پنج روش برای بهبود رتبه بندی سایت (SEO)

Rate this post

پنج روش برای بهبود رتبه بندی سایت (SEO) : برای بهبود بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خود این پیشنهادات را دنبال کنید و ببینید که وب سایت شما چگونه به بالاترین نتایج موتور جستجو می رسد.

1. انتشار مطالب مرتبط

لپ تاپ.

محتوای با کیفیت راننده شماره یک در رتبه بندی موتور جستجوگر شما است و هیچ جایگزینی برای محتوای عالی وجود ندارد. محتوای با کیفیت ایجاد شده به طور خاص برای کاربر مورد نظر شما بازدید سایت را افزایش می دهد ، که باعث بهبود اعتبار و اعتبار سایت شما می شود. مهارت های خود را در نوشتن وب دقیق کنید .

کلید واژه ها

پنج روش برای بهبود رتبه بندی سایت (SEO)

برای هر صفحه در وب سایت خود یک عبارت کلیدی کلیدی خاص را شناسایی و هدف  قرار دهید. به این فکر کنید که خواننده شما چگونه می تواند آن صفحه خاص را با عبارات جستجو مانند:

  • کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی
  • مهندسی پزشکی چیست؟
  • منابع عنوان IX
  • شفق شمالی
  • چگونه می توان برای بورس تحصیلی اقدام کرد؟
  • مهلت درخواست

عبارات کلمه کلیدی چندگانه

برای یک صفحه وب دستیابی به رتبه بندی موتور جستجو برای چندین عبارت کلیدی بسیار دشوار است – مگر اینکه این عبارات بسیار شبیه باشند. یک صفحه ممکن است بتواند هم برای “مشاغل مهندسی پزشکی” و هم “مشاغل مهندسی ” رتبه بندی شود. رتبه بندی برای “امور دانشجویی” و “رئیس دانشجو” یا “تبعیض جنسیتی” و “رویه های گزارش خشونت” با یک صفحه بعید است.

اگر می خواهید برای چندین عبارت کلیدی در وب سایت خود رتبه بندی کنید ، باید برای هر عبارت کلمه کلیدی که هدف قرار داده اید یک صفحه وب جداگانه ایجاد کنید .

قرار دادن کلمات کلیدی

پس از انتخاب عبارت کلیدی برای یک صفحه مشخص ، این سوالات را در نظر بگیرید:

  1. آیا می توانم بخشی یا کل عبارت کلیدی را در URL صفحه (با استفاده از کلمات کلیدی در پوشه ها) استفاده کنم؟
  2. آیا می توانم بخشی یا کل عبارت کلیدی را در عنوان صفحه استفاده کنم؟
  3. آیا می توانم بخشی یا کل عبارت کلیدی را در عنوان صفحه و زیرعنوان استفاده کنم؟

پاسخ  مثبت به این سوالات می تواند رتبه شما در موتور جستجو را بهبود بخشد. شود طبیعی و کاربر پسند ، هر چند. به عنوان مثال ، شما نمی خواهید کلمه “مهندسی” سه یا چند بار در URL نشان داده شود یا عبارت Northern Lights در عنوان صفحه و هر عنوان تکرار شود. قابلیت خواندن و قابلیت استفاده هنوز هم بهینه سازی موتور جستجو را خراب می کند.

محتوا

پنج روش برای بهبود رتبه بندی سایت (SEO)

فراتر از URL صفحه ، عنوان و عنوان ، محتوا بیشترین تأثیر را در رتبه بندی موتور جستجو دارد. عبارت کلمه کلیدی خود را چندین بار در سراسر صفحه تکرار کنید – یک یا دو بار در پاراگراف های باز و بسته و دو تا چهار بار دیگر در محتوای باقیمانده.

فراموش نکنید که برای برجسته سازی این عبارات کلیدی از برچسب های پررنگ ، اریب ، سربرگ (مخصوصاً H1) و سایر برچسب های تأکید استفاده کنید – اما در این کار زیاده روی نکنید. هنوز می خواهید زبان و سبک نوشتاری شما به طور طبیعی خوانده شود. هرگز نوشتن خوب را فدای سئو نکنید. بهترین صفحات برای کاربر نوشته شده است ، نه برای موتور جستجو.

2. محتوای خود را به طور منظم به روز کنید

احتمالاً متوجه شده اید که ما نسبت به محتوا کاملاً قوی احساس می کنیم. موتورهای جستجو نیز چنین می کنند. محتوای به طور منظم به روز شده به عنوان یکی از بهترین شاخص های مرتبط بودن یک سایت مشاهده می شود ، بنابراین حتماً آن را تازه نگه دارید. محتوای خود را بر اساس یک برنامه مشخص (به عنوان مثال ترم) حسابرسی کرده و در صورت لزوم به روزرسانی کنید.

3. فراداده

هنگام طراحی وب سایت خود ، هر صفحه شامل فاصله ای بین برچسب <head> برای درج فراداده یا اطلاعات مربوط به محتوای صفحه شما است. اگر سایت CMS دارید که در اصل توسط تیم وب UMC تولید شده است ، این داده ها را از قبل برای شما جمع می کند. با این حال ، برای شما مهم است که با تغییر مرور سایت خود ، Metadata را مرور و به روز کنید.

فراداده عنوان

متادیتای عنوان مسئول عناوین صفحه ای است که در بالای پنجره مرورگر و به عنوان عنوان نتایج موتور جستجو نمایش داده می شود. این مهمترین فراداده در صفحه شما است.

برای کسانی که دارای وب سایت CMS هستند ، تیم وب یک سیستم خودکار برای ایجاد عنوان متا برای هر صفحه وب بر اساس عنوان صفحه شما ایجاد کرده است. این امر به اهمیت استفاده از عناوین صفحه ای کاملاً فکر شده و غنی از عبارات کلیدی می افزاید .

فراداده توضیحات

پنج روش برای بهبود رتبه بندی سایت (SEO)

فراداده توضیحات توصیف متنی است که ممکن است یک مرورگر در بازگشت صفحه شما استفاده کند. تصور کنید که این صفحه نمایش پنجره سایت شماست – توصیف مختصر و جذاب آنچه در آن وجود دارد ، با هدف تشویق افراد به ورود. یک توصیف متا خوب معمولاً شامل دو جمله کامل است. موتورهای جستجو ممکن است همیشه از متا توضیحات شما استفاده نکنند ، اما مهم است که به آنها این گزینه را بدهید.

فراداده کلمه کلیدی

فراداده کلید واژه به ندرت برای ترسیم رتبه بندی موتورهای جستجو استفاده می شود. با این حال ، شما باید عبارات کلمه کلیدی خود را از قبل بدانید ، بنابراین افزودن آنها به فراداده کلمات کلیدی ضرری نخواهد داشت. شما می خواهید عبارات متنوعی را وارد کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، سعی کنید آن را در حدود 3-7 جمله با هر عبارت متشکل از 1-4 کلمه حفظ کنید. یک مثال عالی می تواند “مدرک علوم کامپیوتر” باشد.

4. به یک سایت مناسب لینک داشته باشید

بر ایجاد پیوندهای مرتبط در متن تمرکز کنید. به جای داشتن پیوندهای “اینجا کلیک کنید” ، سعی کنید نام مقصد را بنویسید. “اینجا را کلیک کنید” هیچ ارزش موتور جستجو فراتر از URL پیوست ندارد ، در حالی که “Michigan Tech Enterprise Program” غنی از کلمات کلیدی است و باعث بهبود رتبه بندی موتور جستجو و همچنین رتبه بندی صفحه ای می شود که به آن پیوند می دهید. همیشه با پیوند دادن کلمات کلیدی از پیوندهای توصیفی استفاده کنید – این نه تنها بهینه سازی موتور جستجو را بهبود می بخشد ، بلکه به خوانندگان شما ، از جمله افراد دارای معلولیت یا افرادی که از صفحه خوان استفاده می کنند ، ارزش افزوده دارد.

5. از برچسب های alt استفاده کنید

همیشه رسانه های تصویری و تصویری خود را با استفاده از برچسب های alt یا توصیف متن جایگزین توصیف کنید. آنها به موتورهای جستجو اجازه می دهند صفحه شما را پیدا کنند ، که بسیار مهم است – به ویژه برای کسانی که از مرورگرهای فقط متن یا خوانندگان صفحه استفاده می کنند.

اینها تنها چند مورد از بسیاری از روشهای بهبود رتبه موتور جستجوگر شما هستند. اگر می خواهید بیشتر بیاموزید ، منابع زیر را توصیه می کنیم:

پنج روش برای بهبود رتبه بندی سایت (SEO)

بازدیدها: 2

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا