تحلیل دوج کوین امروز

Rate this post

قیمت Dogecoin در یک روز بیش از 150٪ افزایش یافت!

تحلیل دوج کوین امروز

تحلیل دوج کوین امروز > شب گذشته قیمت بیت کوین از بالاترین قیمت 30،000 دلار عبور کرد. این باعث شد که هیچ کس به عملکرد Dogecoin و افزایش 150 درصدی قیمت این ارز دیجیتال توجه نکند. طبق ارز رمزنگاری شده ، قیمت Dogecoin با این جهش اکنون در رتبه 20 ام از ارزهای دیجیتال برتر در بازار قرار دارد. ارزش بازار Dogecoin پس از این افزایش قیمت به حدود 1.5 میلیارد دلار رسید. Dogecoin در حال حاضر 0.0118 دلار قیمت دارد. جهش اخیر قیمت Dogecoin که ارز دیجیتال مورد علاقه Elon Musk است ، بزرگتر از جهش قبلی این ارز دیجیتال است.

قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته حدود 150 درصد جهش کرده و در دو هفته گذشته 200 درصد جهش کرده است. بسیاری از آنها افزایش قیمت Dogecoin را افزایش “دوره ای” می دانند.

تحلیل دوج کوین امروز
نمودار قیمت Dogecoin

افزایش متقابل

تحلیل دوج کوین امروز

با افزایش هر بازار بیت کوین ، DodgeCoin رشد راکدی را تجربه کرده است. بسیاری بر این باورند که با افزایش قیمت بیت کوین ، فضای مجازی پر از شوخی های ساخته شده با دوج کوین خواهد شد و این باعث می شود سرمایه گذاران خرد با این ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوند. البته نباید فراموش کرد که شاخص های فنی بازار نیز این افزایش قیمت را پیش بینی کرده اند.

قبل از انفجار قیمت Dogecoin ، این ارز دیجیتال در منطقه پشتیبانی 15 Satoshi بود. این بدان معناست که شما می توانید یک سکه دوج با 0.0000000015 بیت کوین خریداری کنید.

مدت هاست که این منطقه به عنوان پشتیبان Dogecoin عمل می کند. به عبارت دیگر ، در 5 ساعت گذشته شاهد پشتیبانی Dogecoin در این محدوده قیمت بوده ایم.

قیمت Dogecoin در یک روز بیش از 150٪ افزایش یافت!
نمودار قیمت یک شبه Dogecoin

تحلیل دوج کوین امروز

معامله گران با تکیه بر این واقعیت که قیمت ها معمولاً پس از شکست مقاومت فنی افزایش می یابند ، انتظار می رود قیمت ها افزایش یابد.

بزودی برچسب انگلیسی “Dogecoin” در ایالات متحده و کانادا به یک روند توییتر تبدیل شد و بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران کوچک هزاران بار به Dogecoin مراجعه کردند و نظرات خود را در مورد ارز دیجیتال به اشتراک گذاشتند.

Keemstar ، یکی از کاربران مشهور یوتیوب ، با اشاره به Dogecoin ، بار دیگر در این باره توئیت کرد.

روند صعودی Dogecoin پس از توییت کردن ایلون ماسک در مورد این ارز دیجیتال آغاز شد. در یک توییت ، ماسک Dogecoin را “ارز دیجیتال مورد علاقه خود” خواند.

قیمت Dogecoin در طی یک روز بیش از 150٪ افزایش یافت!

تحلیل دوج کوین امروز

قیمت دوجکوین امروز چقدر خواهد شد؟

با سیر سعودی بازار ارز دیجیتال در دیروز و امروز پیش بینی می شود که باز هم رون رو به رشد را ادامه دهد این ارز دیجیتال محبوب

پیش بینی قیمت دوجکوین برای ماه آینده

برای ماه های آینده سخت می شود تحلیل کرد ولی آنچه که حتمی است این است که حماست بزرگان اقتصاد از این ارز دیجیتال آینده روشنی را نمایان میکند

بازدیدها: 29

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا