بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین

Rate this post

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین > اگرچه قیمت ها کمی بهتر شده اند ، بیت کوین همچنان برترین ارز رمزنگاری شده با محدودیت بازار است. انتخاب بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین می تواند استخراج را مدیریت کند و سودآوری طولانی مدت را افزایش دهد. شما باید در نظر بگیرید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر.

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین:

  • Cudo Miner
  • Honey miner
  • Awesome Miner
  • Hive OS
  • Simple Mining OS

فهرست

  • بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین:
  • نرم افزار استخراج بیت کوین چه کاری انجام می دهد؟
  • ویژگی های اصلی بهترین نرم افزار
  • انتخاب ما برای بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین
  • انتخاب بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین برای نیازهای شما

نرم افزار استخراج بیت کوین چه کاری انجام می دهد؟

استخراج بیت کوین فرایندی است که در آن بیت کوین جدیدی بوجود می آید . با طراحی ، هرگز نمی تواند بیش از 21 میلیون بیت کوین وجود داشته باشد. بیش از 3.3 میلیون بیت کوین هنوز استخراج نشده است.

 استخراج یک گزینه محبوب برای خرید بیت کوین است .

استخراج کنندگان بیت کوین از نظر جسمی چیزی را کشف نمی کنند. در عوض ، استخراج از پازل های حل و فصل مورد نیاز برای افزودن معاملات جدید به بلاکچین تشکیل شده است. نرم افزار استخراج بیت کوین این کار را با حل یک مسئله پیچیده ریاضی و شامل پاسخ در بلوک انجام می دهد. هنگامی که یک بلوک حل می شود ، پاداش کسب می شود.

اولین بلاک Bitcoin 50 بیت کوین (BTC) را به عنوان پاداش بلوک ارائه داد. در کد Bitcoin بکار رفته قانونی است که پاداش را در هر 210،000 بلوک به نصف کاهش می دهد. بلوک های شماره 1 تا 210،000 پرداخت 50 BTC. بلوک های 210،001 تا 420،000 # 25 BTC و غیره را پرداخت می کنند.

در حال حاضر ، پاداش بلوک 12.5 BTC است که ارزش آن امروز بیش از 63،000 دلار است و انتظار می رود در سال 2020 دوباره به 6.25 BTC کاهش یابد.

روند استخراج بیت کوین از اندازه گیری به نام هش قدرت استفاده می کند . این اشاره به این دارد که سخت افزار و نرم افزار با چه سرعتی می توانند حدس بزنند تا معمای رمزگذاری را حل کنند. به طور کلی ، نرخ هش بالاتر منجر به پاداش بلوک سریعتر می شود.

با توجه به پیچیدگی روزافزون در حل یک بلوک ، سخت افزار نقش زیادی در بهره وری دارد. این امر منجر به استفاده از سخت افزار تخصصی ASIC توسط بسیاری از استخراج کنندگان در ترکیب با نرم افزارهای استخراج شده است.

تفاوت نرخ هش را می توان بین ارائه دهندگان نرم افزار و همچنین تفاوت در کارایی را یافت. این بستگی به این دارد که چه مقدار از پاداش به شرکت نرم افزار تعلق می گیرد یا اینکه چه مقدار از قدرت هش شما به ارائه دهنده نرم افزار اهدا می شود.

در بعضی موارد ، می توانید نرم افزار را به طور کامل خریداری کنید یا به ازای هر دستگاه ، نرم افزار را مجوز دهید و به شما این امکان را می دهد که تمام درآمد خود را حفظ کنید.

خواهید دید که نرم افزار استخراج بیت کوین به اشکال مختلفی وجود دارد ، از استخراج تحت وب که از javascript استفاده می کند ، تا برنامه های نرم افزاری مستقل که در پس زمینه استخراج می شوند ، تا کل سیستم عامل های طراحی شده در مورد استخراج ارزهای رمزپایه.

در برخی موارد ، مانند استخراج کنندگان مرورگر یا برخی از بسته های نرم افزاری ، نرم افزار استخراج واقعاً استخراج Monero (یا ارز رمزنگاری شده با الگوریتم مشابه CPU بهینه شده) است و سپس برای پرداخت به بیت کوین تبدیل می شود . همانطور که انتظار دارید ، این روند تبدیل می تواند منجر به هزینه های اضافی شود که می تواند بر سودآوری تأثیر بگذارد .

به خصوص برای بیت کوین و اگر سخت افزار شما برای استخراج بیت کوین بهینه شده باشد ، احتمالاً می خواهید به سراغ راه حل های اختصاصی نرم افزار استخراج بیت کوین بروید.

ویژگی های اصلی بهترین نرم افزار

استخراج کنندگان از ابتدا ، معدنچیان معمولی که فقط می خواهند ماشین های خود را در زمان خرابی کار کنند ، تا سیستم های ساختمانی خاص برای استخراج یا حتی بهینه سازی برای نوع خاصی از ارز ، در نظر بگیرند. حتی با وجود چنین گروه گسترده ای از نیازها ، هنوز هم ویژگی های اصلی با هم تداخل دارند ، که برخی از آنها ممکن است برای برخی از کاربران اولویت بیشتری داشته باشد.

نرخ هش

می توانید میزان هش را به عنوان کارایی در نظر بگیرید. از نرخ هش شما می توان برای پیش بینی درآمد روزانه یا ماهانه استخراج استفاده کرد. با این حال ، آنچه شما خواهید یافت این است که گاهی تفاوت قابل اندازه گیری در میزان هش از یک پلت فرم نرم افزار استخراج به سیستم دیگر وجود دارد. این اختلاف می تواند باعث ایجاد کشش شود و باعث کاهش سرعت استخراج شما شود.

استخراج سوئیچ ارز

برخی از نرم افزارهای استخراج بیت کوین توانایی سوئیچ به ارز سودآورتر برای استخراج را در حالی که هنوز در بیت کوین پرداخت می کنید یا ارز دیگر به انتخاب شما فراهم می کند. این نرم افزار بهترین ارز رمزنگاری شده را براساس سخت افزار مورد استفاده شما و همچنین قیمت بازار و دشواری کنونی استخراج برای ارزهای پشتیبانی شده انتخاب می کند.

این می تواند برای مبتدیان یا ماینرهای معمولی که دکل استخراج اختصاصی با جدیدترین سخت افزار یا تراشه های تخصصی ASIC ندارند ، یک ویژگی عالی باشد.

به عنوان مثال ، استخراج پردازنده برای بیت کوین عملی نیست ، اما حتی یک کامپیوتر سطح پایین نیز می تواند Monero یا ارز مشابه بهینه سازی شده CPU را استخراج کند و سپس می تواند به بیت کوین تبدیل شود.

متن باز

بازار ارزهای رمزپایه سهم خود را از رسوائی ها ، کلاهبرداری ها و شخصیت های برجسته داشته است. به همین دلیل ، همراه با دیگران ، ممکن است نرم افزار منبع باز در اولویت برخی از کاربران باشد. کد برای بازبینی به طور آشکار در دسترس است. به عنوان مثال Cudo Miner از ماینرهای متن باز استفاده می کند مگر اینکه ماینرهای منبع بسته را بطور خاص فعال کنید.

بهینه سازی های کاربر

گاهی اوقات با یک تغییر کوچک در تنظیمات پیش فرض می توانید سودهای زیادی را در افزایش نرخ هش به همراه داشته باشید و درآمد ماهانه را افزایش دهید. اگر می خواهید کنترل بیشتری داشته باشید ، نرم افزار استخراج می خواهید که گزینه های تنظیم بیشتری به شما بدهد.

هزینه ها و مخارج

دقیقاً مانند روشی که نرخ هش پایین می تواند تولید را کاهش دهد ، هزینه ها نیز باید در نظر گرفته شوند. برخی از نرم افزارهای استخراج مجوز خرید یکبار مصرف را دارند. راه حل های دیگر با هزینه ماهانه یا حتی درصدی از درآمد ارائه می شود.

به عنوان مثال ، شما ممکن است هزینه ای را به عنوان درصدی از تولید بیت کوین خود پرداخت کنید و سپس هزینه دیگری را برای انتقال بیت کوین خود به کیف پول جداگانه پرداخت کنید. این هزینه ها می تواند جمع شود ، بنابراین اگر نرم افزار استخراج را با هزینه های بالاتر انتخاب می کنید ، مطمئن شوید که ارزش کافی برای توجیه هزینه افزایش یافته ارائه شده است.

متوجه خواهید شد که حتی پروژه های منبع باز نیز معمولاً مقداری از قدرت هش شما را به استخراج ماینینگ توسعه دهنده هدایت می کنند ، به طور معمول 2٪ تا 5٪. این لزوما چیز بدی نیست ، اما مطمئن باشید در مبادله ارزش وجود دارد.

نصب آسان و رابط کاربری گرافیکی با گزارش گیری

خوب است که به سرعت بیدار شوید و بدوید تا بتوانید پیشرفت خود را ردیابی کنید. نرم افزار خط فرمان داده های بهره وری را نیز ارائه می دهد ، اما شما برای ساختن نمودارها و جمع آوری داده ها خودتان هستید. بسیاری از ماینرها نرم افزاری با تنظیم آسان و گزارش بصری را ترجیح می دهند ، با این فرض که مجازات زیادی از نظر نرخ هش یا کارمزد در ازای سهولت استفاده پرداخت نشده باشد.

امنیت

به دنبال هک کردن NiceHash در سال 2017 ، که در آن بیش از 60 میلیون دلار بیت کوین از بین رفت ، امنیت ممکن است نگرانی بزرگتری نسبت به گذشته باشد. نرم افزاری که مستقیماً به کیف پول شما استخراج می شود (انفرادی استخراج) ، مواجهه با هکرها را به حداقل می رساند.

نرم افزار استخراج که به عنوان یک بستر وب و کیف پول موقتی نیز فعالیت می کند ، این خطر را افزایش می دهد اما مزایای دیگری مانند سهولت استفاده یا استخراج ارزهای دیگر را که به طور خودکار به بیت کوین تبدیل می شوند ، فراهم می کند.

انتخاب ما برای بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین

چه یک معدنچی معمولی باشید ، چه علاقه مند باشید و چه یک مزرعه استخراج معدن داشته باشید ، یک راه حل نرم افزاری استخراج برای شما طراحی شده است.

Cudo Miner

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین
منبع: www.cudominer.com

یک نرم افزار استخراج Bitcoin Cudo Miner Bitcoin جدید برای صحنه استخراج ، برای ویندوز ، مک ، اوبونتو لینوکس و به عنوان یک سیستم عامل اختصاصی استخراج مبتنی بر اوبونتو 18.04 در دسترس است. یک نسخه بتا که از یک درایو انگشت شست استفاده می شود نیز موجود است ، اما ما با سخت افزاری که برای آزمایش سریع در دسترس داشتیم ، آن را قابل استفاده نمی دانیم .

Cudo Miner یک ماینر CPU و GPU چند الگوریتمی است که می تواند به طور خودکار سودآورترین ارز را برای استخراج انتخاب کند و سپس درآمد خود را به بیت کوین تبدیل کند.

همچنین می توانید به جای بیت کوین ، ارزهای رمزنگاری شده دیگری از جمله Ethereum ، Monero یا Ravencoin پرداخت کنید.

ممکن است سایر استخراج کنندگان با برخی از ارزهای رمزپایه کارآمدتر باشند. به عنوان مثال ، ما هنگام استخراج Monero نسبت به زمانی که XMrig را مستقیماً اجرا کردیم ، میزان هش کمتری را با Cudo Miner مشاهده کردیم. XMrig ماینر منبع باز است که توسط Cudo Miner برای استخراج مونرو استفاده شده است.

انصافاً ، ما تنظیمات بهینه سازی را که Cudo Miner پشتیبانی می کند ، تجربه نکردیم.

سود Cudo Miner سهولت استفاده است . در عرض چند دقیقه می توانید فعال و رابط کاربری بصری باشید. این نرم افزار همچنین می تواند به صورت خودکار در پس زمینه اجرا شود ، به شما این امکان را می دهد که رایانه خود را هنگام استفاده از آن کار کنید.

هزینه های Cudo Miner شامل 5٪ از تولید بیت کوین شما و 1.5٪ هزینه هنگام انتقال به کیف پول خارجی است.

Honey miner

نرم افزار استخراج بیت کوین
منبع: honeyminer.com

مشابه Cudo Miner ، استفاده از Honeyminer آسان است و بسته به سخت افزار شما امکان استخراج ارزهای رمزنگاری شده مختلف را فراهم می کند.

برخی از کاربران میزان هش بالاتر را با Honeyminer نسبت به Cudo Miner اعلام می کنند ، اما این بسته به سخت افزار و نوع ارز رمزنگاری شده استخراج شده متفاوت است.

ارزهای رمزنگاری شده استخراج شده بطور خودکار با دارایی های نقدینگی بیشتری مانند بیت کوین یا اتریوم مبادله می شوند ، بیت کوین به عنوان پیش فرض است.

هزینه ها با Honeyminer متفاوت است ، از 2.5٪ برای 2 سیستم GPU تا 8٪ برای سیستم های GPU منفرد ، و این نسبت به گزینه های مشابه مانند Cudo Miner کمی گران است. با این حال ، اگر میزان هش بالاتر با Honeyminer داشته باشید ، ممکن است افزایش کارایی برای جبران تفاوت هزینه ها کافی باشد.

Honeyminer از ویندوز پشتیبانی می کند. پشتیبانی از Mac در راه است. در حال حاضر هیچ پشتیبانی از لینوکس وجود ندارد. یک نسخه هنوز منتشر نشده به نام Honeyminer pro قول پشتیبانی بیشتر از ماشین های استخراج اختصاصی با سخت افزار تخصصی را می دهد.

Awesome Miner

نرم افزار استخراج بیت کوین
منبع: awesomeminer.com

اگر در حال ساخت یک مزرعه استخراج معدن هستید ، Awesome Miner شایسته یک نگاه دقیق است. نسخه رایگان از این ویندوز فقط نرم افزار استخراج در دسترس است و به 2 کامپیوتر پشتیبانی خواهد شد.

5 گزینه ارتقا support پشتیبانی برای رایانه های بیشتر (حداکثر 900) و ویژگی های اضافی مانند اورکلاک GPU و گروه های کاربر با مجوزهای تعریف شده را باز می کند.

Awesome Miner یکبار خرید مجوز را ارائه می دهد ، از 35 دلار برای نسخه استاندارد تا 700 دلار برای نسخه نهایی. با رشد مزرعه ، ارتقا بین نسخه ها مقرون به صرفه است زیرا شما فقط تفاوت قیمت را به جای خرید مجدد با قیمت کامل پرداخت می کنید.

Switch mining پشتیبانی می شود و به نرم افزار استخراج اجازه می دهد تا به طور خودکار سودآورترین ارز رمزنگاری شده را براساس عوامل بازار و سخت افزار شما انتخاب کند. با این حال ، برخلاف برخی گزینه های دیگر ، تولید شما به طور خودکار به بیت کوین تبدیل نمی شود.

اگر می خواهید رمزنگاری خود را به BTC تبدیل کنید ، باید از استخرها یا کیف پول های خود برای استخراج استفاده کنید و از سرویس مبادله ارز رمزنگاری شده استفاده کنید . البته ، می توانید به صورت دستی ارز را برای استخراج نیز انتخاب کنید.

سیستم عامل Hive

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین
منبع: hiveos.farm

برای ماینرهای باتجربه ، Hive OS بستر اثبات شده مبتنی بر Linux را برای استخراج چندین ارز فراهم می کند . کاربران خانگی می توانند سیستم عامل Hive را با یک نسخه رایگان که حداکثر سه دکل پشتیبانی می کند ، امتحان کنند. ویژگی ها و گزارش ها در نسخه رایگان محدود است ، اما قیمت گذاری برای هر کارگر 3 دلار برای برنامه شخصی مقرون به صرفه است. این از کارگران بیشتر و همچنین از ویژگی های اضافی و گزارش گسترده پشتیبانی می کند.

SimpleMiningOS

مانند Hive OS ، SimpleMiningOS ، یک سیستم عامل مبتنی بر Linux است که به استخراج اختصاص داده شده است . قیمت گذاری هر ماه هر کارگر 2 دلار در ماه کمی پایین تر است ، اما سطح رایگان آن را با HiveOS پیدا نخواهید کرد. اشتراک ماهانه شامل به روزرسانی و کاهش قیمت هر صندلی است زیرا مزرعه شما بیش از 50 کارگر رشد می کند.

تا زمانی که آماده استفاده از سیستم استخراج با چندین رایانه متصل هستید ، می خواهید تحقیقات و آزمایشات گسترده تری را انجام دهید زیرا اختلافات اندک در بهره وری در تعداد کارگران ضرب می شود.

انتخاب بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین برای نیازهای شما

یک استخراج کننده رمزگذار معمولی یا مبتدی نیازی به هزینه و پیچیدگی نرم افزار پیشرفته استخراج ندارد. یک استخراج کننده رمزنگاری با تولید بالا به خوبی توسط نرم افزارهای سطح متوسط ​​یا متوسط ​​طراحی شده برای سخت افزارهای رایج ارائه نمی شود.

خوشبختانه ، اکثر نرم افزارهای استخراج بیت کوین بدون قیمت بالای پذیرش یا تعهد طولانی مدت در دسترس هستند. بیش از یک مورد را امتحان کنید و ببینید کدام یک احساس خانه دارد.

بازدیدها: 94

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا