بهترین نرم افزارهای ماینینگ برای تمامی پلتفرم ها

Rate this post
بهترین نرم افزارهای ماینینگ برای تمامی پلتفرم ها

نرم افزار استخراج بیت کوین رایگان

بهترین نرم افزارهای ماینینگ برای تمامی پلتفرم ها

اگر ماشینی را آماده کرده اید که تصمیم گرفته اید از آن برای استخراج بیت کوین استفاده کنید ، وقت آن است که به مرحله بعدی بروید و نرم افزاری را پیدا کنید که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. بسیاری از گزینه های نرم افزار Bitcoin برای این منظور در دسترس است ، اما هنگامی که تازه شروع به کار می کنید ، ممکن است بخواهید یک گزینه رایگان را امتحان کنید. با رفتن به نرم افزار رایگان ، خواهید فهمید که کل فرآیند بدون هزینه چگونه کار می کند.

نرم افزار مختلفی که در دسترس شماست به نوع سخت افزار و سیستم عامل شما بستگی دارد. در این مقاله ، لیستی از بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین رایگان ، برای انواع مختلف سیستم ها را پیدا خواهید کرد.

نمودار ارزش بیت کوین

1.  CGMiner

[macOS / Windows / Linux]

بهترین نرم افزارهای ماینینگ برای تمامی پلتفرم ها

یکی از محبوب ترین و دارای امتیازترین نرم افزار برای استخراج بیت کوین ، CGMiner است. این برنامه در ویندوز ، macOS و Linux وجود دارد و آن را به گزینه ای کاملاً متنوع تبدیل می کند. این نرم افزار یک پروژه منبع باز است که با زبان C. نوشته شده است. این یک استخراج کننده ASIC / FPGA است که شامل پشتیبانی و باینری برای روترهای RPi و OpenWrt است.

CG Miner با ویژگی های عالی مانند اورکلاک کردن ، نظارت ، کنترل سرعت فن و قابلیت های رابط از راه دور پر شده است. این می تواند بلوک های جدید را با یک پایگاه داده کوچک شناسایی کند. همچنین از بارگذاری باینری هسته ، پشتیبانی از چند GPU و پشتیبانی از CPU پشتیبانی می کند.

2. EasyMiner

[پنجره ها]

بهترین نرم افزارهای ماینینگ برای تمامی پلتفرم ها

آیا به دنبال چیزی کمی کاربر پسند تر هستید؟ EasyMiner به عنوان گزینه ای رایگان و منبع باز طراحی شده است که دارای سیستم مبتنی بر GUI است. Easyminer برای ماشین های x86 ، x86-64 بسیار بهینه شده و از پروتکل استخراج getwork و همچنین پروتکل استخراج Stratum پشتیبانی می کند. از استخراج می توان برای استخراج انفرادی و استخراج همزمان استفاده کرد.

EasyMiner به صورت خودکار از دستورالعمل های SSE2 ، AVX و AVX2 در صورت وجود استفاده می کند. Easyminer یک نرم افزار استخراج سبک است و منابع CPU و GPU آن فقط به libcurl و jansson بستگی دارد.

3. BTCMiner

[ابر]

اگر به نرم افزار استخراج مبتنی بر ابر نیاز دارید ، باید BTCMiner را در نظر بگیرید. این سیستم بر اساس سخت افزار استخراج FPGA ساخته شده است . پس از شروع استخراج ، می توانید بیت کوین خود را به کیف پول خود برگردانید ، فقط با 0.005 بیت کوین شروع می شود. BTCMiner برای دستیابی به سودآورترین استخراج ، به طور خودکار فرکانس با بالاترین میزان هش را پیدا می کند.

4. BFGMiner

[macOS / Windows / Linux]

BFGMiner یک ماینر ASIC / FPGA مدولار است که با زبان C نوشته شده است ، دارای قابلیت کلاک پویایی ، نظارت و قابلیت رابط از راه دور است. این نرم افزار با سخت افزار استخراج FPGA و ASIC سازگار است . هنگام استفاده از BFGMiner، شما هش در اکثر الگوریتم های استخراج محبوب مثل Scrypt و SHA256d . حتی می توانید از BFGMiner برای استخراج همزمان چندین ارز رمزنگاری شده استفاده کنید.

5. معدنچی عالی

[ویندوز / لینوکس]

Awesome Miner یک راه حل کامل برای مدیریت و نظارت بر عملیات استخراج است. تا 200000 استخراج کننده ASIC و 25000 استخراج کننده GPU / CPU مقیاس پذیر است. استخراج کنندگان GPU که روی Windows یا Linux اجرا می شوند را مدیریت و نظارت کنید. Awesome Miner Remote Agent از هر دو سیستم عامل پشتیبانی می کند. این نرم افزار شامل پشتیبانی از بیش از 50 مورد از محبوب ترین نرم افزارهای استخراج است. چند صد ارز رمزنگاری شده شامل آمار و اطلاعات درآمد است. انعطاف پذیری کامل برای افزودن و استقرار هرگونه نرم افزار استخراج سفارشی ، الگوریتم ، ارز رمزنگاری شده و استخر استخراج.

خصوصیات GPU از جمله سرعت ساعت ، سرعت فن ، مصرف برق و دما را نمایش و نظارت کنید. در صورت خرابی یا گرم شدن بیش از حد GPU اقداماتی را برای انجام اقدامات انجام دهید.

6. MultiMiner

[macOS / Windows / Linux]

MultiMiner یک برنامه دسک تاپ برای استخراج و نظارت بر سکه های رمزنگاری بر روی ویندوز ، Mac OS X و Linux است. MultiMiner جابجایی دستگاه های جداگانه ( GPU ها ، ASIC ها ، FPGA ها ) را بین ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و Litecoin ساده می کند. MultiMiner از موتور استخراج زیربنایی (BFGMiner) برای شناسایی سخت افزار موجود در استخراج استفاده می کند و سپس یک صفحه نمایش بصری برای انتخاب سکه هایی که می خواهید استخراج کنید ارائه می دهد.

MultiMiner از روز اول برای تهیه معدن کاران جدید و کاربران قدرت طراحی شده است. از جادوگر شروع به کار گرفته تا MultiMiner Remoting ، می توانید مطمئن باشید که نرم افزار استخراج بیت کوین را متناسب با نیازهای خود پیدا کرده اید.

بازدیدها: 6

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا