آینده ارز دیجیتال اتریوم

5/5 - (1 امتیاز)
آینده ارز دیجیتال اتریوم

آینده ارز دیجیتال اتریوم

آینده درخشان اتریوم تهدید به پایان سلطنت بیت کوین در ارزهای رمزپایه می کند

  • بانک اسپانیا فاش می کند که شبکه اتریوم را آزمایش می کند
  • eToro: “هرچه اتریوم در به روزرسانی پیشرفت کند آلودگی کمتری ایجاد می کند”
  • بیت کوین قادر نخواهد بود به سرعت سیستم خود را به اثبات سهام تغییر دهد.

هرچه بیشتر و بیشتر در مورد شبکه ethereum و اثربخشی آن در اجرای قراردادهای هوشمند ، دادن وام یا سایر عملیات که بدون نظارت شخص ثالث انجام می شود ، صحبت می شود. سودمندی این شبکه که در آن توکن انبوه اتر به عنوان استفاده وسیله مبادله استدلال مورد استفاده قرار گیرد توسط بسیاری از تحلیلگران پیش بینی Sorpasso اتر با بیت کوین در آینده . اگرچه این هنوز کمی دور به نظر می رسد ، اما حقیقت این است که برخی از حرکات محسوسی که به آن سمت می روند ، دیده می شوند.

آینده ارز دیجیتال اتریوم

آخرین آنها نشتی است که از طرف بانک اسپانیا به وجود آمده است. این موسسه پولی در تلاش است ارز دیجیتال خود را آزمایش کند و در آزمایشات آنها از شبکه اتریوم به عنوان یک بستر یا پشتیبانی استفاده می کنند ، زیرا منبعی از بانک مرکزی در اطلاعات جمع آوری شده توسط آژانس بلومبرگ نشت کرده است .

اتر در بازار ارزهای رمزنگاری شده بیش از 7 درصد افزایش یافت و از 2150 دلار فراتر رفت ، در حالی که بیت کوین کمی بیش از 3 درصد جهش می کند. در هفت روز گذشته ، اتر تقریباً 15٪ افزایش یافته است ، در حالی که بیت کوین 12٪ افزایش یافته است. متخصصان اغلب سودمندی بسیار زیاد شبکه اتریوم را برجسته می کنند .

در ماه خرداد ، بانک مرکزی با انتشار گزارشی نتیجه گرفت که یک سیستم جدید پرداخت دیجیتال می تواند با ساده سازی فرایندهای پرداخت و تأمین امنیت بیشتر به هر دو طرف در یک معامله ، تأثیر مثبتی بر اقتصاد بگذارد.

بانک اسپانیا تنها موسسه ای نیست که قصد دارد ارز دیجیتالCBDC ) خود را راه اندازی کند . آنها از سوئد تا چین روی ارزهای دیجیتالی خود کار می کنند قبل از اینکه کاهش شدید استفاده از پول نقد به عنوان وسیله پرداخت و تکامل اسکناس و سکه تهدید شود که تغییر اساسی می کند.

علاوه بر این ، ظهور ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین بر فشار بر بانک های مرکزی افزوده است تا اطمینان حاصل شود که آنها قبل از اینکه پرداخت های غیرقانونی در بازار وزن پیدا کنند ، می توانند جایگزین مناسبی داشته باشند.

آینده ارز دیجیتال اتریوم

یک شبکه کارآمد تر

مزیت دیگری که اغلب به اتر و شبکه اتریوم آن نسبت داده می شود عملکرد کارآمدتر شبکه آن است. شبکه بیت کوین مصرف برق زیادی دارد ، حتی بیشتر از بسیاری از کشورها. در حال حاضر ، اتفاق مشابهی برای شبکه ethereum در حال رخ دادن است ، اما پیش بینی های آینده بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد.

آینده ارز دیجیتال اتریوم ، Ethereum قرار است سیستم خود را به سیستم “proof of سهام” از انگلیسی “proof-of-سهام” تغییر دهد ، که 99.5٪ کمتر مصرف خواهد کرد. مائورو آکورسو ، رئیس توسعه تجارت در قطب جنوب ، به اروپا گفت: “راه حل اصلی برای کاهش مصرف انرژی ارزهای رمزپایه ، سرمایه گذاری و انتقال به مکانیسم های اجماع و اجماع با بهره وری بیشتر است .”

Accurso اشاره کرده است که در حال حاضر چندین شبکه بلاکچین با تأثیرات زیست محیطی بسیار کمتر در هر معامله وجود دارد و دفاع کرده است که برای کسانی که با مکانیسم های سنتی اثبات کار اجماع و استخراج به کار خود ادامه می دهند ، راه حل طولانی مدت این است که ” اطمینان حاصل کنید که انرژی مورد استفاده آنها کاملاً از منابع تجدیدپذیر تأمین می شود “.

این مورد بیت کوین نخواهد بود

مشاور Eurocoinpay ، هرمینیو فرناندز ، با آنچه Accurso عنوان کرده و در اظهاراتی به Europa Press تصریح کرده است که استخراج معدن “اثبات سهام” اینقدر برق مصرف نمی کند موافق است ، زیرا “به چنین واحدهای محاسباتی قدرتمندی احتیاج ندارد ، کامپیوترها تقریباً عادی هستند. “

با این حال ، در حالی که بسیاری از نشانه ها با این اثبات کار سازگار هستند ، فرناندز اعتقاد ندارد که این مورد در مورد بیت کوین وجود دارد . وی تأكید كرد: “نكته مثبت در مورد این ارز رمزنگاری شده امنیت فوق العاده آن است و برای این منظور به یك شبكه رایانه ای وحشیانه نیاز دارد.”

سیمون پیترز ، تحلیلگر خبره در دارایی های رمزنگاری در eToro ، در اظهار نظری توضیح داد که این حرکت در حال حاضر در شبکه ethereum در حال انجام است ، که در حال حاضر در مرحله به روزرسانی است. 

پیترز خاطرنشان می کند که متوسط ​​کارمزد هر معامله در Ethereum به 2.15 دلار کاهش یافته است که کمترین میزان از دسامبر 2020 است. در طی دارایی های رمزنگاری شده در ماه مه ، متوسط ​​هزینه ها به تقریبا 70 دلار افزایش یافت ، اما پس از اصلاح بازار ، همه آنها کاهش یافته اند.

این کارشناس در زمینه ارزهای رمزپایه اطمینان می دهد: “در حالی که شبکه به سمت ارتقا 2.0 می رود ، ممکن است هزینه ها بیشتر کاهش یابد ، علی رغم اینکه سالها برای اجرای کامل آن هزینه لازم است.

آینده ارز دیجیتال اتریوم

سلب مسئولیت :

اطلاعات ارائه شده در این وب سایت برای اهداف آموزشی و سرگرمی است. اطلاعات ارائه شده در این وب سایت به منزله مشاوره سرمایه گذاری ، مشاوره مالی یا مشاوره تجاری نیست. Niki net خرید هیچ ارز رمزپایه ای را توصیه نمی کند. بازارهای رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه گذاری های رمزنگاری خطرناک است. خوانندگان باید قبل از هرگونه سرمایه گذاری رمزنگاری ، تحقیقات خود را درباره ارزهای رمزپایه انجام دهند و با مشاور مالی خود مشورت کنند.

بازدیدها: 30

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا