Rate this post

یک سرمایه گذار اولیه بیت کوین می گوید بهترین زمان برای خرید زمانی است که کسی در مورد آن صحبت نمی کند – و هشدار می دهد این اولین حباب رمزنگاری نیست

بهترین زمان برای خرید بیت کوین

بهترین زمان برای خرید بیت کوین
بهترین زمان برای خرید بیت کوین
  • یک پذیرنده اولیه بیت کوین می گوید بهترین زمان برای خرید این است که کسی در مورد آن صحبت نکند.
  • او با خرید اولیه 2.5 بیت کوین در سال 2013 شروع به کار کرد ، زمانی که این توکن حدود 100 دلار معامله می شد. 
  • خریدار که ترجیح می دهد ناشناس بماند ، 16 بیت کوین را در سال 2014 از دست داد. رسوایی Gox.

به گفته یکی از خوانندگان اولیه ، آخرین زمان خرید بیت کوین زمانی است که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند.

این سرمایه گذار که ترجیح می دهد ناشناس بماند ، در مصاحبه ای تلفنی از مانیل ، فیلیپین به اینسایدر گفت: “بهترین زمان برای خرید بیت کوین هر زمان که خون در خیابان است ، همه وحشت می کنند و هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند.” 

در سال 2013 ، وی خرید اولیه 2.5 بیت کوین را از فروشنده ای که با نام “Mang Sweeney” در LocalBitcoins.com انجام می شد زمانی که ارز رمزپایه با هر دلار 100 دلار معامله می کرد ، خریداری کرد. “مانگ” نشانه احترام به زبان محلی در فیلیپین است. 

در آن زمان ، سیستم عامل اجازه ملاقات های حضوری را می داد و پس از آن فروشنده ارز رمزنگاری شده را از طریق لپ تاپ یا تلفن همراه خود در محل منتقل می کرد. به گفته خریدار ناشناس ، مانگ سوینی در حال معامله بیت کوین بود که 10 دلار سکه داشت ، زیرا خرید و فروش سوداگرانه در آن زمان نیز محبوب بود.

بهترین زما برای خرید بیت کوین

با این حال ، علاقه آنلاین به بیت کوین در سال های 14-2013 تقریباً به سطح فعلی نزدیک نبود. نمودار زیر نشان می دهد که چگونه جستجوهای گوگل برای “بیت کوین” در فیلیپین از آن دوره به طور مداوم افزایش یافته است ، سپس در اواخر سال 2017 با افزایش قیمت به بالاترین سطح رسیده است. در کل سال 2018 کاهش یافته است ، اما در سال گذشته بازگشته است.

بهترین زمان برای خرید بیت کوین
Google Trends

این سرمایه گذار گفت: “مردم فراموش می كنند كه این حباب اول نیست.” “تا زمانی که مردم فن آوری آن را درک نکنند ، این همیشه یک دارایی سوداگرانه خواهد بود.”

خریدار اولیه بیت کوین گفت که او به دوستان و خانواده توصیه نمی کند که وقتی توکن در قلمرو حباب گیر کرده است ، معامله کنند. وی گفت: “وقتی هیچ کس نمی خواهد آن را لمس کند ، آن وقت است که شما آن را خریداری می کنید. نه وقتی که مردم در مورد آن صحبت می کنند.

بهترین زمان برای خرید بیت کوین

به گفته وی ، ماهیت تورم بیت کوین استفاده از آن را به عنوان ارز واقعی دلسرد می کند. او 16 بیت کوین در صرافی ارز رمزنگاری شده ژاپن از دست داد. Gox ، یکی از معدود صرافی هایی است که پذیرندگان اولیه می توانند در آن تجارت کنند. این به طور ناگهانی در سال 2014 بسته زیر فروپاشی آن پس از هکرها ظاهرا حمله ارز. تقریباً 850،000 بیت کوین متعلق به سرمایه گذاران از بین رفت. 

به گفته وی ، هر کسی که از سطح 100000 تا 150،000 $ صحبت کند ، در واقع سرمایه های بیت کوین خود را ذره ذره تخلیه می کند در حالی که می گوید قیمت آن مشخص می شود زیرا برخی از آنها مقادیر زیادی جمع کرده اند. 

“تنها دلیلی که من به مردم می گویم در آن دست و پنجه نرم کنند این است که درک نحوه کار و نحوه مراقبت از آن مهم است. اگر راه خود را در مورد گذرواژه ها یا احراز هویت دو عاملی ساده نمی دانید ، قصد دارید مردم هشدار می دهند بیت کوین شما را سرقت می کنند. “

اما صداهایی وجود دارد که سرمایه گذاران را هشدار می دهند و شروع به دیدن بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال می کنند.

بهترین زمان برای خرید بیت کوین

جرالد موزر ، استراتژیست ارشد بازار در بانک خصوصی بارکلیز ، گفت: “برای اینکه بیت کوین در یک نمونه کارها در نظر گرفته شود و به یک دارایی قابل سرمایه گذاری تبدیل شود ، مشابه طلا ، دارایی باید مشخصات بازده ریسک آن سبد را بهبود بخشد.” “به نظر می رسد این یک دستور بلند است.”

وی گفت: در حالی که پیش بینی بازگشت مورد انتظار بیت کوین تقریباً غیرممکن است ، اما نوسانات آن باعث می شود دارایی از منظر نمونه کارها تقریبا “غیرقابل سرمایه گذاری باشد.

بازدیدها: 4

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا