پیش بینی ارز دیجیتال سولانا

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال سولانا (Sol)

5/5 - (1 امتیاز)

پیش بینی قیمت سولانا (SOL) 2022-2030

پیش بینی قیمت سولانا (sol)

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL)

سولانا دقیقاً یک ارز دیجیتال جدید نیست، اما تنها در چند ماه اخیر مورد توجه و محبوبیت گسترده‌ای قرار گرفته است. رشد نجومی آن به سمت بالا توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است و به آنها کمک می کند تا قابلیت استفاده بالا و عملکرد باورنکردنی پروژه را کشف کنند. 

از آنجایی که بسیاری از مردم به تبلیغات سولانا می پردازند، بسیاری در این فکر مانده اند که آیا این سکه یک سرمایه گذاری بلندمدت خوب است یا اینکه آیا باید سکه هایی را که خریداری کرده اند قبل از اینکه به عمق بیشتری از آنچه که قبلاً فرو رفته است، بریزند.

متأسفانه، ما نمی‌توانیم به شما مشاوره مالی بدهیم و نمی‌توانیم به شما بگوییم که با سکه‌های خود چه کنید – این چیزی است که باید خودتان تصمیم بگیرید. با این حال، سولانا یک پروژه واقعا جالب است و ما می‌خواستیم نگاهی به پتانسیل آن در آینده نزدیک بیندازیم.

بدون هیچ مقدمه ای، بیایید نگاهی به پیش بینی قیمت سولانا بیاندازیم!

قیمت سولانا امروز

سولانا با نماد اختصاری SOL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶.۰۱ میلیارد دلار، در رتبه ۷ بازار قرار داشته و سهم ۱.۷۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از سولانا در این لحظه با قیمت ۱۰۹.۸۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۷۰ تومان معادل ۳,۰۷۳,۸۲۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۰۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۶.۱۵% کاهش یافته است. بالاترین قیمت سولانا در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰(06 November 2021) معادل ۲۵۹.۶۲ دلار بوده که همینک %۵۷.۶۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش سولانا ۳۲۷.۶۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۸۸.۶۳ میلیون خواهد بود.

سولانا یک بلاک چین بسیار موثر، سریع، مقاوم در برابر سانسور و فوق العاده ایمن است. از ماهیت بدون مجوز فناوری بلاک چین برای ارائه راه حل های کارآمد DeFi (مالی غیرمتمرکز) استفاده می کند.

اگرچه کار اولیه روی این پروژه در سال 2017 آغاز شد و در مارس 2020 راه اندازی شد، اما تنها در سال 2021 مورد توجه قرار گرفت و مورد تحسین قرار گرفت. این سکه به سرعت در رتبه بندی ارزش بازار صعود کرد و از موقعیت 42 در فوریه 2021 به رتبه 7 رسید. در شهریور همان سال چگونه قیمت سولانا اینقدر سریع افزایش یافت ؟

سولانا اصول بنیادی بسیار خوبی دارد و یک سکه فوق‌العاده کارآمد است، اما کاتالیزوری که قیمت سکه SOL را به ماه رساند، یک پروژه NFT به نام «آکادمی میمون منحط» است. این پروژه که در اواسط آگوست در بلاک چین سولانا راه اندازی شد، بیش از 10000 میمون “صاف مغز” را در عرض چند دقیقه فروخت.

برخلاف راه‌اندازی‌های بسیار محبوب NFT در اتریوم، ضرب میمون‌ها بسیار روان پیش رفت: بدون شبکه شلوغ، بدون هزینه تراکنش‌های متورم – همه چیز (نسبتا) مرتب بود. در نتیجه، بسیاری از افرادی که قبلاً هرگز در مورد این پروژه نوآورانه نشنیده بودند، متوجه Solana و مزایای آن شدند. این منجر به افزایش یک ماهه قیمت سولانا شد.

مبانی

سولانا از یک مکانیسم اجماع کاملاً جدید به نام اثبات تاریخ استفاده می کند که به شبکه اجازه می دهد بسیار سریع و مؤثر باشد.  

سولانا هر کاری که اتریوم 2.0 وعده داده است انجام می دهد، اما 20 برابر سریعتر. توان عملیاتی 50 هزار تراکنش در ثانیه را در لایه یک ارائه می دهد و مقیاس پذیری تا یک میلیون را دارد. علاوه بر این، سولانا اساساً هیچ کارمزد معامله ای ندارد.

شبکه Solana دارای بیش از 500 گره است که آن را بسیار غیرمتمرکزتر از بلاک چین هایی مانند Ripple یا Stellar می کند که گره های اعتبار سنجی کمتری دارند. تنها شرط لازم برای ایجاد نود در سولانا داشتن سخت افزار 3-4 هزار دلاری است که ممکن است زیاد به نظر برسد، اما وقتی آن را با سایر ارزهای دیجیتال مقایسه می کنید، مانع ورود کم است. این، علاوه بر زمان بلاک آن که تنها 0.4 ثانیه است، به سولانا این پتانسیل را می دهد که به یکی از بهترین پلتفرم های بلاک چین غیرمتمرکز در صنعت تبدیل شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا

سولانا

قیمت Solana (SOL) تنها در ماه فوریه، زمانی که کل بازار ارزهای دیجیتال در حال رشد بود، شروع به افزایش کرد. با این حال، برخلاف دیگر غول‌های رمزارز، قیمت سولانا سقوط را در اواخر بهار 2021 به شدت بیت‌کوین یا اتریوم احساس نکرد، اگرچه قیمت آن کاهش یافت.

پس از یک ژوئن و جولای نسبتاً کند و بدون حادثه، قیمت سولانا در اواسط آگوست افزایش یافت و تا اواسط سپتامبر به افزایش خود ادامه داد. به نظر می رسد که ارز دیجیتال در حال حاضر در حال اصلاح است زیرا قیمت SOL در چند روز گذشته کاهش آهسته ای داشته است. سولانا دارای بالاترین قیمت تاریخ 260.06 دلار است و قیمت فعلی آن (در زمان نوشتن این مقاله) 181.30 دلار است. سولانا همچنین در لیست ” کدام سکه ها در سال 2022 منفجر می شوند ” قرار دارد.

پیش‌بینی بلندمدت قیمت سولانا: 2022-2030

اکنون که درباره پروژه و تاریخچه قیمت سکه صحبت کردیم، بیایید نگاهی به پیش‌بینی دقیق قیمت سولانا بیاندازیم. 

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL) تا ابتدای سال 2022

همانطور که قبلا ذکر کردیم، به نظر می رسد سولانا در حال حاضر مرحله اصلاح را پشت سر می گذارد. سخت است که بگوییم این اصلاح چقدر به سکه ضربه می زند، آیا قیمت فعلی آن پایین ترین نقطه آن در سال 2021 خواهد بود و آیا می تواند پس از آن بهبود یابد و صعود خود را به سمت بالا ادامه دهد. با این حال، ما هنوز هم می توانیم برخی از پیش بینی های آزمایشی قیمت را انجام دهیم.

اگر توجهی که SOL به خود جلب کرده کافی نیست و دارندگان آن تحت تأثیر FOMO قرار می گیرند، صاحبان SOL ممکن است سکه های باقی مانده خود را بفروشند تا کمی سود به دست آورند و قیمت این ارز دیجیتال را به شدت کاهش دهند. با این حال، برخلاف آلت‌کوین‌های پمپ و تخلیه معمول، سولانا نه تنها تبلیغاتی دارد، بلکه علاقه واقعی به عملکرد آن برای پشتیبان‌گیری از آن دارد.

پیش بینی قیمت سولانا فوریه 2022

طبق گفته WalletInvestor، در ابتدای فوریه 2022، میانگین قیمت سولانا ~ 98 دلار خواهد بود و در اواسط ماه، ممکن است از مرز 105 دلار نیز فراتر رود. تا پایان ماه، میانگین قیمت 112 دلار با حداقل قیمت 78 دلار و حداکثر 115 دلار خواهد بود.

همچنین پیش بینی های بدبینانه تری از قیمت ها وجود دارد. طبق گزارش Longforecast، سولانا می تواند در ابتدای ماه با قیمت متوسط ​​89 دلار معامله شود. حداقل قیمت SOL در فوریه ممکن است به 51 دلار و حداکثر 100 دلار برسد. در پایان ماه، میانگین قیمت SOL ممکن است به 57 دلار برسد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL)

سرمایه گذار کیف پول پیش بینی خوش بینانه ای برای ارزش سولانا در ماه مارس دارد. میانگین قیمت SOL از 114 دلار به 134 دلار در طول ماه افزایش خواهد یافت.

برعکس، Longforecast کاهش قیمت SOL را از 57 دلار به 48 دلار در یک ماه پیش بینی می کند.

Cryptonews.com معتقد است که در پایان ماه مارس / اوایل آوریل، پایان موج اصلاحی با میانگین قیمت SOL حدود 109 تا 123 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت سولانا آوریل 2022

طبق تجزیه و تحلیل فنی WalletInvestor.com، میانگین قیمت SOL در اوایل آوریل می تواند به 135 دلار برسد، حداقل قیمت می تواند حدود 100 دلار و حداکثر – 170 دلار باشد. تا پایان ماه، سولانا از مرز قیمت متوسط ​​150 دلار عبور خواهد کرد.

در Longforecast.com اعتقاد بر این است که قیمت Solana در ماه آوریل حدود 53 دلار در نوسان خواهد بود.

طبق داده های Priceprediction.net، میانگین قیمت ارزهای دیجیتال در ماه آوریل ~ 105 دلار، حداقل 100 دلار، حداکثر 111 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت سولانا برای سال 2022

سال 2022 زمانی است که همه چیز می تواند کمی جالب تر شود. قیمت پیش‌بینی‌شده Solana ممکن است تا ابتدای سال آینده نوسانات کمتری داشته باشد و اگر بتواند بالای 200 دلار بماند، ممکن است شاهد رشد قابل‌توجه قیمت SOL در سال 2022 باشیم. طبق پیش‌بینی قیمت Solana (SOL)، ارز دیجیتال باقی می‌ماند. در محدوده 300 دلار در سال 2022، و ممکن است تا 400 دلار افزایش یابد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL)

پیش بینی قیمت سولانا 2023

اگر روند صعودی ادامه پیدا کند و سولانا از بین نرود، ممکن است شاهد رسیدن آن به 450 دلار در سال 2023 باشیم. پیش‌بینی قیمت Solana ما تخمین می‌زند که قیمت SOL در سال 2023 حدود 400 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت سولانا 2024

اگر اوضاع خوب پیش برود، قیمت Solana می تواند در سال 2024 به 500 دلار برسد. این امر موقعیت آن را در بازار تقویت می کند و آن را به یکی از دارایی های برتر در دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل می کند.

پیش بینی قیمت سولانا 2025

طبق پیش‌بینی قیمت سولانا (SOL)، سکه ممکن است در سال 2026 از مرز 600 دلار عبور کند.

پیش بینی قیمت سکه سولانا 2030

پیش‌بینی بلندمدت قیمت کریپتو دشوار است زیرا بازار ارزهای دیجیتال بسیار نوسان است. با این حال، می‌توانیم حدس‌ها و تخمین‌های عجیبی داشته باشیم. 

این احتمال وجود دارد که کل صنعت کریپتو تا سال 2030 به دلیل قوانین سختگیرانه یا رقیب مبتکرتر برای پیشی گرفتن از بلاک چین و ارزهای دیجیتال سقوط کند. با این حال، این احتمال به همان اندازه که بیت کوین دلار آمریکا را از بین می برد و به ارز رسمی ایالات متحده تبدیل می شود، حدس وحشی است.

پیش‌بینی قیمت سولانا ما برای سال 2030 این است: اگر سکه ارزش خود را ثابت کند و همچنان یکی از برترین ارزهای دیجیتال در بازار باشد، می‌تواند تا 3000 دلار در سال 2030 افزایش یابد.

پیش بینی بازار

به نظر می رسد کارشناسان نظرات متفاوتی در مورد آینده Solana و قیمت SOL دارند.

پیش‌بینی قیمت سکه پیش‌بینی‌های صعودی دارد و انتظار دارد سولانا تا پایان سال 2025 بازدهی 236 درصدی داشته باشد. آنها پیش‌بینی می‌کنند که قیمت کریپتو سولانا در ابتدای سال 2023 به مرز 360 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، آنها فکر می‌کنند که 1000 دلار بسیار واقعی است. امکان سکه سولانا در 10 سال آینده.

از سوی دیگر، دیوید کاکس، کارشناس CryptoNewsZ، چشم انداز نزولی دارد. با توجه به تحلیل تکنیکال سولانا ، سکه به سختی قادر به ماندن در مرز 100 دلار خواهد بود و احتمالاً در سال 2022 و پس از آن به زیر آن خواهد رسید.

همین امر در مورد Redditors نیز صدق می‌کند، که باور ندارند قیمت Solana قابلیت‌های بالای 100 دلار را دارد. با این حال، آنها (و سایر کارشناسان) اشاره می کنند که همه چیز به نحوه واکنش مردم به سولانا و اینکه آیا علاقه فعلی صرفاً تبلیغاتی و سودآور است یا اعتقاد واقعی به قابلیت های شبکه سولانا بستگی دارد.

پیش بینی قیمت سولانا (جدول)

در اینجا مروری بر پیش بینی سولانا است.

2022190 دلار
2023250 دلار
2024350 دلار
2025500 دلار
2030از 1000 دلار تا 3000 دلار
پیش بینی قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL)

آیا سولانا سرمایه گذاری خوبی است؟

آیا یک نوع دارایی با ریسک بالا و پاداش بالا برای سبد سرمایه گذاری شما مناسب است ؟ اگر چنین است، پس سولانا ممکن است ارز دیجیتالی باشد که به دنبال آن بودید. برخلاف بسیاری دیگر از سکه‌ها یا توکن‌های با رشد سریع، سولانا به دلیل برتری فنی و کارایی‌اش توسط جامعه کریپتو شناخته شده و مورد تحسین قرار می‌گیرد، که به سکه فرصت خوبی برای ماندن و ادامه رشد در آینده می‌دهد.

سولانا به سرعت برخی از سیستم‌های متمرکز است که آن را بسیار مقاوم در برابر آینده می‌کند. این پتانسیل تبدیل شدن به کاتالیزوری است که مردم را متقاعد می کند که از سیستم های متمرکز به سیستم های غیرمتمرکز تغییر وضعیت دهند. اساسا، سولانا قابلیت استفاده از پلتفرم های متمرکز جریان اصلی را با امنیت باورنکردنی پلتفرم های غیرمتمرکز ترکیب می کند.

اگر پیش‌بینی Solana ما و همچنین پیش‌بینی قیمت Solana (2022 و بعد از آن) توسط کارشناسان و سرمایه‌گذاران SOL در Coin Price Forecast محقق شود، ممکن است قیمت آتی این ارز دیجیتال به طور نجومی افزایش یابد و آن را به یک سرمایه‌گذاری بسیار سودآور تبدیل کند. . حتی اگر سولانا برای ماه عکاسی نکند، تا زمانی که سقوط نکند، هنوز این شانس وجود دارد که بتواند به سرمایه گذاری خوبی تبدیل شود. با این حال، اگر سقوط کرد، همچنان می‌توانید با فروش کوتاه ارز SOL سود کسب کنید.

به خاطر داشته باشید که هر پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال، از جمله پیش‌بینی سولانا ما، به دلیل ماهیت پرنوسان بازار ارزهای دیجیتال کاملا قابل اعتماد نیست و نباید به عنوان توصیه سرمایه‌گذاری تلقی شود. لطفاً قبل از سرمایه گذاری در هر دارایی دیجیتال، تحقیق خود را انجام دهید.

چرا سولانا (SOL) در حال سقوط است؟

قیمت سولانا به دلیل شکست های مکرر در عملکرد بلاک چین به دلیل بارگذاری بیش از حد در حال کاهش است. دلیل دوم، روند نزولی عمومی در بازار ارزهای دیجیتال است که در اوایل سال 2022 ظاهر شد. 

با این حال، اکثر کارشناسان اطمینان دارند که کاهش مشاهده شده در قیمت ها موقتی است.

چگونه سولانا بخریم؟

شما می توانید سکه های Solana را در بسیاری از صرافی های رمزنگاری محبوب مانند Binance، Kraken و غیره خریداری و بفروشید.


سلب مسئولیت :

اطلاعات ارائه شده در این وب سایت برای اهداف آموزشی و سرگرمی است. اطلاعات ارائه شده در این وب سایت به منزله مشاوره سرمایه گذاری ، مشاوره مالی یا مشاوره تجاری نیست. Niki net خرید هیچ ارز رمزپایه ای را توصیه نمی کند. بازارهای رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه گذاری های رمزنگاری خطرناک است. خوانندگان باید قبل از هرگونه سرمایه گذاری رمزنگاری ، تحقیقات خود را درباره ارزهای رمزپایه انجام دهند و با مشاور مالی خود مشورت کنند.

بازدیدها: 2

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا