زمان انتشار فصل جدید مانی هیست ( خانه کاغذی) Money Heist

Rate this post

‘Money Heist’ فصل 5: تاریخ انتشار Netflix ، تصاویر جدید و آنچه انتظار می رود

فصل 5 مانی هیست

فصل جدید مانی هیست >

هشدار! : اگر تا آخر فصل 4 این سریال جذاب را ندیده اید لطفا به ادامه این مطلب نروید!!!

Money Heist (با نام مستعار La Casa De Papel ) در ماه سپتامبر و دسامبر 2021 (شهریور و آذر 1400) به نقل از نتفیلیکس به دونیمه جدا می شود. در اینجا آخرین اطلاعات و همه چیزهایی است که ما تاکنون درباره فصل 5 Money Heist می دانیم از جمله زمان انتظار برای تاریخ انتشار ، جایی که نمایش داده می شود. درمورد فیلمبرداری ، و برخی اخبار شایع می پردازیم. 

Money Heist در حال حاضر رکورددار پربیننده ترین عنوان غیر انگلیسی در Netflix است. بار دیگر ، این سریال برای فصل چهارم همه رکوردهای قبلی خود را شکست. فصل چهارم Money Heist توانست 65 میلیون بازدید خارق العاده داشته باشد.

قبل از اینکه به سراغ آنچه در مورد فصل 5 می دانیم برویم ، باید مستند همراهی را که در تاریخ 3 آوریل 2020 منتشر شد ، به نام Money Heist: The Phenomenon ، بررسی کنید . این مستند ظهور شهابی سریال با مهمانانی از جمله تد ساراندوس و همچنین بسیاری از بازیگران و سازندگان است. این به ما دیدگاه های خیره کننده ای از جمله واقعیت تقریباً شوخی بودن نمایش داد .

زمان انتشار فصل جدید مانی هیست ( خانه کاغذی) Money Heist

فصل چهارم Money Heist در تاریخ 3 آوریل 2020 در Netflix در سراسر جهان منتشر شد و شامل هشت قسمت بود.


چه زمانی فصل 5 Money Heist در Netflix اکران می شود؟

پس از شایعات فراوان در مورد تاریخ انتشار سپتامبر 2021(شهریور 1400) ، سرانجام در 24 مه (3 خرداد) تأیید شد اما دوباره به دو نیمه تقسیم خواهد شد.

فصل 5 جلد 1 Money Heist در 3 سپتامبر 2021 وارد می شود.

Money Heist فصل 5 جلد 2 Money Heist در 3 دسامبر 2021 (12 آذر 1400)وارد می شود.


جاده تمدید فصل 5 Money Heist

نتفلیکس رسماً اذعان کرد که فصل 5 Money Heist در آگوست سال 2020 در حال آمدن است. متأسفانه ، آنها همچنین تأیید کردند که “دزدی به پایان می رسد” به این معنی که فصل 5 آخرین قسمت از سریال محبوب اسپانیایی خواهد بود.

Money Heist به آخر می رسد

قسمت 5

الکسا پینا در بیانیه ای که به حساب Netflix “See What’s Next” (که اکنون با عنوان Netflix Queue همراه است) ارسال شده است ، در مورد تمدید موارد زیر را گفت:

وی گفت: “ما تقریباً یك سال صرف اینكه چگونه گروه را بپاكنیم هستیم. چگونه پرفسور را روی طناب بگذاریم. چگونه می توان وارد موقعیت هایی شد که برای بسیاری از شخصیت ها برگشت ناپذیر است. نتیجه ، قسمت پنجم La Casa de Papel است. جنگ به شدیدترین و وحشیانه ترین سطح خود می رسد ، اما همچنین حماسی ترین و مهیج ترین فصل است. “

تا زمان تمدید رسمی در آگوست سال 2020 ، الکس پینا و تیم نویسندگان و کارگردانان وی بارها و بارها گفته اند که برنامه هایی برای قسمت پنجم وجود دارد.

در ماه مه سال 2020 ، اندکی پس از انتشار White Lines ، پینا با Deadline صحبت کرد و باز هم ، همه آینده این مجموعه را تأیید کرد. در این مقاله آمده است:

“فصل 5 در راه است ، اما پینا نتوانست سریال دیگری را تأیید کند زیرا” Netflix بمبی را در خانه من قرار خواهد داد. “

 فصل جدید مانی هیست

الکس رودریگو ، یکی از کارگردانان این مجموعه ، در مورد آنچه که آنها امیدوارند با فصل آخر Money Heist به دست آورند ، اظهار داشت که او می خواهد “سریال را به همان شکلی که هواداران تصور می کنند و رویا می بینند ” ببندد.

زمان انتشار فصل جدید مانی هیست ( خانه کاغذی) Money Heist


چرا فصل 5 Money Heist فصل آخر است؟

بسیاری از طرفداران احتمالاً خواهند پرسید که چرا Money Heist در حال پایان است. به احتمال زیاد دلایلی وجود دارد اما الکس پینا یکی از مهمترین آنها را در مصاحبه های اخیر با انتشار Sky Rojo روشن کرد .

طبق روزنامه اسپانیایی مارکا ، تقاضای بیشتر ستاره های نمایش به همین دلیل است که ادامه اجرای نمایش سخت می شود. ما با نمایش های قبلی می دانیم ، به خصوص وقتی صحبت از بازیگران بزرگ گروه می شود ، نگه داشتن همه افراد با نمایش مشکل می شود.

زمان انتشار فصل جدید مانی هیست ( خانه کاغذی) Mani Heist

اما اسپین آف با خاویر گومز سانتاندر و الکس پینا منتفی نبود و نشان داد که این چیزی است که می تواند در آینده رقم بخورد.

پینا سابقه دارد که می گوید:

“ما فرصت های زیادی برای اسپین آف داریم. این به دلیل هویت قوی شخصیت ها است. ما همیشه بدنبال شخصیت های پیچیده ای بوده ایم ، بنابراین من فکر می کنم تقریباً هر شخصیتی جنبه ای دارد که دوست داریم در یک اسپین آف ببینیم. “

از نظر ما نیز ، به محض پایان این دزدکی (که دومین نمایش خواهد بود) توجیه داشتن دزدانه های بیشتر دشوارتر می شود و خطر پرش کوسه را به نمایش می گذارد.


فصل 5 Money Heist در کجای تولید قرار دارد؟

وضعیت فعلی تولید مورد انتظار: فیلمبرداری به پایان رسید (آخرین به روزرسانی: خرداد 1400)

در اوایل ژوئیه سال 2020 ، الکس پینا تأیید کرد که هنوز در حال نوشتن فصل پنجم با یک تصویر جذاب از نمایشگاه در دفتر باغ پشتی خود است. پینا در کنار تصویر خود در دفتر (ترجمه به انگلیسی) برچسب گذاری شده است: “نوشتن La Casa de Papel 5”.

بعداً در ژوئیه سال 2020 ، به لطف Vancouver Media (شرکت تولید کننده Money Heist ) ، با انتشار تصاویر از طریق اینستاگرام که آماده سازی برای تولید آغاز شده است ، باورمان شد .

همچنین در ژوئیه سال 2020 ، پدرو آلونسو که در نقش برلین بازی می کند نیز پست خود را پیشنهاد کرد که برای فصل 5 Money Heist بازگردد . در این پست ، وی اظهار داشت:

“من فقط موهایم را کوتاه کردم ، لباس ها را امتحان کردم. همه آنها ماسک زده بودند. در بعضی مواقع به نظر می رسید پنتاگون. یا یکی از اسپیلبرگ در مورد جلسات چه کسی می داند در چه مرحله ای است. واقعیت این است که به زودی من دوباره او خواهم شد. برلین نام دارد و عشق خالص است. گاهی.”

در 21 ژوئیه ، 2020 الارو مورته نوشت که اولین روز بازگشت او است و می گوید: “من برگشتم. پرفسور برگشت. “

زمان انتشار فصل جدید مانی هیست ( خانه کاغذی) Mani Heist

فیلمبرداری در ماه آگوست سال 2020 با انتشار برخی تصاویر روی صحنه توسط طرفداران دنبال کننده نمایش آغاز شد.

این تایید می کند که برلین برای فصل پنجم بازگشته است و مانند همیشه جادو است.

در اواسط آگوست سال 2020 ، اورسولا کوربرو (بازیگر توکیو) از طریق استوری اینستاگرام خود ارسال کرد که اولین روز بازگشت او به صحنه است.

در اواسط سپتامبر سال 2020 پروفسور عکسی را منتشر کرد که یکی از لباسهایش حاوی مقدار بیهوده ای خون بود. همین امر باعث شده است که بسیاری انتظار داشته باشند که پروفسور به طور بالقوه به پایان نزدیک می شود!

زمان انتشار فصل جدید مانی هیست ( خانه کاغذی) Mani Heist

در تاریخ 10 سپتامبر ، ایتزیار ایتونئو ارسال کرد که او به مجموعه ای برگشته است با عنوان “لیسبون بازگشت”

از نوامبر سال 2020 هیچ عکس جدیدی تنظیم نشده است. ما شایعاتی مبنی بر ادامه تولید در سال جدید را شنیده ایم. تاکنون ، فصل آخر سریال در کپنهاگ ، دانمارک ، پرتغال و اسپانیا از جمله مادرید فیلمبرداری شده است.

فیلمبرداری از دسامبر سال 2020 با ارسال تصاویر و فیلم های مجموعه از ناجو نیمری هنوز ادامه داشت.

فیلمبرداری تا ژانویه 2021 ادامه داشت ، جایی که اعتقاد بر این بود که این فیلم در مادرید فیلمبرداری پیچیده ای را انجام داده است ، اما فیلمبرداری واقعی این سریال تا مه 2021 پایان نیافت.

زمان انتشار فصل جدید مانی هیست ( خانه کاغذی) Money Heist


چند قسمت در فصل 5 Money Heist خواهد بود؟

فصل 5 ، همانطور که توسط FormulaTV تأیید شده است ، 2 قسمت طولانی تر از فصل های گذشته است و در مجموع 10 قسمت برای بسته بندی سریال است. این از طریق مرکز رسانه Netflix تأیید شده است .


اعضای جدید بازیگران سریال Money Heist sason 5

در آگوست سال 2020 در کنار اعلامیه رسمی ، دو نفر از اعضای جدید بازیگران معرفی شدند.

بازیگران جدید بازیگران سریال Money Heist در فصل 5

اولاً ، میگوئل آنگل سیلوستر ، آلوم Sense8 اعلام شد که بخشی از فصل 5 است. او در اینستاگرام خود (ترجمه به انگلیسی) گفت: “Mamaaaa! چقدر خوش شانسم ماکسیمو از شادی! “

تصور می شود شخصیت میگل برای فصل آخر یک شخصیت شرور جدید است.

الکس پینا در مورد شخصیت میگل و شخصیت های شرور به طور کلی گفت:

“ما همیشه تلاش می کنیم مخالفان کاریزماتیک ، باهوش و درخشان را وارد کنیم. در این حالت ، از ژانر جنگ ناب ، ما همچنین به دنبال شخصیت هایی هستیم که در آنها هوش می تواند مانند استاد باشد “

دومین بازیگر جدید اعلام شده برای فصل 5 پاتریک کریادو است. پاتریک بیشتر به خاطر بازی در فیلم های The Aspirant ، Plastic Sea  و The King شناخته می شود.

در سپتامبر سال 2020 ، ما از پیوستن یکی دیگر از اعضای بازیگر به فرمول تلویزیون با بازیگران مطلع شدیم . خوزه مانوئل صدا که نویسنده ، کارگردان و بازیگر است ، بیشتر به خاطر کار در Yo soy Bea و کارگردانی فیلم کوتاه Tránsito در سال 2005 شناخته شده است.

خوزه مانوئل صدا در یک توییت گفت:

“خوشحالم که هدیه فوق العاده ای را که در روز تولدم گرفتم به اشتراک می گذارم: شرکت من در فصل آخر LaCasaDePapelTV یکی از آن مجموعه هایی است که با دیدن آنها آرزو می کنید در آن باشید. با تشکر از @ VancouverMed و NetflixES “


آیا نایروبی برای فصل 5 Money Heist برمی گردد ؟

نایروبی (هشدار اسپویلر!) در فصل 4 سریال با مرگ خود روبرو شد اما شخصیت او برای حضور در فصل 5 قسمت 1 نمایش نشان داده شده است. این می تواند به این معنی باشد که علی رغم مرگ او ، ما شاهد تعداد بیشتری از او خواهیم بود ، چه از طریق فلش بک یا فقط تکرار.

همچنین برای بازگشت (فراتر از شخصیت های اصلی) تنظیم شده است:

  • اولالا هرناندز در نقش آماندا
  • فرناندو کایو در نقش کرونل تامایو
  • لوکا پروس در نقش مارسلا
  • بلن کوئستا در نقش مانیل

چه انتظار دیگری از فصل 5 Money Heist دارید

هشدار: اسپویلرهای La Casa De Papel / Money Heist قسمت 4 و فصول قبل!

بیایید سریع حوادث قسمت 4 و چگونگی پیچیده شدن آن را مرور کنیم. دزدی دریایی هنوز هم با پیوستن لیسبون به بقیه اعضای باند در بانک اسپانیا ادامه دارد.

بزرگترین چالشی که این باند با آن روبرو است این است که پروفسور اکنون کسی است که دستگیر شده است. با اسلحه ای به او ، سریال با اجرای جدید بلا کایو اعتبارات خود را کاهش می دهد.

نظریه های زیادی درباره آلیشیا وجود دارد که اکنون سرکش شده است. برخی در Reddit معتقدند که بارداری وی ساختگی است و دیگران حتی معتقدند که او همسر سابق برلین است که در فصل چهارم معرفی شد.

در بازگشت به بانک ، باند اکنون باید در آخرین مراحل دزدی دریایی کار کند و فرار خود را آغاز کند. ما می دانیم که تیم در زیرزمین ادامه دارد تا طلا را به گلوله های کوچک برای استخراج تبدیل کند.

البته ، اگر تیم موفق به فرار شود ، سوال بزرگی پیش خواهد آمد این است که آیا برخلاف دوره گذشته ، آیا می توانند آزادی خود را حفظ کنند. آیا حتی امکان دارد زندگی عادی داشته باشند؟ از این گذشته ، تمام هویت آنها در معرض دید است.

بیایید اکنون به نکات اسپویلر برای فصل نهایی آینده بپردازیم.

اولاً ، برلین قصد دارد با ارسال پست های متعدد از بازیگر و رسانه های ونکوور بازگشت او را تحریک کند. البته بیشتر حضورهای او در Money Heist از قسمت دوم تاکنون بازگشت به عقب بوده است که این نشان می دهد تا فصل آخر نیز ادامه خواهد داشت.

در مرحله دوم ، الکس پینا در مصاحبه ای تأیید کرد که فصل 5 در واقع یک جنگ همه جانبه خواهد بود و می گوید “باند اکنون به موقعیت های غیرقابل برگشت ، به یک جنگ وحشی هدایت می شود. این حماسی ترین قسمت از تمام قسمت هایی است که ما فیلمبرداری کرده ایم. “

پینا همچنین گفت: “ما تقریباً یک سال را صرف فکر کردن در مورد چگونگی از بین بردن گروه کردیم. چگونه استاد را روی طناب بگذاریم. چگونه می توان وارد موقعیت هایی شد که برای بسیاری از شخصیت ها برگشت ناپذیر است. نتیجه فصل پنجم La Casa de Papel است . جنگ به شدیدترین و وحشیانه ترین سطح خود می رسد ، اما همچنین حماسی ترین و مهیج ترین فصل است. “


خالق Money Heist در حال حاضر با Netflix قرارداد کلی خروجی دارد . پروژه بعدی Netflix وی احتمالاً طی سال آینده به پایان می رسد. در واقع ، در اینجا لیستی از پروژه های فعال وی و آنچه در مورد آنها است ارائه شده است.

  • White Lines فصل اول در Netflix در ماه مه سال 2020 اکران شد و نظرات متفاوتی را دریافت کرده اما مطابق با 10 مورد برتر Netflix مخاطبان ویژه ای پیدا کرده است. با وجود آن ، این سریال پس از یک فصل حضور در نتفلیکس لغو شد .
  • Sky Rojo دیگر مجموعه تلویزیونی اکشن محور است که به نتفلیکس می آید. میگل آنگل سیلوستره ، آسیر اتکساندیا و ورونیکا سانچز قرار است در این فیلم بازی کنند. این سریال در اواخر ژوئیه 2021 برای فصل 2 منتشر شده و برمی گردد.

امیدوارم که این مطلب مفید واقع شده باشه برای شما همراهان نیکی نت ، من علی نیک سیرت نویسنده این مقاله کمال تشکر را از شما دوستان دارم که وقت خودتون رو به من هدیه دادید.

زمان انتشار فصل جدید مانی هیست ( خانه کاغذی) Money Heist

بازدیدها: 126

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا