بهترین ارز دیجیتال ارزان

Rate this post

بهترین ارز دیجیتال ارزان > لیستی از 10 کوین های برتر سال جاری در پایین آمده است.

در حال حاضر ، 10 لیست برتر بزرگترین سکه های موجود در بازار شامل BTC ، ETH ، Cardano (ADA) ، Binance Coin (BNB) ، Tether (USDT) ، Polkadot (DOT) ، Ripple’s XRP ، Uniswap (UNI) ، Litecoin (LTC) است. ) و Chainlink (LINK). در میان همه اینها ، بدون شک بهترین عملکرد ADA ، به صورت روزانه و هفتگی است ، که سکه طی 24 ساعت گذشته 15.76 درصد و در هفت روز گذشته 25.48 درصد سود کسب کرده است.

اکنون ، بیایید در مورد برخی سکه های مقرون به صرفه صحبت کنیم که به نظر می رسد سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 باشد زیرا در مورد ارزانترین altcoins با پتانسیل گزینه های زیادی وجود دارد.

5 تا از ارزهای دیجیتال آینده دار را ببینید!

بهترین ارز دیجیتال ارزان

بهترین ارز دیجیتال ارزان

  • کاردانو (ADA)

وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه ارزان برای سرمایه گذاری می شود ، موقعیت بالایی باید به ADA برسد . در چند ماه گذشته سکه با افزایش گسترده ای روبرو شده است و از 0.182 دلار در تاریخ 1 ژانویه به 1.45 دلار در 27 فوریه رسیده است. پس از آن ، تصحیح شد که آن را به 1 دلار رساند ، اگرچه در یک و نیم روز گذشته موفق شد از این سطح به 1.437 دلار برسد ، که آن را بسیار نزدیک به بالاترین سطح اخیر خود می کند.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

دلیل اصلی اینکه کاردانو چنین افزایش استفاده و محبوبیتی را دیده است ، بروزرسانی اخیر است که سرانجام توانایی ایجاد قراردادهای هوشمند را در شبکه خود به ارمغان آورد. کاردانو همیشه نوعی از پروژه ها بوده است که کارها را به آرامی انجام می دهد و وقت خود را می گیرد. با این حال ، وقتی چیزی ارائه می شود ، بی عیب و نقص کار می کند. سالها توسعه آهسته و مداوم طول کشید و سرانجام نتیجه داد ، به ADA اجازه داد پس از سالها خارج شدن از لیست 10 لیست برتر ، در عرض چند روز به سومین ارز رمزنگاری شده تبدیل شود.

با امکان دستیابی به قراردادهای هوشمند ، توسعه دهندگان اکنون می توانند کار بر روی dApps ، ارزهای رمزپایه جدید و حتی بخش DeFi را شروع کنند. علاوه بر این ، کاردانو دارای یک شبکه سریع ، مقیاس پذیر ، معاملات ارزان ، یک تیم توسعه خوب است و به سمت تمرکززدایی کامل می رود.

با توجه به همه این موارد ، به راحتی می توان فهمید که چرا سکه ADA بومی آن به عنوان ارز رمزپایه ارزان و دارای بیشترین پتانسیل شناخته می شود.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

سکه بعدی در لیست ارزان ترین ارز رمزنگاری شده برای خرید در سال 2021 ، چیزی غیر از DOGE نیست – سکه ای که به لطف Elon Musk در اوایل سال جاری از توجه خود لذت برد. Dogecoin دارای یک تاریخچه طولانی و پیچیده است ، اما نسخه کوتاه آن این است که در سال 2013 به عنوان یک سکه الگوی معماری ایجاد شده است. هیچ کس انتظار نداشت که این وضعیت خود را به عنوان یک شوخی زنده نگه دارد ، برای هشت سال آینده در صنعت رمزنگاری بسیار رقابتی زنده بماند و حتی برای مدت کوتاهی در سال 2021 وارد لیست 10 لیست برتر شود.

با این وجود ، DOGE .همه اینها و کارهای دیگر را انجام داد ، زیرا قیمت خود را از 0.007635 دلار به بالاترین قیمت خود یعنی 0.074398 دلار افزایش داد. آنچه حیرت انگیزتر این است که تفاوت این دو قیمت کمتر از دو هفته است. این سکه در تاریخ 27 ژانویه با قیمت 0.007635 دلار روبرو شد و تا تاریخ 8 فوریه به بالاترین رکورد تاریخی اشاره کرد و به یکی از بهترین رمزهای پنی موجود در بازار تبدیل شد.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

دو دلیل برای محبوبیت سکه وجود دارد – ذکر آن در طی فشار کوتاه GameStop (GME) و توییت های Elon Musk.

در طی دیوانگی GameStop ، یک گروه Reddit به نام WallStreetBets خرید گسترده سهام GME را آغاز کرد تا با سرمایه گذاران بزرگی که تصمیم گرفتند شرکت را با کوتاه کردن سهام آن خراب کنند ، خراب شود. این گروه برای “پس انداز” تعدادی از شرکت های دیگر که در موقعیت مشابهی بودند ، حرکت کرد و کسی اشاره کرد که DOGE را به $ 1 رسانده است . سکه هنوز به 1 دلار نرسیده است ، اما رکورد جدیدی را ثبت کرده است.

در همین حال ، ایلان ماسک ، که سالهاست از DOGE تمجید می کند ، این کار را با صراحت بیشتری شروع کرد – توئیت کردن این موضوع به صورت روزانه در زمستان امسال.

در حال حاضر ، سکه در میان برترین عملکردها قرار دارد ، اگرچه هنوز کاملاً ارزان قیمت است و به همین ترتیب ، دارای یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری است.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

  • Uniswap (UNI)

در نیمه راه لیست امیدوار کننده ترین ارزهای رمزپایه ارزان ، ما Uniswap را داریم. UNI سکه بومی بزرگترین صرافی غیرمتمرکز جهان است که Uniswap نیز نامیده می شود. این مبادله به عنوان بخشی از بخش در حال رشد DeFi ظهور کرد و سکه آن تنها از اواسط سپتامبر سال 2020 وجود داشته است. با این حال ، این مانع از تبدیل شدن به اولین و تنها ارز رمزنگاری شده DeFi بومی که در این مدت کوتاه وارد لیست 10 لیست برتر شد نشد. .

در کمتر از 3 دقیقه یک حساب معاملاتی باز کنیدایجاد حساب کاربری

در حالیکه ماهها پس از عرضه ، حدود 4.45 دلار معامله می شد ، UNI در سال 2021 شروع به افزایش قیمت کرد و در حدود 8 مارس به بالاترین رقم 33.54 دلار رسید ، اما با توجه به پتانسیل سکه ، قیمت آن هنوز هم نسبتاً پایین است ، به خصوص از آنجایی که Uniswap اخیراً با ادغام پروژه دیگری ، UniMex ، به اولین صرافی غیرمتمرکز برای پشتیبانی از معاملات با اهرم یا معاملات حاشیه تبدیل شد.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

هرچه ماه ها DEX و DeFi بزرگتر و بزرگتر می شوند ، UNI پتانسیل بسیار خوبی برای سر و صدا رفتن بیشتر دارد. از این گذشته ، اگر Binance Coin – سکه بومی بزرگترین صرافی متمرکز جهان – ظرف چند هفته از 40 دلار به 332 دلار برسد ، رمزنگاری بومی بزرگترین صرافی غیرمتمرکز نیز ممکن است پیشرفت مشابهی داشته باشد. اکنون ، اعطا شده است ، Binance دارای یک اکوسیستم عظیم است که سالها توسعه یافته است ، اما Uniswap هنوز جوان است و فقط توسعه و رشد خود را آغاز کرده است.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

  • THETA (THETA)

در حال نزدیک شدن به انتهای لیست بهترین ارزهای رمزپایه ارزان برای سرمایه گذاری در سال 2021 ، THETA داریم . این پانزدهمین سکه بزرگترین درپوش بازار است که در حال حاضر درست در مقابل DOGE نشسته است ، با قیمت 7.61 دلار رشد 12.12 درصدی را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد. این پروژه به لطف بلاکچین خود ، که تنها زیرساخت پایان به پایان برای جریان و تحویل ویدئو غیرمتمرکز است و به طور همزمان راه حل های فنی و اقتصادی ارائه می دهد ، بسیار بزرگ شد.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

با توجه به اینکه پخش ویدئو یکی از بزرگترین فعالیتهای موجود در اینترنت در حال حاضر است ، مشخص است که چرا تتا خیلی زود مورد توجه قرار گرفته است. این پروژه در چند ماه گذشته با افزایش چشمگیر قیمت روبرو شده است و از 0.74 دلار در 15 دسامبر به بالاترین قیمت فعلی یعنی 7.59 دلار رسیده است. قیمت آن فقط در مدت سه ماه ده برابر شده است ، اصلی ترین عامل این افزایش در انتظار راه اندازی Theta Mainnet 3.0 است ، که استخراج TFuel و استخراج uptime را انجام می دهد. قرار است این راه اندازی طی 34 روز انجام شود ، بنابراین هنوز زمان زیادی برای سرمایه گذاری در سکه وجود دارد زیرا قیمت آن برای مدتی بیشتر ادامه خواهد داشت.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

  • Terra (LUNA)

در آخر ، ما لیست بهترین رمزنگاری ارزان برای خرید با Terra را به پایان می رسانیم. LUNA هنوز یک ارز رمزپایه ارزان قیمت است که قیمت آن از 0.648657 دلار در تاریخ 1 ژانویه به 18.10 دلار در زمان نوشتن مقاله رسیده است. دلیل بزرگ بودن این پروژه این است که این پروژه راهی منحصر به فرد برای ضرب سکه های ثابت با ارزهای فیات و انجام آن به صورت غیرمتمرکز پیدا کرده است. این پروژه در حال ساخت پروتکل های جدید و مشارکت با بسیاری از پروتکل های موجود است که از پایدار کوین UST استفاده می کنند و از آن برای گرفتن وام ، سهام ، وام و سایر موارد استفاده می کنند.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

به عنوان یک نتیجه از افزایش محبوبیت ، LUNA نیز شروع به رشد قیمت کرد. در واقع ، این سکه تنها دو روز پیش به بالاترین قیمت خود در 20.74 دلار رسید و از آنجا که قیمت اکنون کمی پایین تر از آن است ، فرصت خوبی برای خرید و سوار شدن به رالی بعدی است.

آینده بخش رمزنگاری چیست؟

صنعت رمزنگاری مانند همیشه بی ثبات و نامطمئن باقی مانده است. با این حال ، با این اوصاف ، آینده کاملاً صعودی به نظر می رسد. تاکنون ، صنعت رمزنگاری در چرخه هایی حرکت کرده است که در دوره های صعودی و نزولی چرخیده است. با رسیدن دوره های صعودی ، قیمت ها به بالاترین رکورد جدید می روند. وقتی دوره های نزولی وارد می شوند ، آنها تا پایین خراب می شوند و باعث می شود بسیاری ادعا کنند که رمزنگاری حباب است و موارد مشابه.

با این حال ، این زمانی بود که بخش رمزنگاری فقط در اختیار سرمایه گذاران خرده فروشی بود. اخیراً ، سرمایه گذاران نهادی ، در درجه اول با بیت کوین و Ethereum درگیر شدند ، اگرچه بسیاری از آنها اکنون به دنبال altcoins هستند. این ممکن است برای شکستن قسمت بسیار نزولی چرخه کافی باشد ، زیرا تداخل نهادی باعث تقاضا و پذیرش می شود و هرچه م institutionsسسات و مشتریان آنها بیشتر به دنبال رمزنگاری بروند ، قیمت آن بالاتر می رود.

Covid-19 همچنین نقش مهمی در آماده سازی موج های فعلی بازی کرد ، زیرا به دفاتر رمزنگاری اجازه داد نشان دهند که چقدر می توانند در دوره های بحران بزرگ با تمام چرخش جهان کار کنند. این بدان معنا نیست که دوره های نزولی دیگر هرگز تکرار نخواهند شد – فقط با ادامه رشد و رشد صنعت رمزنگاری ، رشد و رشد و مشاهده و استفاده بیشتر از آن ، ممکن است دوره های خفیف و کوتاه تری داشته باشند.

با این حال ، در حالی که بازار رمزنگاری یکی از داغترین بخشهای سرمایه گذاری در حال حاضر است ، به دلیل نوسانات بی حد و حصر خود ، ریسک بالایی را شامل می شود. ما به سرمایه گذاران و تجار پیشنهاد می کنیم قبل از سرمایه گذاری در هر ارز رمزنگاری شده ، احتیاط کرده و تکالیف خود را انجام دهند.

معاملات CFD این فرصت را فراهم می کند تا از نوسانات قیمتی صعودی و نزولی استفاده کنید. یا می توانید یک موقعیت طولانی داشته باشید ، حدس بزنید که قیمت افزایش می یابد ، یا یک موقعیت کوتاه ، حدس بزنید که این قیمت کاهش می یابد.

بازدیدها: 39

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا