Rate this post
دریافت 1 بیت کوین چقدر طول می کشد؟

دریافت 1 بیت کوین چقدر طول می کشد؟ این سوالی است که بسیاری از افراد هنگام معامله برای اولین بار می پرسند. پاسخ کوتاه 10 دقیقه برای انجام معامله با بیت کوین است ، اما عوامل زیادی وجود دارد که این زمان را افزایش می دهند. در این مقاله توضیح خواهیم داد که چه عواملی باعث تأخیر معامله در طی ده دقیقه به بیش از یک ساعت یا یک روز در برخی موارد می شود.

درک Crypto Mining

از زمان معرفی ارز رمزنگاری شده در اواخر سال 2008 به دنیا ، وجود آن در عین حال گیج کننده و بسیار جذاب بوده است. ارزهای رمزنگاری شده مانند BTC بر اساس مفهوم بلاکچین ساخته شده اند. که به عنوان ایمن ترین روش انجام معاملات شناخته می شود. به عبارت ساده ، فقط خطوط کد هستند که یک بلوک امن را ایجاد می کنند که داده ها را ذخیره می کند و بسیار رمزگذاری شده است. در بلاکچین بیت کوین فقط 21 میلیون BTC وجود دارد که از طریق یک فرآیند استخراج ایجاد شده است. زمان پردازش این معاملات از 10 دقیقه تا ساعت یا روز بسته به عوامل مختلفی متفاوت است که در ادامه در این مقاله توضیح خواهیم داد.

Satoshi Nakamoto (هویت واقعی ناشناخته است) به همراه تیمی از توسعه دهندگان ماهر ، اولین ارز رمزنگاری شده را که تاکنون با نام Bitcoin شناخته شده است ، ایجاد کردند. اگرچه این مفهوم جدیدی در دنیای فناوری نبود ، اما مطمئناً چیزی بود که مورد توجه افراد عادی قرار گرفت. بیت کوین در سال 2017 به اوج خود رسید که ارزش یک BTC 20000 دلار بود. این البته نتیجه تجارت و استخراج مداوم بود.

سازندگان بیت کوین تکنیک های مختلفی را برای به دست آوردن این موجود عجیب و غریب اما ارزشمند ایجاد کردند. یکی از پردرآمدترین روش ها استخراج معادن بود. استخراج بیت کوین بسیار شبیه سایر عناصر استخراج است. این اساساً فرآیندی است که با تأیید اطلاعات معامله یا داده ها در دفتر کل ، به سازوکار امنیتی بلاکچین بیت کوین کمک می کند. این فرایند تأیید ، یک هزار محاسبه و حل مسئله پیچیده ریاضی را به خود اختصاص می دهد. ماینرها با توجه به اثبات کارشان ، بیت کوین به دلیل مشارکت در دفتر ، با موفقیت اهدا می شوند.

استخراج بیت کوین هیچ علم موشکی نیست. با این حال ، کمی خسته کننده است و گاهی بازدهی آن سوال برانگیز است. وقتی در حال استخراج BTC هستید ، با کمک سخت افزار استخراج در حال حل چالش های پیچیده رمزنگاری هستید. این به شما کمک می کند تا بلوک ها را برای ذخیره اطلاعات جستجو کنید. هنگامی که از طریق استخراج با یک بلوک مواجه شدید ، معاملات جدید در آن بلوک ثبت و تأیید می شوند. شما ، کاشف بلوک ، به خاطر تلاش خود به BTC پاداش می دهید.

دریافت 1 بیت کوین چقدر طول می کشد؟

سرعت استخراج بیت کوین: با چه سرعتی می توانید یک بیت کوین استخراج کنید؟

تعیین زمان دقیق لازم برای استخراج 1 بیت کوین به موارد زیادی مانند قدرت محاسبه ، نوع تجهیزات مورد استفاده و رقابت بستگی دارد. با این حال ، در بهترین حالت ، با قدرت و تجهیزات محاسباتی ایده آل ، پردازش 1 BTC حدود 10 دقیقه طول می کشد. این ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما این برای یک موقعیت ایده آل است ، چیزی که برای بسیاری از کارگران معدن امکان پذیر نیست.

برای استخراج 1 BTC تقریباً 30 روز تنظیم طولانی طول می کشد. این تنظیمات آنطور که فکر می کنیم اقتصادی نیست ، پس از کسر هزینه برق و هزینه کلی سخت افزار و نرم افزار ، در بهترین حالت هر ماه 0.1 BTC سود خواهید داشت. با اکثر تنظیمات و هزینه برق و مقداری نیروی انسانی ، پردازش هر ماه 1 بیت کوین در کل 73000 دلار برای شما هزینه دارد.

سرعت استخراج تنها به هزینه بستگی ندارد بلکه به سایر عوامل سخت افزاری و نرم افزاری نیز بستگی دارد. سرعت و هزینه کل استخراج بیت کوین به نوع دستگاهی که از آن استفاده می کنید مانند ASIC ، GPU یا CPU ، میزان هش دستگاه ، تعداد کل دستگاه هایی که در حال کار هستید و استخر استخراج متکی است.

استخراج یک بیت کوین در گذشته در مقابل استخراج یک بیت کوین امروز

استخراج بیت کوین اندکی پس از انتشار خبر پاداش بیت کوین آغاز شد. ایده اولیه استخراج این بود که هرکسی با رایانه بتواند استخراج کند. امروزه مسلماً چیزی است که با موفقیت توسط سازمانهای بزرگ معدن انجام می شود.

در آن زمان ، رایانه ها با CPU کار می کردند که می تواند تعداد زیادی BTC ، شاید چند دلار را برای شما استخراج کند. اولین معامله BTC دو پیتزا بود که به قیمت 10،000 BTC خریداری شد. امروز ، همین مقدار ارزش فوق العاده ای دارد. در آن زمان ، استخراج BTC فقط توسط گیک های بلاکچین و علاقه مندان واقعی انجام می شد.

امروز ، وقتی صحبت از بخش سخت افزار و نرم افزار استخراج بیت کوین می شود ، پیشرفت های چشمگیری داشته ایم. به جای تقویت نرم افزار و سخت افزار ، کل دستگاهی وجود دارد که فقط برای حل الگوریتم های پیچیده محاسباتی استخراج بیت کوین ایجاد شده است.

دستگاه های ASIC یک سخت افزار از پیش طراحی شده و بهینه شده هستند که فقط محاسبات لازم برای ایجاد بلاک بیت کوین را محاسبه می کنند. ASIC ها امروزه کارآمدترین ماشین ها برای استخراج بیت کوین هستند. با این حال ، مصرف برق یکی از بزرگترین هزینه هایی است که معدن کاران امروز متحمل می شوند. اگرچه واحدهای ASIC اقتصادی نیستند ، اما بهترین روش برای استخراج بیت کوین هستند. شرکت های بزرگ استخراج معادن امکان خرید این نوع دکل ها را دارند اما معدن کاران متوسط ​​این کار را نمی کنند. اگر انتظار دارید از رایانه شخصی استخراج کنید ، این کار استخراج را کمی مشکل می کند. 

دریافت 1 بیت کوین چقدر طول می کشد؟

هزینه استخراج 1 بیت کوین چقدر است؟ 

دریافت 1 بیت کوین چقدر طول می کشد؟

هزینه استخراج 1 بیت کوین به عوامل مختلفی بستگی دارد. این هزینه عمدتا به نوع دکل مورد استفاده ، کشور استخراج و هزینه نرم افزار خلاصه می شود. اگر قصد استخراج از معدن را دارید ، در اینجا هزینه هایی ذکر شده است که قابل تأمل است:

  • هزینه های برق در منطقه استخراج
  • هزینه های استخر 
  • نرخ هش دکل
  • کار یدی
  • تصادفات و هک های پیش بینی نشده

اگرچه ممکن است اینطور به نظر نرسد ، کشوری که برای استخراج انتخاب کرده اید می تواند در هزینه های کلی استخراج نقش بسزایی داشته باشد. بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی و آسیا میزان مصرف برق کمتری دارند. این قاره ها به کانون توجه استخراج کنندگان بیت کوین تبدیل شده اند. استخراج 1 بیت کوین در ایالات متحده آمریکا ده برابر هزینه ونزوئلا برای شما هزینه دارد. 

استخراج بیت کوین مانند سایر فعالیت های تجاری است. اگر قصد استخراج از معدن را دارید ، باید با یک برنامه کاری آماده باشید که ممکن است به طور کلی برای شما هزینه داشته باشد. اگر می خواهید استخراج را به سود تبدیل کنید ، باید اساساً استهلاک حساب را در نظر بگیرید. در اینجا ، شما باید هزینه کل راه اندازی یک مرکز استخراج و سپس طول عمر تجهیزات را محاسبه کنید. از آنجا که دکل های شما باید شبانه روز اجرا شوند ، در معرض ساییدگی و پارگی معمول معدن قرار می گیرند. شما باید محاسبه کنید که چگونه با جستجوی رقابت و سرمایه گذاری در سخت افزارهای بهتر ، خط اصلی سرمایه گذاری خود را بهبود ببخشید.

در پایان روز ، شما باید یکنواخت باشید. بسیاری از ارائه دهندگان دکل برای دستگاه های خود ضمانت می کنند ، اما بسیاری از اوقات این معاملات به جنوب می رود. بنابراین ، ضمانت ها و مشوق های دیگر را قابل اغماض بدانید. سرمایه گذاری در تجهیزات ارزان قیمت که به راحتی جایگزین می شوند ، منطقی تر خواهد بود.

آیا باید وارد استخراج بیت کوین شوید؟

دریافت 1 بیت کوین چقدر طول می کشد؟

استخراج بیت کوین هیچ علم موشکی نیست ، اما در واقع کمی گران است. قبل از اتخاذ این تصمیم ، باید تمام سخت افزارها و نرم افزارهای لازم برای استخراج را در نظر بگیرید. بعضی اوقات ممکن است برای دکل خود به یک کارت گرافیک خاص نیاز داشته باشید که به راحتی می تواند 700 دلار برای شما هزینه داشته باشد. امکان ایجاد یک دکل ارزان قیمت وجود دارد ، اما همه اینها به نحوه کارکرد آن بستگی دارد.

زمانی که بیت کوین ارزش زیادی نداشت ، استخراج به نظر جالب نبود. با این حال ، اکنون که نرخ ها سر به فلک کشیده اند ، استخراج به یکی از منابع اصلی برای جمع آوری بیت کوین تبدیل شده است. استخراج کنندگان بیت کوین نه تنها از پاداش درآمد کسب می کنند ، بلکه از طریق کارمزد معامله نیز درآمد کسب می کنند که کاربران بیت کوین باید هنگام انجام معامله با بیت کوین پرداخت کنند. این به درآمد کسب شده می افزاید. 

با داشتن استخرها و سخت افزارهای استخراج اقتصادی و قابل اعتماد ، به راحتی می توانید درآمد کافی را کسب کنید تا در هنگام جمع آوری مقداری درآمد در کنار خود ، درآمد خود را از دست دهید. با توسعه استخراج ابر ، بسیاری از مردم دریافتند که از نظر اقتصادی کمتر به استخراج معدن منجر می شود.

آیا شخصی استخراج بیت کوین را با سودآوری انجام می دهد؟

استخراج کنندگان بیت کوین از سال 2009 آغاز به کار کرده اند. امروزه تنها ایالات متحده نزدیک به 2،625 استخراج کننده یا گره فعال دارد و پس از آن آلمان و فرانسه به ترتیب با حدود 2022 و 700 گره دنبال می شوند. این سه کشور بیشترین تعداد کارگران معدن را دارند.

کسب سود از استخراج بیت کوین می تواند زمان زیادی را صرف کند. با توجه به بی ثباتی ارز ، هنوز فضای کافی برای تبدیل شدن به یک استخراج کننده شایسته در دنیای رمزنگاری وجود دارد. به هر حال ، استخراج کنندگان به بخش عمده ای از پارچه بافته شده بیت کوین کمک می کنند. بدون استخراج کنندگان ، ارز رمزپایه می تواند از خط خارج شود.

نتیجه

دریافت 1 بیت کوین چقدر طول می کشد؟

استخراج بیت کوین سرمایه گذاری است که می تواند نتیجه خوبی داشته باشد ، اما می تواند یک طرفه باشد. همیشه توصیه می شود تمام سخت کوشی و صبر و شکیبایی را که در استخراج معدن انجام می دهد ، در نظر بگیرید. از آنجایی که سر و صدای استخراج معاملات BTC و Bitcoin طی سالهای گذشته افزایش یافته است ، بعید به نظر می رسد که فردی بتواند با یک دکل و استخر استخراج سود کسب کند. احتمال شما برای کسب بیت کوین از طریق استخراج مربوط به نرخ هش و سایر ابزارهای استخراج شما است. استخراج امروز به استراتژی ، برنامه ریزی و صبر نیاز دارد. این یک روند کند اما سودآور است.

بازدیدها: 2

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا