آیا ارز دیجیتال بخریم؟

Rate this post

اولین رمزنگاری خود را خریداری کردید؟ 10 نکته ای که باید بدانید

آیا ارز دیجیتال بخریم؟

آیا ارز دیجیتال بخریم؟ > افزایش ناگهانی قیمت ها برای تازه واردان وسوسه انگیز است ، اما آنها باید قبل از شروع به کار از خطرات آن آگاه باشند.

اگر به تازگی توجه به ارز رمزنگاری شده را شروع کرده اید و فکر می کنید که آیا باید سرمایه گذاری کنید ، 10 موردی که باید قبل از خرید هر چیزی بدانید در اینجا آورده شده است.

حتی اگر یک طرفدار قدیمی باشید ، احتمالاً شخصی را کنجکاو می شناسید زیرا در تلویزیون  شنیده است که قیمت برخی سکه ها گران است و آنها می توانند به سرعت با خرید آن ثروتمند شوند. لطفاً این پست را با او به اشتراک بگذارید.  

1. بیش از توان مالی خود برای از دست دادن هزینه نکنید

رمزنگاری از بسیاری از سرمایه گذاری های دیگر خطرناک تر است. هیچ چیزی غیر از نوسانات تضمین نمی شود. علاوه بر این ، در اکثر موارد تنظیم نشده است. هیچ بیمه FDIC برای این موارد وجود ندارد. قیمت سکه های رمزنگاری از دقیقه به دقیقه به شدت تغییر می کند. در حالی که بازار درخشش دوجکوین را تجربه می کند.

درجه خطر متفاوت است. بیت کوین ، ارز رمزنگاری شده اصلی ، بیش از یک دهه است که وجود دارد و به طور قابل توجهی کمتر از اکثر سکه های دیگر ناپدید می شود . اما بدون خطر هم نیست.

2. کاملا تحقیق کنید

آیا ارز دیجیتال بخریم؟

قبل از اینکه مقدار قابل توجهی پول در هر ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید ، ساعت ها صرف تحقیق در مورد این فناوری کنید تا ارزش پیشنهادی و خطرات آن را درک کنید.

هر آنچه را می توانید در این زمینه پیدا کنید بخوانید. (  سایت نیکی نت میتواند بستر خوبی برای اینکه چه کوین و ارز دیجیتالی را که میخواهید بخرید باشد). نه تنها در مورد ارز دیجیتال بلکه در زمینه های مرتبط مانند رمزنگاری ، تئوری بازی و اقتصاد کتاب از کتابخانه قرض بگیرید.  حتی برخی از رقبای ما را بخوانید.

اگر منطقه شما دیگر در حالت قفل COVID-19 نیست ، به ملاقات های محلی بروید. سوالات زیادی بپرسید اگر نمی فهمید چه می شنوید ، از پرسیدن توضیح در مورد شخص نترسید.

 اگر هنوز منطقی نیست ، تصور نکنید که این مسئله به شما بستگی دارد. مردم فقط می توانند در حال صحبت باشند.

 افراد صادق وقت خود را صرف کمک می کنند ، اما حتی در این صورت مراقب افرادی باشید که “با کتاب خود صحبت می کنند” (به شما می گویند آنچه را که متعلق به خودشان است بخرید تا قیمت بالاتر رود).

وقتی فکر کردید درباره همه چیزهایی که باید بدانید تحقیق کرده اید ، حتی بیشتر کار کنید. احتمالاً هنوز کارتان تمام نشده است.

3. مقاومت در برابر “ترس از دست دادن”

اگر تنها دلیل سرمایه گذاری در کاری اجتناب از غافل شدن است ، تنها چیزی که از دست نخواهید داد از دست دادن همه چیز است.

کارشناس ارزهای دیجیتال

ترس از دست دادن راهی مطمئن برای از بین بردن ثروتی است که ممکن است در طول سالها جمع کرده باشید. مشکل این است که این واکنش روده ای است به چیزی که ابتدا باید در مورد آن تحقیق شود. تجارت بر اساس روده شما به سرعت منجر به ناراحتی معده می شود.

بدانید چه می خرید. واقعاً آن را بشناسید. رفتن به یک برنامه معاملاتی و دیدن ارز طی 24 ساعت گذشته 30٪ یا بیشتر افزایش یافته است. ممکن است شما شیره بدشانسی باشید که یک ارز رمزنگاری در حال سقوط فروخته می شود.

هر سکه پمپ کننده (مروج بی شرمانه) ، حتی بیت کوین دارد. تسلیم فشار همسالان نشوید. این دبیرستان نیست خودتان فکر کنید و مورد را برای سرمایه گذاری در اساس ارزیابی کنید.

پژوهش. سپس دوباره تحقیق کنید.

4- اگر برای درست بودن خیلی خوب به نظر می رسد ، احتمالاً چنین است

آیا ارز دیجیتال بخریم؟

دقیقاً مانند وال استریت ، کنگره ایالات متحده یا انجمن وکلای آمریکا ، رمزنگاری مملو از شارلاتان ها است. بیش از حد کافی افراد وعده داده اند که پروژه آنها پروژه سبقت از بیت کوین خواهد بود. اما آیا چنین است؟ تنها یک راه برای فهمیدن وجود دارد: تحقیق. 

مراقب خریدار باشید ، اما مراقب وام گیرنده نیز باشید. برخی از مبادلات رمزنگاری بیش از 100 برابر اهرم نیرو ارائه می دهند ، به این معنی که شما می توانید تا 99٪ هزینه سرمایه گذاری را وام بگیرید. در صورت افزایش ارزش یک سکه این سود شما را به دست می آورد ، اما اگر راه دیگری برود می توانید به سرعت محو شوید.

5. اعتماد نکنید ، تأیید کنید

کلاهبرداران در این بازار به وفور یافت می شوند. همین آخر هفته گذشته ، برخی از اهالی توئیتر از حضور الون ماسک در “Saturday Night Live” تلویزیون استفاده کردند و از طریق رمزنگاری های مختلف با ارزش ” 100000 دلار ” مردم را فریب دادند . بدخواهان حساب کاربری توییتر نمایش کمدی ، اشرار به قربانیان خود دستور دادند مقدار کمی رمزنگاری برای تأیید آدرس خود ارسال کنند. اگر این کار را می کردند 10 برابر مبلغ پس می گرفتند.

آیا ارز دیجیتال بخریم؟

6. مراقب “تعصب واحد” باشید

فقط به این دلیل که یک سکه در حدود 1 دلار معامله می کند ، به معنای ارزان تر بودن آن از بیت کوین با 58000 دلار نیست. همه سکه ها برابر نیستند.

به معنای واقعی کلمه هزاران ارز رمزنگاری شده وجود دارد که برخی از آنها به دنبال تقلید از بیت کوین هستند و برخی دیگر برای حل مسائل دیگر تلاش می کنند. همه آنها دارای سطح مختلفی از پشتیبانی و عدم تمرکز توسعه دهنده هستند .

تعیین ارزش سکه به معنای س askingال از چگونگی و دلیل ایجاد سکه است. کاربرد مفروض آن چیست؟ چه کسی روی آن کار می کند؟ جامعه توسعه دهنده چقدر بزرگ است؟ مخزن در GitHub که معمولاً به روزرسانی های نرم افزار منبع آزاد در آن ثبت می شود ، چقدر فعال است؟ مانند یک ساختمان ، یک پایگاه کد نیز به نگهداری احتیاج دارد و بی توجهی می تواند سازه ای نامناسب باقی بگذارد.

بسیار مهم ، مدل امنیتی سکه چیست – اثبات کار ، اثبات سهام یا چیز دیگری؟ اگر اولی باشد ، hashrate چگونه با سایر سکه های PoW مقایسه می شود؟ اگر نمی دانید معنی این اصطلاحات چیست ، آماده سرمایه گذاری نیستید.

آیا ارز دیجیتال بخریم؟

7. نه کلیدهای شما ، نه سکه هایتان

ارز رمزنگاری شده دارایی حامل مانند پول نقد یا جواهرات است ، به این معنی که دارنده آن مالک قانونی تصور می شود. همین که گم شد یا به سرقت رفت دیگر از بین نرفته است.

به همین دلیل است که کاربران پیشرفته به شما توصیه می کنند کلیدهای رمزنگاری کیف پول ارز دیجیتال را مانند شخص صرافی به شخص ثالث واگذار نکنید ، زیرا این شرکت ها در بسیاری از مکان ها تا حد زیادی تنظیم نشده و ممکن است مورد هک یا کلاهبرداری خروج قرار گیرند (فرار از پول مشتری)

امور مالی غیر متمرکز ( DEFI ) سیستم عامل طعمه به کاهش یافته است متعدد با مشخصات بالا سوء استفاده سیستم عامل بیش از 10 ماه گذشته، و متمرکز مانند Binance در معرض سهم عادلانه خود را نیز بوده است.

با این حال ، محافظت از کلیدها توسط خودتان ، روی یک دستگاه سخت افزاری یا حتی یک قطعه کاغذ که رشته ای از اعداد و حروف روی آن نوشته شده است ، می تواند یک کار اعصاب خردکن باشد و به راحتی می توان آن را بهم زد. به همین دلیل است که حتی برخی از سرمایه گذاران باتجربه ترجیح می دهند از متولیان شخص ثالث استفاده کنند.

آیا ارز دیجیتال بخریم؟

رمزنگاری همه چیز در مورد معاملات است. آیا به خود اعتماد دارید که آن قطعه کاغذ را گم نکنید یا ” عبارت دانه ” (رمز ورود برای کلیدی که قفل رمزعبور شما را باز می کند) را فراموش کنید؟ در غیر این صورت ، باید با شخص دیگری در نگهداری اشیای قیمتی دیجیتال خود راحت باشید ، و تاریخچه دلیل این امر را به شما می دهد.

(برای کاهش خطرات ، چیزی به نام کیف پول چند امضایی وجود دارد . این موارد را می توان طوری پیکربندی کرد که مثلاً هم باب و هم آلیس برای آزاد کردن وجه از کیف پول باید در معامله ثبت نام کنند ، یا اینکه باب یا آلیس می توانند این کار را انجام دهند) بنابراین ، یا سه نفر از باب و کارول و تد و آلیس ، و غیره. اما بله ، این پیچیده است.)

جدا از سوits استفاده ها ، صرافی ها به دلایل مختلف از مسائل مربوط به پرداخت بدهی گرفته تا مشکلات حقوقی ، ممکن است مانع از برداشت وجوه شما در هر زمان شوند. حتی فراتر از آن ، برخی از مبادلات فقط زیرساخت های لازم برای ادامه کار را ندارند – به عنوان مثال Coinbase و Robinhood ، اغلب در دوره های نوسان بازار کاهش می یابند. اگر کیف پول خود را اجرا نمی کنید ، نمی توانید تضمین كنید كه بر سكه های خود كنترل دارید.

گفته می شود ، دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید از صرافی استفاده کنید ، بنابراین مهم است که توافق نامه های کاربر را بررسی کنید و مطمئن شوید در برابر موارد مختلف محافظت می شوید.

8- می توانید کسری از بیت کوین (و بیشتر رمزنگاری های دیگر) بخرید.

کی ارز دیجیتال بخریم

نیازی به خرید یک سکه کامل نیست . به عنوان مثال بیت کوین به هشتم اعشاری قابل تقسیم است. بنابراین اگر در مورد نحوه کار این مواد کنجکاو هستید ، می توانید به اندازه 10 دلار خریداری کنید و فقط با آنها بازی کنید.

همانطور که میلیاردر مارک کوبان اخیراً در تلویزیون درباره خرید مقادیر کمی dogecoin گفته است ، ” این کاملا بهتر از یک بلیط قرعه کشی است. متأسفانه ، وی همچنین بینندگان را به خرج كردن کالا بدون اشاره به مفاد مالیات تشویق كرد (به بخش زیر مراجعه كنید).

9. عواقب مالیاتی را بفهمید

کی ارز دیجیتال بخریم

این امر به دلایل مختلف در ایالات متحده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اول ، خدمات درآمد داخلی (IRS) املاک رمزنگاری شده را در نظر می گیرد ، نه ارز را برای اهداف مالیاتی. نتیجه این است که اگر سکه ای به قیمت 1 دلار خریداری کنید و ارزش آن دو برابر شود و آن دلار اضافی را صرف خرید یک بسته آدامس کنید ، باید سود آن را گزارش دهید و مالیات آن را پرداخت کنید . علی رغم تلاش های لابی در صنعت رمزنگاری ، هیچ “معافیتی از حداقل” وجود ندارد.

همچنین ، صرافی های متمرکز به طور منظم اطلاعات حساب را به IRS ارسال می کنند . مطمئناً ، رمزنگاری به اندازه سهام یا بانک تنظیم نمی شود. با این حال ، دولت فدرال با کسری بزرگی روبرو است و دیگر فکر نمی کند که افرادی را با عینک آینه دار آینه دار به شما مراجعه کند تا از شما در مورد معاملات رمزنگاری خود س askال کند.

10. خرید با استفاده از میانگین دلار و در مورد قیمت وسواس به خرج ندهید

برو بیرون. مقداری هوای تازه ، ورزش و آفتاب بگیرید. وقت خود را با خانواده بگذرانید. شما می توانید همه این کارها را انجام دهید و روی رمزنگاری سرمایه گذاری کنید .

بازارها روز به روز ، ساعت به ساعت ، دقیقه به دقیقه نوسان خواهند داشت ، اما هر رمزنگاری ارزش لعنتی ، هر سرمایه گذاری از هر نوع ارزش لعنتی ، یک شرط طولانی مدت است. اگر یک ضربه دوپامین می خواهید ، برای دویدن بروید یا یک فیلم اکشن تماشا کنید.

بهترین راه برای سرمایه گذاری و وسواس فکری چیست؟ این از میانگین هزینه دلار (DCA) استفاده می کند. از هر رمزنگاری که دوست دارید در فواصل منظم مقدار دلاری بخرید (روزانه؟ هفتگی؟ ماهانه؟ سالانه؟ انتخاب می کنید.) و به آن نگاه نکنید.

اگر دید طولانی مدت دارید ، اگر از DCA استفاده می کنید ، بر اساس حرکات کوتاه مدت تحت فشار قرار نمی گیرید که موقعیت خود را بفروشید یا افزایش دهید.بیشتر بخوانید : Beyond Coinbase: 8 راه دیگر برای خرید بیت کوین

هدف این مقاله ترساندن کسی از یک زمینه جذاب و بالقوه تحول آفرین نیست ، بلکه اطمینان از این است که آنها با چشمان باز باز وارد شده اند.

همانطور که گروهبان در یک نمایش پلیس قدیمی می گفت ، ” بیایید در آنجا مراقب باشیم .”

بازدیدها: 6

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا