4/5 - (1 امتیاز)


ارزهای رمزپایه جدید برای سرمایه گذاری در سال 2022: پرش به بازار با 4 روش مختلف

بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022

ارزهای دیجیتال آخرین واکنش جدی قیمت خود را در مارس 2020 در واکنش اولیه به بیماری همه گیر Covid-19 داشتند. در آن زمان ، بازارهای سهام جهانی به شدت سقوط کردند ، بانک ها شروع به چاپ پول فیات برای حمایت از اقتصاد کردند (باعث ترس از تورم می شود) و مردم شروع به جابجایی پول نقد خود ، سرمایه گذاری در دارایی هایی مانند طلا و ارزهای رمزپایه کردند که به نظر آنها ارزش آنها را دارد. اما در حالی که رمزنگاری ها افت قیمت داشتند ، برخلاف بورس سهام که ماهها برای شروع روند صعودی نیاز داشت ، ظرف چند روز بهبود یافتند.

قیمت رمزنگاری در حال افزایش است و از آن زمان به بالاترین سطح خود رسیده است. البته چند وصله خشن در این راه وجود داشت – مانند مقاومت در برابر مقاومت شدید و معاملات ماهانه به صورت پهلو ، و همچنین یک یا دو اصلاح گاه به گاه – اما بازار به طور عمده صعودی بوده است. در این بین ، بخش DeFi منفجر شده است.

با فراوانی پروژه های جدید ، و ارزهای دیجیتال که از رشد قیمت ها لذت می برند ، سرمایه گذاران اکنون فکر می کنند: چه سکه های رمزنگاری جدیدی برای سرمایه گذاری در سال 2021؟

بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022: همه آنچه باید بدانید

جستجوی رمزنگاری جدید برای سرمایه گذاری در سال 2021 آغاز شده است. سال گذشته آغاز شد اما به محض شروع ژانویه منفجر شد. بخش DeFi به ارزش کل خود نزدیک به 45 میلیارد دلار رسیده است ، قیمت بیت کوین تقریباً به 60 هزار دلار برای هر سکه صعود کرد – اگرچه هنوز موفق به رسیدن به این قیمت نشده است – و Ethereum شاهد افزایش قیمت گسترده ای بود که آن را پشت سر گذاشت 2000 دلار برای هر سکه.

هفته آخر فوریه تصحیح کرد. و در واقع یک قدرتمند بوده است. با این حال ، بسیاری وجود دارند که معتقدند این فقط یک عقب گرد موقت است و به زودی موج بازگشت قیمت ها برمی گردد. پیش بینی های مختلف قیمت بیت کوین مطمئناً تنها روند صعودی سکه را به سطوح جدید می رساند ، برخی از کارشناسان 100000 دلار یا حتی 200،000 دلار هر سکه را ذکر می کنند.

امروز ، ما به غول های BTC و ETH نگاه نمی کنیم ، بلکه به دنبال  سکه های جدیدتر و کوچکتر هستیم که ثابت کرده اند سرمایه گذاری خوبی هستند.

ارزهای رمزپایه جدید برای سرمایه گذاری در سال 2022: چهار راه ورود به بازار پررونق

  • Polkadot (DOT)

وقتی صحبت از بهترین ارزهای رمزپایه جدید می شود ، نمی توانیم از Polkadot چشم پوشی کنیم. سکه چند سالی است که در بازار موجود است ، اما فقط بلوک پیدایش رله زنجیره ای خود را در ماه مه سال 2020 راه اندازی کرده است. از آن زمان ، سکه مدت زمان زیادی طول کشید تا شاهد هرگونه تغییر قیمت عمده بود ، اما به نظر می رسد امسال اوضاع تغییر کرده است . در 20 فوریه 2021 ، قیمت DOT سر به فلک کشید و به بالاترین سطح خود در تاریخ 42.06 دلار رسید و بیش از 350 درصد از سال گذشته سود کسب کرد.

در زمان نوشتن مقاله ، اول مارس ، سکه با 34.60 دلار معامله شد و این ششمین سکه بزرگ صنعت بود که دارای سقف بازار 31.62 میلیارد دلار بود. به همین ترتیب ، اگر به دنبال بهترین ارز رمزنگاری شده جدید برای سرمایه گذاری هستید ، قطعاً Polkadot ارزش بررسی دارد.

  • Uniswap (UNI)

UNI یک ارز رمزپایه بومی از یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری غیرمتمرکز جهان ، Uniswap است. Uniswap مدتی است که وجود دارد ، اما مشابه بسیاری از پروژه های DeFi ، این انفجار تنها با انفجار بخش DeFi که از ژوئن سال 2020 آغاز شد ، بزرگ شد. این روزها ، UNI یکی از بهترین آلت کوین های جدید برای سرمایه گذاری است ، صرفاً به دلیل Uniswap تبدیل به بهترین DEX برای استفاده شد.

به پروژه های جدید این امکان را داد تا سکه هایشان را به صورت رایگان لیست کنند ، بنابراین فرصت های جدید سرمایه گذاری جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این ثابت کرده است که قابل اطمینان ، سریع ، آسان برای استفاده ، با نقدینگی عالی و توانایی تأمین کنندگان نقدینگی برای کسب پاداش در ازای کمک به سیستم عامل است. انفجار مدت زمان زیادی طول نکشید و UNI در حال حاضر به عنوان سیزدهمین بزرگترین رمزنگاری توسط کلاه بازار قرار دارد ، که آن را به بزرگترین پروژه DeFi در صنعت رمزنگاری گسترده تبدیل می کند.

  • مرکب (COMP)

صحبت از پیشرو بودن سکه های DeFi ، کامپاند سومین پروژه بزرگ در بخش DeFi است و یک پروتکل وام غیرمتمرکز است ، که محبوبیت زیادی را به خود دیده است. رتبه آن در صنعت رمزنگاری گسترده تر هنوز رتبهدهی نشده است ، از آنجا که توکن آن ، COMP ، در حال حاضر 46 مکان در فهرست بزرگترین ارزهای رمزپایه را اشغال می کند ، با سقف بازار 1.9 میلیارد دلار.

همانطور که گفته شد ، کامپاند پروتکل وام دهی DeFi است که به کاربران امکان می دهد با واریز آنها به استخرهای پشتیبانی شده توسط سیستم عامل ، سود سکه های خود را کسب کنند. پس از واریز وجه ، کاربران cTokens دریافت می کنند که نشان دهنده سهام آنها در این مجموعه است. از cTokens می توان برای بازخرید سکه های سپرده شده استفاده کرد. در ضمن ، این یک روش خوب برای بدست آوردن پول نقد است ، زیرا وام دهندگان نیز پس از وام دادن پول خود به دیگران ، سود دریافت می کنند.

کمپاند در ژوئن سال 2020 راه اندازی شد و همچنین یک پروژه جوان است. قیمت COMP لذت می برد تظاهرات گسترده در ماه فوریه، که آن را به جریان بالا تمام وقت خود را در 566 $ در 12. ماه فوریه صورت گرفت قیمت از آن زمان کمتر کاهش یافته است، اما COMP هنوز هم یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در cryptocurrency به جدید .

  • کاردانو (ADA)

در حالی که ADA دقیقاً سکه جدیدی نیست ، اما آنچه جدید است این واقعیت است که اکنون در مکان سوم لیست بزرگترین ارزهای رمزپایه بر اساس سقف بازار قرار دارد. ADA اخیراً سر به فلک کشیده است ، پس از اینکه بلاک چین فقط در چند ماه چندین نسخه جدید را دریافت کرد. سرانجام این به روزرسانی ها ، قابلیت قرارداد هوشمند را در پروژه به وجود آورد و آن را به بهترین رمزنگاری جدید برای خرید در سال 2021 تبدیل کرد.

با پشتیبانی از قراردادهای هوشمند ، ADA در نهایت قادر به رقابت با Ethereum با یک شبکه بسیار گسترده تر و قدرتمندتر است. سکه آن نیز در حوالی سطوح بالای گذشته خود قرار دارد و احتمال دارد که طی روزهای آینده به رکورد جدیدی دست یابد. کاردانو تنها در 24 ساعت گذشته 29 درصد افزایش قیمت داشته است و سقف بازار فعلی آن در زمان نوشتن مقاله ، در تاریخ 1 مارس ، 40.5 میلیارد دلار است.

در حالی که این هنوز مایل ها کمتر از سقف بازار Ethereum است و در حال حاضر 172.8 میلیارد دلار است ، رشد کاردانو احتمالاً فقط شروع می شود و راهی برای تشخیص زمان پایان آن وجود ندارد.

برای بخش رمزگذاری کجا بعدی؟

با بالا رفتن سرسام آور قیمت ها ، همه فکر می کنند که بخش بعدی رمزنگاری چیست. حقیقت این است که هیچ کس نمی تواند این را بداند ، زیرا هر اتفاقی می تواند روی قیمت ها تأثیر مثبت یا منفی بگذارد – در هر زمان. با این حال به نظر می رسد سرمایه گذاران و معامله گران مثل همیشه خوش بین هستند.

علاقه سرمایه گذاران نهادی به بخش رمزنگاری در حال حاضر فقط بر روی بیت کوین تمرکز دارد ، اما حداقل سرانجام موسسات درگیر صنعت رمزنگاری هستند. آینده Ethereum نیز با به روزرسانی نسخه Ethereum 2.0 خوب به نظر می رسد. Cardano در حال گسترش امکانات خود است ، بنابراین شانس ادامه رشد خود را دارد و بخش DeFi با گذشت هر روز به رشد خود ادامه می دهد ، بنابراین چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد.

در حال حاضر ، آینده رمزنگاری نسبتاً سرسام آور به نظر می رسد ، گرچه هنوز هوشیاری و مراقبت از روندها و تغییرات ارزش دارد ، زیرا صنعت همچنان بی ثبات و پر خطر است.

صنعت رمزنگاری غنی از سکه هایی با پتانسیل عظیم است و موارد ذکر شده در بالا تنها تعدادی از آنها هستند. فرصت هایی وجود دارد که اگر به دنبال جستجو هستید ، در همه جا یافت می شود ، بنابراین به این نشانه ها فکر کنید و شاید آنها را برای خرید بعدی خود در نظر بگیرید.

اگر آماده تعهدات طولانی مدت برای سرمایه گذاری نیستید اما می خواهید سعی کنید از نوسانات سود ببرید ، می توانید این کار را با تجارت ارزهای رمزپایه با قراردادهای اختلاف (CFD) انجام دهید.

CFD این فرصت را فراهم می کند تا از نوسانات قیمتی صعودی و نزولی استفاده کند. یا می توانید یک موقعیت طولانی داشته باشید ، حدس بزنید که قیمت افزایش می یابد یا یک موقعیت کوتاه ، با افت قیمت مواجه شوید.

بازدیدها: 0

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا