بهترین سایت های جهان

Rate this post

28 برنده جایزه بهترین طراحی وب سایت برای مشاهده در سال 202

بهترین سایت های جهان

طراحی وب سایت می تواند عامل تعیین کننده در تبدیل کاربر بازدید کننده از سایت به نام تجاری باشد. بسیاری از عناصر مختلف به طراحی وب سایت خوب می پردازند ، اما مهمترین آنها تجربه کاربر ، امنیت و ارائه تصویری است.

همانطور که تیم خود را به سال 2021 هدایت می کنید ، ممکن است به فکر طراحی مجدد وب سایت خود باشید. در این صورت ، لحظه ای وقت بگذارید و برخی از بهترین طراحی های وب سایت را به همراه برندگان گذشته نامزدهای Awwwards و 2021 بررسی کنید. این سایت ها بهترین طراحی وب در جهان را نشان می دهند و یک نگاه اجمالی به آنچه در وب سایت های موفق در سراسر جهان کار می کند ارائه می دهند.

28 best website design 2021
بهترین سایت های جهان

Awwwards بهترین ها را در بسیاری از دسته ها برای خلاقیت ، طراحی و نوآوری در اینترنت نشان می دهد ، دسته بندی ها از بهترین مقاله ها و مصاحبه ها تا تعالی و طراحی موبایل است. دسته طراحی وب آنها یکی از موارد مورد علاقه ما برای تماشاست. این نه تنها روندهای در حال ظهور را ارائه می دهد ، بلکه به راحتی می توان نوآوری و جنبه های هیجان انگیز فناوری را که برای برهم زدن وضعیت موجود به وجود آمده اند ، مشاهده کرد. در حالی که استراتژی 2021 خود را آماده می کنید و به تغییراتی که می خواهید در وب سایت نام تجاری خود ایجاد کنید فکر می کنید ، ببینید آیا می توانید از لیست طراحی وب سایت ما همراه با برندگان گذشته و نامزدهای فعلی Awwwards الهام بگیرید.

بهترین سایت های جهان

بهترین طراحی وب سایت در سال 2011:

Slaveryfootprint

Slavery Footprint Website Design
بهترین سایت های جهان

Slavery Footprint در 22 سپتامبر 2011 متولد شد ، یک سازمان غیرانتفاعی است که برای ایجاد آگاهی در برابر برده داری مدرن تلاش می کند افراد ، گروه ها و مشاغل را درگیر کند. وب سایت آنها قابلیت دسترسی ، قابلیت استفاده و طراحی پاسخگو را به سطح بالاتری می رساند. هنگامی که یک بازدید کننده صفحه اصلی خود را راه اندازی می کند ، شکستن طرح زنجیره ای توجه آنها را به خود جلب می کند ، و پیام روشنی از مأموریت این شرکت برای آزادی بردگان امروزی می دهد.

بهترین سایت های جهان

این سایت با طراحی پاپ آپ منحصر به فرد برای هر یک از منوها تجربه تعاملی را به اعضا ارائه می دهد. وب سایت Slavery Footprint مثالی عالی برای سازمانهای غیرانتفاعی در مورد نحوه تعامل اعضا و جلب توجه به اهداف آنها است.

بهترین طراحی وب سایت سال 2012: Blacknegative

بهترین سایت های جهان

Blacknegative Website Design
بهترین سایت های جهان

با روند طراحی ‘حالت تاریک’ در سال 2021 ، Black Negative وب سایتی است که با استفاده هوشمندانه از پس زمینه تیره همراه با رنگ های ظریف ، دکمه های تماس برای عمل ، برجسته می شود – یک تجربه بصری روان را به بازدید کننده ارائه می دهد.

بازدید از وب سایت Black Negative به دلیل طراحی جذاب ، استفاده عالی از فونت ها ، ناوبری خلاقانه ، عکس های با وضوح بالا ، کیفیت فیلم فوق العاده و تمرکز روی جزئیات کوچک ، یک تجربه منحصر به فرد است. مهارت فنی نشان داده شده توسط طراحان با استفاده از محتوای چندرسانه ای غنی ، جریان هماهنگ و موسیقی سایت پس زمینه در سراسر سایت کاملاً قابل توجه است.

بهترین طراحی وب سایت سال 2013: Hellomonday

بهترین سایت های جهان

Hello Monday Website Design
بهترین سایت های جهان

برای بهتر کردن دوشنبه ها Hello Hello نامیده می شود – این شرکت یک استودیوی خلاق است که ایده ها ، تجربیات ، مارک ها و محصولات دیجیتالی را زنده می کند. خلاقیت آنها به خوبی در وب سایتشان منعکس شده است که تجربه های منحصر به فرد دیجیتالی را ارائه می دهد ، مغز را قلقلک می دهد و چشم را خشنود می کند.

سلام دوشنبه نه تنها یک مفهوم هیجان انگیز است ، بلکه یک اجرای خیره کننده و نمایش خدمات و بینش با ترکیبی خلاقانه از انیمیشن و جلوه های تصویری روی گرافیک های غنی از پیکسل است – به طور کلی ، سایت کاربر را در یک تجربه بسیار جذاب غرق می کند. به عنوان یک سایت غیر معمولی ، حاوی استفاده جسورانه از قلم ها ، پیمایش آسان کاربر و چندین عنصر منحصر به فرد برای استفاده است.

بهترین طراحی وب سایت در سال 2014: درخواست

Aquest Website Design
بهترین سایت های جهان

وب سایت AQuest نمونه ای غیرقابل قبول از تصاویر باورنکردنی ، روایت داستان ، استفاده خلاقانه از چندرسانه ای و انیمیشن ، طراحی بصری و بیش از همه مهندسی صدا است. در مورد تایپوگرافی و اثرات شناور نشانگر و استفاده هوشمندانه از حرکت در این پروژه چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد.

طراحان زمان زیادی را صرف تعامل و جمع آوری اطلاعات در وب سایت کرده اند. با انعکاس کارهای برجسته آنها در وب سایت ، اجتماعی ، فیلم ، 3D ، آزمایشگاه ها ، تم زمینه تاریک AQuest با ترکیبی از جلوه های بصری عالی ، سبک حرکت منحصر به فردی را به وب سایت وارد می کند. احساس خلاقیت را می توان در گوشه و کنار این وب سایت شرکت تولید و فناوری درک کرد.

بهترین طراحی وب سایت سال 2015: ETQ

ETQ Amsterdam Website Design

ETQ یکی از مارک های کفش برتر در پایتخت های اصلی اروپا است. آنها با رویکرد متفاوتشان در کفش و کفش های سبک امضا ، جایگاهی برای خود در بازار ایجاد کرده اند. وب سایت آنها منعکس کننده طراحی های لوکس و برتر با رویکرد حداقلی برای ایجاد یک تجربه خرید بهینه برای مشتریان است.

بهترین سایت های جهان

سایت با تصاویر جذاب جذاب ، پس زمینه های رنگی تخت ، تایپوگرافی قوی و تصاویر با کیفیت بالا از محصولات محروم شده است تا تمرکز کاربران را دقیقاً بر روی آنچه که برای دیدن آن به آنجا آمده اند ، یعنی کفش ، حفظ کند. این سایت مطابق با روند طراحی وب سایت فعلی ، گرفتن تصاویر محصول و تعداد زیادی جزئیات ظریف است که باعث می شود در میان مردم متفاوت باشد.

بهترین طراحی وب سایت سال 2015: مجله بافته شده

Woven magazine Website Design

طراحی وب سایت خوب بخصوص در دنیای رسانه و نشر اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است. وب سایت Woven Magazine با مفهومی هیجان انگیز و اجرای خیره کننده از نظر زیبایی شناسی خوانندگان را مجذوب خود می کند. آنچه بینندگان را شکار می کند تصاویر بزرگ ، تصاویر کوچک ویدئویی و مقالاتی است که بر صفحه تسلط دارند و توجه را به بیشترین اهمیت برای شرکت ، یعنی اطلاعات جلب می کند.

نشریه آنلاین با ایجاد یک طراحی تمیز ، تایپوگرافی تمیز ، محتوای آسان برای خواندن و یک وب سایت جذاب ، عاری از هرگونه حواس پرتی مانند تبلیغات یا پنجره های بازشو ، تجربه محتوای خود را به خوانندگان می دهد. با مانور و تداوم ساده در سراسر ، سازندگان و متفکران سایت هنرمندان و صنعتگران را با داستان ترس و پیروزی ، نگرش و روحیه ، خطر و بازگشت جشن می گیرند

بهترین طراحی وب سایت سال 2015: خوراک

Feed Website Design

Feed یک تجربه کاملا منحصر به فرد و همهجانبه به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. از لحظه کلیک کاربران به وب سایت Feed Music ، ترکیبی خلاق از محتوای ویدئویی و انیمیشن یک تجربه فوق العاده جذاب ایجاد می کند.

این سایت نمونه کاملی از نحوه ایجاد تجربیات غوطه وری با چندرسانه ای است. مهم نیست که شما چه نوع سازمانی را اداره می کنید ، ویدئو و انیمیشن می توانند سرمایه خوبی برای جذب مستقیم کاربران و جلب توجه آنها به محض ورود به صفحه اصلی شما باشند.

بهترین طراحی وب سایت سال 2016: Rainforest.arkivert

rainforest.arkivert Website Design

یکی از جذاب ترین وب سایت های غیرانتفاعی سال 2016 ، Rainforest Guardian از WebGL ، تصاویر 360 درجه پانوراما ، داستان ها و فیلم های منحصر به فرد و محتوای متنوع استفاده می کند. می توانید همه چیز را در مورد قبیله یانومامی آمازون از جمله روستاها ، بومیان و آبراهه ها با جلوه سه بعدی بدانید.

این وب سایت با استفاده از تصاویر باورنکردنی ، داستان سرایی ، طراحی های بصری و بیش از همه ، روشی تعاملی برای ایجاد ارتباط بین مردم با اهداف اجتماعی خود و تبدیل آنها به داوطلب برای محافظت از طبیعت ، یک تجربه خارق العاده از کاربر ایجاد می کند. انتقال صاف ، مکانیک ناوبری و کوههای خیره کننده در 3D توجه کاربران را به طور دقیق جلب می کند.

بهترین سایت های جهان

بهترین طراحی وب سایت 2016: Zillow

بهترین سایت های جهان

Zillow Website Design

Zillow یکی از پیشروترین بازارهای املاک و مستغلات و اجاره است که داده ها ، الهامات ، دانش و همه کمک های حرفه ای را که می توانند برای یافتن خانه عالی رویای خود به کاربران ارائه دهند. این وب سایت در سال 2016 به دلیل زیبایی ظاهری جذاب ، دارای ویژگی های غنی و عملکردی ، دارای رتبه بالایی بوده است.

رویکرد حداقلی ، رنگ تخت و تصاویر خانه ، قابلیت استفاده ، دسترسی و ناوبری یکپارچه را در وب سایت ایجاد کرده و اطلاعات مناسب را با جزئیات کامل به مخاطبان مناسب ارائه می دهد. این سایت به عنوان یک نمونه واقعی از اجرای صحیح نقشه ها با ساختار شبکه و در عین حال حفظ طراحی های بصری عالی عمل می کند.

Best Website Designs of 2016: Paper Planes

Paper Planes Website Design

بازدیدها: 13

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا