کوین ، قیمت بیت کوین ، رمزنگاری ، قیمت رمزنگاری ، پیش بینی قیمت بیت کوین ، نمودار
قیمت بیت کوین از سال گذشته تا کنون حدود 250 درصد افزایش یافته است و به بالاترین حد خود از … [+] پایگاه سکه

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2021

علیرغم هشدار قیمت بیت کوین در ماه های آینده ، سقوط بیشتر می شود ، اما در میان مدت و بلند مدت ، هیئت مدیره قیمت متوسط ​​بیت کوین را 318،000 دلار در پایان سال 2025 پیش بینی کرد.

وتل لوند ، تحلیلگر Arcane Crypto که قیمت بیت کوین را تا پایان سال 2021 پیش بینی کرد و فکر می کند ارزش بیت کوین 300000 دلار در پایان 2025 و 500000 دلار در 2030 خواهد داشت ، می گوید: “ما در بحبوحه نهادینه سازی بیت کوین ایستاده ایم.” بودجه بیشتری به این فضا می پیوندد ، اولین کشور بیت کوین را به عنوان وجوه قانونی انتخاب کرد و ما چندین شرکت دارای بورس در حال حاضر دارای بیت کوین داریم. من معتقدم که این روند به بعد نیز ادامه خواهد یافت. “


سلب مسئولیت :

اطلاعات ارائه شده در این وب سایت برای اهداف آموزشی و سرگرمی است. اطلاعات ارائه شده در این وب سایت به منزله مشاوره سرمایه گذاری ، مشاوره مالی یا مشاوره تجاری نیست. Niki net خرید هیچ ارز رمزپایه ای را توصیه نمی کند. بازارهای رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه گذاری های رمزنگاری خطرناک است. خوانندگان باید قبل از هرگونه سرمایه گذاری رمزنگاری ، تحقیقات خود را درباره ارزهای رمزپایه انجام دهند و با مشاور مالی خود مشورت کنند.

بازدیدها: 12

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا