آینده لونا چه میشود؟

Rate this post
آینده لونا چه میشود؟

پیش بینی قیمت لونا کلاسیک: آیا پروژه به پایان رسیده است؟

آینده لونا چه میشود؟

قیمت کلاسیک لونا یک ماه پس از نابودی کامل کریپتو و زیان میلیاردها دلاری ادامه دارد. امروز، لونا کلاسیک با کاهش 6 درصدی، سود حاصل از دو جلسه معاملاتی گذشته را از بین برد. 

سرمایه گذاری در لونا کلاسیک

آینده لونا چه میشود؟ پیش بینی ارز لونا

هفت هفته پیش، درست قبل از وقوع سقوط بزرگ و منجر به از بین رفتن قیمت‌های Terra Luna، لونا کلاسیک چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار بود. مشکل این بود که کریپتو از نظر الگوریتمی با UST مرتبط بود.

هنگامی که UST به ارزش 2 میلیارد دلار در معرض خطر قرار نگرفت، جداسازی باعث ایجاد یک اثر آبشاری شد که منجر به سقوط کل اکوسیستم Terra شد. قیمت آن چیزی که قبلا فقط Terra Luna نام داشت 99.99 درصد کاهش یافت و بیش از 60 میلیارد دلار از ارزش بازار آن را از بین برد.

آینده لونا چه میشود؟

تاثیر Terra Luna باعث شد که این شرکت یک سکه دیگر بسازد و نام آن را Terra Luna بگذارد. سپس Terra Luna اصلی به Luna Classic تغییر نام داد. امروز قیمت لونا کلاسیک با قیمت 0.00005684 دلار معامله می شود. علاوه بر این، بیش از 6.5 تریلیون سکه لونا کلاسیک در گردش است. این امر به دلیل عرضه بسیار زیاد در بازار، بازیابی لونا کلاسیک را دشوارتر کرده است. 

با این حال، با وجود سقوط اخیر و ضرب بیش از 6.5 تریلیون سکه لونا کلاسیک، گزارش‌هایی مبنی بر کاهش عرضه عظیم توکن توسط این پلتفرم وجود دارد. تأثیر چنین اقدامی باعث خواهد شد که کریپتو شروع به صعود کند.

با این حال، سرمایه گذارانی که پول خود را در پروژه لونا می گذارند نیز باید احتیاط کنند. از آنجایی که لونا از سکه پایدار UST جدا شده است، به این معنی است که کریپتو دیگر به هدف خود عمل نمی کند. بنابراین، احتمالا آینده ای برای کلاسیک لونا که زمانی محبوب بود وجود ندارد.

پیش بینی قیمت کلاسیک لونا

بسیاری از اتفاقاتی که در مورد لونا رخ می دهد بیشتر به این بستگی دارد که این پلتفرم چگونه به بیش از 6 تریلیون سکه لونا در گردش رسیدگی می کند. با این حال، معامله گران همچنان می توانند با استفاده از نمودارهای روزانه فرصت های قابل معامله را پیدا کنند. 

در نمودار 4 ساعته زیر، قیمت ها چند روزی است که به صورت جانبی معامله می شوند. با این حال، جلسه معاملاتی امروز افزایش نوسانات را به سمت نزولی نشان داده است. بنابراین، پیش‌بینی کوتاه‌مدت من از قیمت انتظار دارد که قیمت‌های Terra Luna همچنان در حال کاهش باشند. به احتمال زیاد شاهد معاملات قیمت ها در زیر سطح حمایت 0.000051 دلار باشیم.

نمودار روزانه کلاسیک لونا

سهامداران Luna 2.0 برای تصمیم گیری در مورد آینده Luna Classic و فعال کردن مجدد IBC

LUNA Classic برای فعال کردن مجدد IBC و اجازه خروج نقدینگی از پروتکل‌هایی که LUNC گیر کرده است.

سهامداران Luna 2.0 برای تصمیم گیری در مورد آینده Luna Classic و فعال کردن مجدد IBC

آینده لونا چه میشود؟

سیستم مدیریت LUNA 2.0 برای تصمیم گیری در مورد آینده زنجیره قدیمی Luna Classic استفاده می شود. به جای استفاده از حاکمیت زنجیره ای در Luna Classic، تصمیم برای فعال کردن مجدد IBC در Luna Classic از طریق سیستم های حاکمیت LUNA 2.0 گرفته می شود. در پیشنهاد جدید آمده است،

وضعیت فعلی حاکمیت TerraV1 قابل بحث است. این روشی برای مشاوره با جامعه «جدید» Terra است که از دو عکس فوری شکل گرفته است و ذینفعان زنجیره قدیمی Terra را به شیوه ای قابل قبول نشان می دهد.

پاسخ تایید کننده، آینده لونا چه میشود؟

اعتبار سنجی Terra PFC به CryptoSlate تأیید کرد که این پیشنهاد می تواند در Luna Classic تکمیل شود. با این حال، “هزینه انجام آن 1c است، و پر از هرزنامه است.” بنابراین، به نظر می رسد که حکومت بر روی Luna 2.0 به دلیل از دست دادن ایمان به توانایی آن برای حکومت انجام می شود. اگر IBC دوباره فعال شود، زنجیره می‌تواند توکن‌هایی را که در حال حاضر در زنجیره‌های دیگر به دام افتاده‌اند باز کند. IBC پروتکلی است که به بلاک چین های مستقل اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

Larry0x، یکی از توسعه‌دهندگان در Delphi Digital ، توضیح داد : «کانال‌های IBC که TerraClassic و Osmosis/Juno/Crescent را به هم متصل می‌کنند به‌عنوان بخشی از ارتقاء نرم‌افزار هسته Terra نسخه 0.5.20 به اجبار روی CLOSED تنظیم شدند.»

PFC به CryptoSlate گفت:

IBC و staking باید دوباره فعال شوند تا زنجیره بتواند خود به خود زندگی کند یا بمیرد.

حاکمیت LUNA 2.0 برای LUNC

طبق PFC، پیشنهاد حاکمیتی که در LUNA 2.0 برای Luna Classic تصویب می شود، طبق PFC “الزام آور نیست”. به نظر می‌رسد که رأی بر راهنمایی برای سنجش حمایت جامعه LUNA 2.0 متمرکز شده است، که عمدتاً از دارندگان LUNC به دلیل ایردراپ تشکیل شده است. علاوه بر این، اگر تغییراتی در LUNC به دلیل نتایج رأی گیری در LUNA 2.0 ایجاد شود، می توان استدلال کرد که کل سیستم مدیریت LUNC را باطل می کند.

چگونه می توان یک بلاک چین را به دلیل رای دادن به یک زنجیره مرتبط به روز کرد؟ تفاوت بین اثبات سهام و اثبات کار به این معنی است که این امر در زنجیره اثبات کار امکان پذیر است. برای مثال، ماینرهای بیت کوین هرگز نمی توانند بر روی لایت کوین تأثیر بگذارند.

آینده لونا چه میشود؟

فعال کردن مجدد IBC بخش بزرگی از بحث بین آزمایشگاه‌های Terraform و اعتبارسنجی‌ها در طول مکالمات «اتاق جنگ» در 12 مه بود. با این حال، پروتکل هنوز از 4 ژوئن آفلاین است و میلیون‌ها دلار توکن در آن قفل شده است. دارایی های پل شده در طرح پیشنهادی جدید آمده است:

«برای فعال کردن مجدد کانال‌های IBC قبلاً بسته «channel-1» (osmosis)، «channel-20» (juno) و «channel-49» (هلال).»

در ادامه بیان می‌کند: «اگر این پیشنهاد تصویب شود، گام بعدی آماده‌سازی ارتقای نرم‌افزار و پیشنهاد آن در Terra قدیمی است، جایی که نمایندگان و اعتبارسنجی‌های قدیمی می‌توانند توافق نهایی را داشته باشند.» بنابراین، حاکمیت LUNC به طور کامل دور زده می‌شود و اعتبارسنجی‌ها برای به‌روزرسانی کد خود و انجام اقداماتی برای ارتقا، به نتیجه رای‌گیری در LUNA 2.0 تکیه می‌کنند. PFC به CryptoSlate گفت:

«رای (1299) قبلاً در زنجیره قدیمی اتفاق افتاده است اما اشتباه انجام شده است. بنابراین terra1 قبلا رای داده است.

همچنین امکان رای گیری مجدد در Luna Classic مشابه رای به سوزاندن استخر انجمن UST باقی مانده وجود دارد. ناتوانی لونا کلاسیک در اجرای یک سیستم حکومتی موفق بسیار نگران کننده است. چندین به روز رسانی به دلیل مشکلات فنی و دلایل دیگر در چند هفته گذشته شکست خورده است.

وقتی زنجیره نتواند خود را با موفقیت اداره کند، نمی توان انتظار داشت که موفق شود. با این حال، همانطور که PFC بیان می کند، باید به زنجیره فرصت داده شود تا “به تنهایی زندگی کند یا بمیرد”. پیشنهاد فعال کردن مجدد IBC اولین پیشنهادی است که به LUNA 2.0 منتقل می شود – اما به طور صریح به حاکمیت LUNA 2.0 مربوط نمی شود بلکه به Luna Classic مربوط می شود.

آیا لونا برمیگردد؟🎇

پیش بینی ها در این مورد بسیار دقیق است و آن این است که لونا کلاسیک دیگر هیچ وقت به گذشته خود برنمی گردد. احتمالات برای لونا جدید هم در این باره کم است.

آیا لونا کلاسیک بخریم؟

تجارت ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در این زمینه بسیار ریسکی می باشد، لطفا قبل از هرگونه سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با مشاوران مطمئن و با تجربه این زمینه مشورت کنید.

علت رشد ارز لونا؟

بر اساس داده‌های منتشرشده توسط پلتفرم کوین گکو (Coingecko)، قیمت رمزارز LUNA روز گذشته بیش از ۳۶۴ درصد افزایش یافت و به ۰٫۰۰۰۷ دلار رسید. در یک مقطع زمانی، ارزش این توکن حتی تا ۲ هزار درصد هم رشد داشت.

بازدیدها: 3

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا