پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SHIB شیبا

Rate this post

پیش بینی قیمت Shiba Inu: SHIB

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SHIB شیبا > قیمت Shiba Inu بسیاری از معامله گران را در این هفته متحیر کرده است. قیمت سکه الهام گرفته از Dogecoin در هفت روز گذشته بیش از 2،000٪ و در 24 ساعت گذشته بیش از 30٪ افزایش یافته است. سقف نسبتاً ناشناخته بازار بیش از 13 میلیارد دلار جبران کرده است که ارزش آن را بیش از DropBox می دهد. 

شیبا اینو شانزدهمین سکه بزرگ است

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SHIB شیبا

شیبا اینو چیست؟

طبق وب سایت آن ، شیبا اینو به عنوان “آزمایشی در ساخت جامعه خودجوش غیرمتمرکز” توصیف شده است. SHIP نشانه ای است که قدرت این اکوسیستم را فراهم می کند. همچنین اولین توکی است که در ShibaSwap ذکر شده و به آن انگیزه می دهد. توسعه دهندگان می گویند که 50٪ از منابع دائمی در Uniswap گره خورده و مابقی نیز در آتش سوخت. این بدان معناست که در پشت صحنه نهنگ بزرگی وجود ندارد. 

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SHIB شیبا

چرا سکه شیبا اینو پرید

قیمت سکه شیبا اینو اخیراً افزایش یافته است. این عملکرد بیشتر به دلیل حدس و گمان است زیرا معامله گران به دنبال چیز بزرگ بعدی بعد از Dogecoin ، سکه 60 میلیارد دلاری تبلیغ شده توسط الون ماسک هستند. بعد از اینکه بایننس سکه را عرضه کرد قیمت سکه روز دوشنبه افزایش یافت. سایر صرافی های معروف چینی مانند Huobi و OKEx نیز معامله ارز را آغاز کرده اند. در یادداشتی ، یک تحلیلگر در OKEx گفت:

“عملکرد قیمت SHIB در آخر هفته به وضوح نشان می دهد که صنعت رمزنگاری هنوز پر از وردپرس با موضوع سگ نشده است.”

بعلاوه ، به دلیل محبوبیت واحد پول در چین ، شیبا اینو افزایش یافته است. در واقع ، بسیاری از تأثیرگذاران شبکه های اجتماعی در کشور همچنان به تبلیغ آن در سیستم عامل هایی مانند Weibo و WeChat ادامه داده اند. 

سکه Shiba Inu دیگر چیست؟

پیش بینی ادامه روند صعودی ارز یا رخ دادن تغییر قیمت سخت است. علاوه بر این ، ما قبلاً بسیاری از طرح های پمپ و دامپ را در بازار دیده ایم. اگرچه خرید ممکن است مخاطره آمیز باشد ، اما کوتاه آمدن ممکن است حتی خطرناک تر باشد زیرا شما می توانید بیشتر از سرمایه گذاری خود پول از دست بدهید.

با نگاهی به نمودار زیر ، می بینیم که ارز در حال بازگشت است و در حال حاضر 17 درصد بالاتر از پایین است. این سودها ممکن است همچنان ادامه داشته باشد که بیشتر معامله گران خرده فروشی وارد بازار شوند. این پیش بینی اگر به زیر پایین ترین قیمت 0.000027 دلار برسد ، باطل می شود.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SHIB شیبا

نمودار قیمت SHIB

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SHIB شیبا

بازدیدها: 105

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا